מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עבודה מהבית באינטרנט
לחץ להגדלה
התפתחותו המואצת של העולם הוירטואלי בעשור האחרון הביאה לפריחה בכל הקשור לתחום של עבודה מהבית באינטרנט.

מאת: ניר שגיא
פורסם: 01/01/01 00:00

עבודה מהבית באינטרנט

 

התפתחותו המואצת של העולם הוירטואלי בעשור האחרון הביאה לפריחה בכל הקשור לתחום של עבודה מהבית באינטרנט. היכולת ליצור עסק יציב ורווחי אך ורק באמצעות המקלדת והעכבר קוסמת לרבים שמנסים את מזלם ללא הרף. אז מהן האפשרויות הנפוצות של הקמת עסק ביתי דרך האינטרנט?

 

  1. מסחר בשוק ההון מהבית- מה שבעבר נחשב לנחלתם הבלעדית של המומחים, הפך כיום לזמין ופשוט. באמצעות ממשקי מסחר פשוטים להפליא המאפשרים לסחור אונליין ולהעזר בניתוחים טכניים ודעות מומחים המשולבים בממשקים עצמם, ניתן אף ללא ידע מוקדם להכנס לתחום הבורסה והמניות והכל דרך עבודה מהבית באינטרנט. מומלץ כמובן לעבור הכשרה קצרה במסחר בשוק ההון. קורסים מסוג זה קיימים בכל רחבי הארץ בבתי הספר השונים לשוק ההון, ולרוב ניתן גם להתחיל בשיעור נסיון חינם כדי לבדוק את החיבור לתחום זה לפני שנכנסים ממש לעובי הקורה של תחום מרתק זה.

 

  1.  הקמת אתרי אינטרנט למטרת רווח מפרסום- עצם העובדה שכולם גולשים כיום הפכה את האינטרנט למדית פרסום מובילה. המפרסמים הגדולים והקטנים עטים על אתרי אינטרנט מובילים ומוכנים להציע מחירים גבוהים עבור שטח פרסום. על מנת להיות בעל אתר שמהווה נכס פרסומי, נדרש תנאי מקדמי אחד: נפח גלישה גדול ורלבנטי. על מנת לעשות כן תצטרכו להבין בקידום אתרים בגוגל ולקדם את האתר עצמאית או ע"י חברה מקצועית לקידום אתרים. זה לא עניין פשוט והתחרות עזה, אך זה בהחלט שווה כל מאמץ. עבודה מהבית מסוג זה מומלצת רק לבעלי סבלנות ויכולת התמדה. זכרו כי אתם זקוקים לאתר ממש ייחודי מבחינת נפח התנועה כדי לגרום להבעת עניין בפרסום מצד החברות ובעלי העסקים.

 

  1. עבודה מהבית באינטרנט באמצעות שיווק שותפיםשיווק שותפים הוא מושג שהשתרש בשנים האחרונות. משווק שותפים מוכר שירותים או מוצרים של אחרים באינטרנט תמורת עמלה, וזאת מבלי להחזיק מלאי או לנהל גבייה מול לקוחות. היתרון בדרך זו הינו בגמישות שהיא מאפשרת. ניתן לשווק בו זמנית מוצרים שונים של חברות שונות ולגזור קופונים יפים. את המוצרים ניתן לבחור באמצעות רשתות השותפים שמרכזות מאגר של מפרסמים ומוצרים, כך שניתן לעבוד מהבית מבלי להזדקק כמעט לתקשורת חוץ אינטרנטית עם אף גורם. ישנן שתי דרכים מרכזיות לעסוק בשיווק שותפים : החזקת אתרים עם נפח תנועה רלבנטי וביצוע המכירה דרך קישורים או באנרים באתרים אלו. גם כאן נדרש כמובן לבצע קידום אתרים, אולם במקרה זה ניתן גם להגיע לרווחים נאים דרך מיקוד ורלבנטיות התנועה ולאו דווקא נפחה הגדול. הדרך השניה היא באמצעות פרסום. (גוגל, פייסבוק וכ"ו.) במקרה זה לא תדרשו אף להיות בעלי אתר משלכם ותוכלו להפנות את הגולשים ישירות לאתר המפרסם ולגזור עמלה במידה ותתבצע רכישה. נשמע פשוט? לא כל כך... כדי להגיע למצב רווחי שבו עמלת המכירה עולה על עלות הפרסום נדרשים ידע ונסיון שנרכשים בעמל רב באמצעות עבודה מהבית מתמידה ולימוד בלתי פוסק. אולם מי שיהיה נחוש ומוכן גם לצלוח קשיים וכשלונות, יוכל להנות מעבודה מהבית רווחית ומספקת דרך האינטרנט בלבד.
   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net