מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   לימודי עיצוב פנים
לחץ להגדלה
לכל המתלבטים בבחירת לימודים והכשרה מקצועית, אני חייבת לציין שיחד עם העבודה המאמצת והמחייבת, יש הרבה סיפוק ואושר גדול לקבל תודה והערכה כנה מלקוחותיי ולראות את היצירה עומדת על תילה בגמר הבנייה...

מאת: חגית ג'ייקובס אהרוני
פורסם: 01/01/01 00:00

בחירת הקריירה שלי - אדריכלות פנים ויעוץ פנג שואי.

 

את ייעודי כמתכננת ומעצבת סביבת חיים גילית ליפני כ-14 שנים. בתקופה זו התחלתי ללמוד את תחום אדריכלות הפנים ועיצוב סביבת חיים, להתבונן ולתרגם את השיח המתקיים בין האדם וסביבתו.

כאדריכלית פנים התחלתי את דרכי בעבודה במשרדים בתל-אביב ובלונדון (בה חייתי ארבע שנים). תקופה זו היוותה עבורי כמצע להרחבת הידע הטכני ובלמידה פרקטית, לשנות מוסכמות ותפיסות ובכלל לחשוב שחלל, פונקציה, צורה, ושיטה הם הגורמים שמובילים את המתכנן בעבודתו וכי תכנון טוב הוא זה המתייחס לתנועה של האנשים בחלל.

עוד בשלב לימודי, עם יצירת אורח חיים של מודעות, החלתי לחקור וללמוד את אומנות ומדע ה-פנג שואי. מסע מרתק זה הובילני ללמוד אצל טובי המורים והמאסטרים בעולם כמו: סיימון בראון (Simon Brown) מומחה בעל שם עולמי בפנג שואי ומחברו של הספר "פנג שואי מעשי", מאסטר ריימונד לו(Raymond Lo)   מהונג קונג וקארן קינגסטון (Karen Kingston) הנחשבת למאסטרית בתחום טיהור המרחב, אשר חיברה את הספר "יצירת מרחב מקודש עם פנג שואי".

כעת, אוכל להודות שבחירתי הייתה במסע אינסופי, אשר ניתן לצמוח, לגדול וללמוד במהלכו דברים חדשים במשך חיים שלמים. אחת מן התובנות שהובילוני למסע זה הייתה שבנוסף לידיעה שאנו חלק הומוגני ובלתי נפרד מן היקום, לכל דבר ביקום קיימת איכות אנרגטית, אשר משתנה בהתייחס לזמן ולמקומות משתנים. הבנה זו מסבירה את משמעות הביטוי -  "להיות במקום הנכון ובזמן הנכון"  המהווה נקודת מפתח להשגת הרמוניה בחיים.

כיום, כאדריכלית פנים ויועצת פאנג שוואי, עבודותיי משלבות תכנון פנים אדריכלי ועיצוב סביבתי המתייחס לכללי הפנג שואי. ייעוצים אלו ניתנים לנישה הפרטית, הציבורית וכמובן העסקית. בייעוצים שלי אני מלווה את הלקוח בכל פרט ופרט החל מהפקת שרטוטים אדריכליים, ועד בחירת צבעים וחומרים.

במקביל, וכצורך להעביר ולמסור את הידע העתיק של הפנג שואי, אני משלבת בעבודתי מתן ייעוץ פנג שואי, הנחיית קורס פנג שואי ייחודי המיועד למעצבים, אדריכלים ולכל אדם המתעניין בעיצוב סביבה בריאה.

לכל המתלבטים בבחירת המקצוע, אני חייבת להוסיף ולציין שיחד עם העבודה המאמצת והמחייבת, יש הרבה סיפוק ואושר גדול לקבל תודה והערכה כנה מלקוחותיי ולראות את היצירה עומדת על תילה בגמר הבנייה...

 

 הכותבת: חגית ג'ייקובס אהרוני,

יועצת פנג שואי ואדריכלית פנים

 

עיצוב בית
   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net