מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עבודה מהבית
לחץ להגדלה
נמאס לכם מהפקקים, לא רוצים את הבוס על הראש, לא בא לכם לעמוד חצי שעה מול המראה, להחליף בגדים, להכין תיק ולצאת למשרד ? זה הזמן לייצר לכם הכנסה נוספת ולהתחיל לעבוד מהבית. איך עושים את זה? המשיכו...

מאת: Allcareers
פורסם: 01/01/01 00:00

עבודה מהבית

 

כיצד פותחים עסק עצמאי ללא עלויות מטורפות על השכרת משרדים תשלומים לארנונה, דלק עבור נסיעות למקום העבודה, מקומות חנייה ועוד?  עבודה מהבית זאת התשובה.

מדובר באחד מהפתרונות העכשוויים שהולכים וצוברים תאוצה בעשור האחרון אצל אנשים רבים שפשוט רוצים שינוי, מעוניינים באווירה אחרת, בעצמאות כלכלית ותפישתית ורוצים לעבוד מאיפה שבא להם מבלי להיות תלויים במיקום.

כאן, כשמדברים על עבודה מהבית, כלי העבודה העיקריים הם אינטרנט, טלפון, פקס ודואק (כדי לקבל את הצ'קים). עבודה מהבית הפכה לטרנד בעיקר אצל אימהות צעירות שזה עתה ילדו ורוצות לתפקד גם כאימא וגם כאישה עובדת. כך הן יכולות לבצע עסקאות, לכתוב, להקליד, לשוחח עם הקולגות ובאותו הזמן להיות קרובות לילדים, לבשל, לסדר ולבצע מלאכות ביתיות שלא היה באפשרותה לבצע אחרת.

עבודה מהבית מספקת יתרונות נוספים כמו, הכנסה נוספת, סביבת עבודה נוחה, מעוצבת כפי שאתה רוצה קלות ביצוע, חיסכון בדלק, סביבת מגורים משתנה מבלי להיות במקום העבודה – אתה פשוט יכול לגור בישוב נידח ברמת הגולן ולבצע הכל מהבית. כמובן שמכורח המציאות תיאלצו להגיח מביתכם מדי פעם אבל גם זה מרענן.

 

עבודה מהבית – תחומים מרכזיים

 

התחומים שבדרך כלל אפשר לעשותם דרך הבית רבים ומגוונים. עבודות עיצוב וגרפיקה, עיצוב מוצר, עיצוב תעשייתי, או עיצוב תערוכות. מיטב המעצבים הגרפיים עובדים מהבית והם עובדים עם החברות המובילות בתחום. תחום נוסף הוא כתיבת תוכן, קופירייטינג, ומאמרים לחברות שונות ולאינטרנט. כאן צריך מחשב טוב, טלפון ואינטרנט כמובן.

שירותי שיווק דרך הבית הוא עסק שעובד מצוין. אתם פשוט עושים טלמרקטינג ועבודת שיווק לחברות אבל במקום להיות במשרד אתם עושים זאת מהבית. כאן השכר מגיע מהחברות וכך גם הבונוסים.

רעיונות נוספים לעבודה מהבית קשורים יותר למגזר הנשי. כך תוכלי לפתוח צהרון, או פעוטון, סטודיו לאימון וכושר, עיצוב אופנה, מסחר אלקטרוני, שירותי מחשב, מספרה קטנה בחלק האחורי של הבית, ציור ואומנות לסוגיה ועוד.

הרבה מאד מהעסקים שהחלו את דרכם כמשהו ביתי, אינטימי וקטן צמחו לאט ובזהירות והתפתחו להיות עסקים גדולים איכותיים ובעיקר רווחים מה שאילץ את מייסדיהם להגדיל את מתחם העבודה, להרחיב את החדר, לבנות עוד, או פשוט לעבור לבית גדול יותר.

שימו לב, בכל עבודה מהבית, חשוב להכין לוח זמנים שבועי מסודר – אתם חייבים להיכנס למסגרת זמן בו אתם יודעים מתי אתם עובדים ומתי אתם מפסיקים את יום העבודה. כיוון שאתם עובדים מהבית קל להיסחף ולערבב בין הזמנים ואז מתחילות להיווצר בעיות, גם מול הלקוחות וגם עם בן הזוג. לכן עשו לכם מנהג קבוע ותקבעו מספר שעות עבודה יומיות שלא חורגים מהן. אל תשכחו, אין סוף לעבודה והיא יכולה לשחוק אתכם. ואז אתם מאבדים את כל היתרון שצברתם בתחילת הדרך.

 

אנו מאחלים הרבה הצלחה ופרנסה טובה

אתר קריירה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net