מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   איך להוציא ויזה לארה"ב
לחץ להגדלה
בשנת 2002 ארה"ב הכפילה את כמות המדינות שאינן צריכות ויזה על מנת לבקר בשטחי ארה"ב. נכון הם מקבלים אשרת שהייה לשלושה חודשים בלבד בכול פעם, אך אינם צריכים לעמוד בתורים ארוכים, לאסוף מסמכים ולעיתים לקבל סירוב בנוגע לויזה המיוחלת.

מאת: אתר חו"ל
פורסם: 03/06/07 20:21

 

 

איך להוציא ויזה לארה"ב

 

בשנת 2002 ארה"ב הכפילה את כמות המדינות שאינן צריכות ויזה על מנת לבקר בשטחי ארה"ב. נכון הם מקבלים אשרת שהייה לשלושה חודשים בלבד בכול פעם, אך אינם צריכים לעמוד בתורים ארוכים, לאסוף מסמכים ולעיתים לקבל סירוב בנוגע לויזה המיוחלת.
 ומדוע המדינות : אנדורה, אוסטריה, אוסטרליה, בלגיה, ברוניי, שוודיה,נורבגיה,דנמרק,פינלנד,איסלנד, ספרד, פורטוגל, שוויץ, אנגליה, סלובניה, איטליה, צרפת, גרמניה, מונקו ולוקסמבורג, כן ברשימה ואנחנו לא?

   ויזה לארה"ב נראית בימינו כמו חידה מסתורית , לכול אחד יש השערות שונות ומשונות לגבי תנאי קבלתה. אני נתקלתי אפילו בשתי תאומות זהות שטענו כי הן גרות אצל הוריהן, עובדות פחות או יותר באותו תחום והגישו בקשה יחד לויזה לארה"ב, אחת קיבלה אישור והשנייה סירוב.
גורמים בשגרירות מספרים על המספר הרשמי של מקבלי סירוב לויזה כ -5% , גבוה יותר מהממוצע ברוב ארצות המערב ( 2%). ולמרות זאת הם מספיק על מנת לפתוח פורומים משלהם באתרים שונים באינטרנט.
מבטיחים לי שמי שמגיש את כול הניירת כמקובל ועומד בתנאים הכתובים, סיכוייו לויזה כמעט מובטחים, אז לא להיות אדישים, כדי להתאמץ קצת ולהשיג את כול הניירת המבוקשת.

איך מוציאים ויזה לארה"ב
 

לא חבל, אל תתעצלו, ויזה לארה"ב זה לא בלתי אפשרי רק צריך להיות סבלניים, להגיע לראיון אישי ולהשיג מסמכים מתאימים. (אה כן ולהתפלל לא יזיק)

בניגוד למדינות שונות אירופאיות בעיקרן , מדינות שאינן צריכות ויזה לארה"ב , כול אזרח ישראלי ללא קשר לגיל, מחויב להוציא ויזה לארה"ב על מנת להיכנס לתחומה.
   את סוג הויזה המתאים לכם תקבלו על פי תוכניותיכם והתאמתכם. החל ממרץ 2006 אין אפשרות להוציא ויזה דרך חברות נסיעות ויש לעשות זאת על ידי קביעת ראיון אישי בשגרירות.

חובה לקבוע תור מראש,השגרירות האמריקאית אינה מקבלת בשום פנים ואופן אנשים שהגיעו אליה לראיון ללא קביעת תור מראש ( גם אם הם באו כול הדרך מחיפה ).
החדשות הטובות הן שניתן לקבוע תור דרך האינטרנט בכתובת :

http://VisaInfo.US-Visaservices.com

מכוון שצריך להגיע לראיון עם טפסים מלאים שאתם מורידים בעצמכם דרך האינטרנט, אז ישנה סכנה קלה שתורידו את הטפסים הלא נכונים. עקבו בתשומת לב אחר המבוקש ומלאו את הטפסים הנכונים כמו שצריך. האתר תומך בשפה הערבית,רוסית,אנגלית ועברית.

כתובת :
http://visainfo.us-visaservices.com/Forms/default.aspx

השרות הנ"ל בתשלום והוא עולה 14$ ,לתשלום בכרטיסי אשראי ויזה או מסטרקארד . בכתובת הנ"ל מפורטים כול הטפסים הנדרשים על מנת להגיש בקשת ויזה לארה"ב.


כמה זמן זה לוקח?

השגרירות מציינת שבחודשי הקיף והחגים הם מאוד עמוסים ולכן יכולים להיווצר עיכובים, לכן כדי להגיש בקשה מספר חודשים לפני הנסיעה על מנת להימנע מאי נוחות כלשהי. בכל מקרה לא לקנות כרטיס טיסה לפני שיש את הויזה ביד.
לפחות שבוע, לעיתים עד חודש, השגרירות מטפלת בעניינים בצורה יעילה ומקצועית אך מכוון שיש לה פניות כה רבות העניין יכול להתעכב. במידה ויאשרו לכם ויזה לארה"ב תאלצו להשאיר את דרכונכם בשגרירות, לכן מוטב לא לתכנן טיולים לחו"ל בקירוב לבקשת הויזה.

 

קרא עוד אודות ויזה לארה"ב

 

באדיבות אתר חו"ל

www.chool.co.il

 

 עבודה בלאס וגאס

   תגובות  (11) הוספת תגובה
1.
מעניין 
אבי (20/12/2007)
2.
עבודה בחו"ל 
yozzi,yozzi@walla.com,tel aviv (20/12/2007)
3.
למה לא השוואת מעסיקים? http://www.takejob.co.il 
אבי,sales@takejob.co.il (14/01/2008)
4.
עבודה בחו 
צחי,ארה"ב (16/04/2008)
5.
עבודה בחו"ל 
צחי,ארה"ב (16/04/2008)
6.
ויזה לארה"ב 
שים,shimonga@gmail.com (17/05/2008)
7.
הנה האתר שלך.. 
צחי (19/05/2008)
8.
הוצאת ויזה לארה"ב 
visa4usa,support@visa4usa.co.il,ת"א (11/12/2008)
9.
ויזה לארה"ב 
שים,shimonga@gmail.com (03/10/2009)
10.
פורום ויזה לארה"ב 
שמעון,info@visaform.co.il (13/03/2011)
11.
עבודה בעגלות בארה"ב 
אריאל,shad.ariel@gmail.com,USA (19/01/2012)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net