מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עבודה בקנדה
לחץ להגדלה
קנדה - המדינה השנייה בגודלה בעולם השוכנת לצפונה של ארצות הברית האחות הגדולה, מלבד היותה מדינה יפהפייה, שמושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם, היא מעצמה כלכלית שמוכת עשרות אלפי מחפשי עבודה בקנדה...

מאת: Allcareers
פורסם: 29/06/10 19:27

עבודה בקנדה

כל מי שביקר בקנדה מספר על מדינה מופלאה , מיוחדת במינה המשלבת הווי אירופאי - צרפתי - אמריקאי ונותנת לשוהים בה את התחושה הכי נוחה שרק אפשר . קנדה - המדינה השנייה בגודלה בעולם השוכנת לצפונה של ארצות הברית האחות הגדולה , מלבד היותה מדינה יפהפייה , שמושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם , היא מעצמה כלכלית שמוכת עשרות אלפי מחפשי עבודה בקנדה .

רמת החיים בקנדה גבוהה מאד והאנשים בה מהווים כוח קנייה עצום . מעבר לזה , מחפשי עבודה בקנדה צריכים לדעת כי הממשל מעודד עבודה חוקית כך שכדאי לנסות אפיק זה . הקנדים מחפשים בעיקר כוח אדם מקצועי בתחומי הנגרות , הבנייה , הבישול , ההייטק , הרפואה והתעשייה . הסיבה פשוטה מאד – מדינה גדולה מאוד עם מספר אנשים קטן יחסית , שנמצאת בתנופה תעשייתית , כלכלית יצרנית . מדינה כזו תמיד צריכה ידיים תומכות ועוזרות , ואם אתם כאלה , ישמחו לקבל אתכם .

עבודה בקנדה : הענפים המרכזיים

הרבה מדינות מציעות עבודות מכירות , קניונים , ציורים , שיפוצים וכדומה , אבל רק מי שהיה בקנדה יודע להצביע על ההבדל . החוויות שונות , האנשים שונים , והערים מופלאות . וונקובר , מונטריאול , קוויבק – ערים יפות ואיכותיות שכיף לעבוד בהן . אז זה נכון שדי קר בקנדה ברוב העונות , אבל האנשים חמים ברובם .

רוב הישראלים שמגיעים לקנדה ואין להם עיסוק מקצועי המגובה בתעודות ושהוסדר מראש עם השלטונות בקנדה , ימצא את עצמו עובד בעגלות המכירות בקניונים . מדובר בעבודה לא רעה עם פוטנציאל כלכלי גדול בצידה , רק שצריך לדעת למכור . עבודה בקנדה בתחום המכירות משווקת בעיקר מוצרי קוסמטיקה ייחודיים , מוצרים מים המלח , צעצועים מוצרי שיער , ועוד .

למי שלא מסוגל לעמוד במקום אחד , תחום חזק מאד שהחל לפרוח לאחרונה בערי קנדה , הוא תחום מכירות ציורי השמן . כאן כדאי להתמקד באזורים שנבנו ממש לאחרונה , הבתים רק עכשיו מרוהטים ואפשר למכור תמונות . חברות המציעות עבודה בקנדה בתחום זה יכוונו ויביאו אתכם לשכונות הפוטנציאליות ביותר עבורכם .

בסקטור של אנשי המקצוע , הכי דרושות בקנדה הן האחיות המוסמכות , כך שאם את מוסמכת במקצועות הסיעוד , את יכולה להגיש בקשה להגירה ולפנות ל -CNO שיכירו בלימודים שלכם בישראל , אחרי הכל מדינה קטנה . אחרי מבחן מוצלח באנגלית תוכלי להתחיל לעבוד . השלטונות יאפשרו גם למשפחתך לעבור ולבן זוגך הם יספקו אישורי עבודה , למרות שהשכר שלך לבדו יכול לפרנס משפחה בכבוד .

עוד בסקטור המקצועיים , מהנדסי מחשבים , אנשי הייטק , נגרים , צבעים ועוד .

הקהילות היהודיות מפותחות מאד בקנדה , בעיקר בוונקובר ואם את יהודיה צעירה אין ספק שתוכלי לשמש כאופר במשפחה יהודית מקומית בקהילה . השכר מצוין , את חיה בתוך קהילה חמה ומחבקת ויש לך מגורים חינם . מומלץ בחום .

לסיכום , אפשר להרוויח כסף טוב בקנדה , רק חשוב שתמצאו את המקום המתאים לכם ביותר , להתמיד ולעבוד קשה ולא לבזבז , כי הרבה איפה .

טיסה נעימה !

לחיפוש עבודה בארצות הברית המשיכו בקישור: עבודה בחול

לעוד אתרים בתחום המשיכו בקישור

טיסות לארה"ב

טיסות זולות

טיול מאורגן להודו

טיולים מאורגנים לסרי לנקה

 

שלכם פורטל Allcareers  

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net