מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   ‏קנס בגין עבירות חוקי עבודה הוטל על חברת תיקשובים
לחץ להגדלה
בית הדין האזורי לעבודה בחיפה הטיל על חברת תיקשובים - מרכז תקשורת עסקי בע"מ קנס בסך 180,000 ₪ וכן התחייבות על סך 200,000 ₪ בגין עבירות על חוקי עבודה סוציאליים

מאת: משרד התמ"ת
פורסם: 25/01/09 11:34

 

קנס בגין עבירות חוקי עבודה הוטל על חברת תיקשובים

בית הדין האזורי לעבודה בחיפה הטיל על חברת תיקשובים - מרכז תקשורת עסקי בע"מ קנס בסך 180,000 ₪ וכן התחייבות על סך 200,000 ₪ בגין עבירות על חוקי עבודה סוציאליים

מדובר בענישה פלילית משמעותית ראשונה בעניין גמול שעות נוספות, גמול עבודה ביום המנוחה ומנוחת פיצוי

משרד התמ"ת באמצעות עו"ד סאוסן נאטור - חסון ממחוז חיפה והצפון, הגיש כתב אישום נגד חברת תקשובים - מרכז תקשורת עסקי בע"מ, שבבעלותה ובניהולה נמצא מרכז התקשורת הידוע בשם "תקשוב - call center " בכרמיאל, וזאת בגין עבירות על חוקי עבודה סוציאליים, שהם: אי תשלום גמול שעות נוספות וגמול עבודה במנוחה שבועית, אי מתן מנוחה שבועית של 36 שעות רצופות לפחות לשבוע, ואי מתן הודעה בכתב על תנאי עבודה.

כתב האישום הוגש בעקבות פתיחת חקירה של המחלקה לאכיפת חוקי עבודה במשרד התמ"ת במחוז חיפה והצפון, אשר במסגרתה נגבו עדויות מעשרות עובדי החברה במרכז התקשורת בכרמיאל, וכן נחקרו המנכ"ל ומנהלת משאבי אנוש של החברה.

כב' הנשיא רמי כהן מביה"ד האזורי לעבודה בחיפה קיבל את עיסקת הטיעון אליה הגיעו הצדדים והרשיע את חברת תקשובים בכל סעיפי כתב האישום, והשית עליה קנס בסך של 180,000 ₪ וחייב אותה לחתום על התחייבות בסך של 200,000 ₪ למשך 3 שנים להימנע מביצוע העבירות נשוא כתב האישום.

כמו כן, הוטל קנס מינהלי על מנכ"ל החברה, מר שי פרץ, בסך של 14,000 ₪ בגין עבירות של אי מתן מנוחה שבועית של 36 שעות רצופות לפחות לשבוע, ואי מתן הודעה בכתב על תנאי עבודה.

עו"ד סאוסן נאטור חסון הדגישה את החשיבות והחידוש באכיפה הפלילית של אי תשלום שכר בגין שעות נוספות וגמול עבודה במנוחה השבועית.

 

מוקד פניות הציבור משרד התמ"ת : 1-800-20-11-80

 

מאמרים וכתבות בנושא זכויות עובדים

חובת עריכת שימוע לעובד

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
כל הכבוד לעורכת דין 
עטיעו,קריות (23/06/2010)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net