מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עורך דין צבאי
לחץ להגדלה
ראיון לאתר קריירה עו"ד דנה נוף מספרת על בחירת הקריירה שלה: "סיימתי התמחות בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה אצל כבוד השופטת, סגנית הנשיא שושנה ברגר. בתפקידי האחרון - קצינת בית דין צבאי מחוז שיפוט צפון תפקדתי גם כשופטת בהרכבי בית הדין הצבאי בתיקים רבים ביניהם: תיקי עריקים, סמים,הטרדה מינית, שימוש בלתי חוקי בנשק, אלימות, גניבה וכו'."

מאת: עו"ד דנה נוף
פורסם: 01/01/01 00:00

עורך דין צבאי  

 

"באופן חריג נסגר תיק עריק מילואים ללא משפט"; "עו"ד חיפאית חשפה תופעת התעללות בכלא צבאי"; "עוד התעללות חמורה בחייל בזמן טירונות".

אלו מקצת הכותרות שמאחוריהן עומדת עו"ד לענייני צבא דנה נוף. מי כמו רס"ן נוף, אשר שירתה בצה"ל בשורת תפקידים בכירים, מכירה בחשיבות השירות הצבאי ובהיותו נדבך מרכזי בהוויה הישראלית.

עם זאת, מורכבותה של המערכת הצבאית עלולה לייצר מצבים אשר תוצאותיהם לעתים הרות אסון. כאן נכנסת עו"ד נוף לתמונהעם הידע, הניסיון הרב וההיכרות הקרובה עם המערכת הצבאית. המשרד בראשו היא עומדת חרט על דגלו את המחויבות למתן יחס אישי ואנושי ללקוח ומתחייב לטפל בכל לקוחותיו באנושיות ובאמפתיה, במקצועיות וביעילות, במסירות ובנאמנות.

"גם אנשים נורמטיביים עלולים למצוא את עצמם עם רישום פלילי למשך 17 שנה על עברות שבאזרחות לא היו עומדים עליהן לדין כלל", אומרת עו"ד נוף, המתנדבת לשירות מילואים פעיל (בדרגת רב סרן) בפרקליטות הצבאית.

"במקרים מסוימים, העברות מבוצעות כתוצאה מהתמודדות לא פשוטה עם השירות הצבאי, המלווה בחרדות וקשיים אובייקטיביים וסובייקטיביים. הפתרון הנכון הוא לא בהכרח סורג ובריח, אלא שינוי תנאי שירות, שינוי שיבוץ, שינוי מקצוע או התערבות מול גורמי ת"ש ובריאות הנפש. הפעולה הנכונה עם הייצוג המתאים עשויים למנוע ביצוע עברות כגון נפקדות, עריקות וכדומה".

תחום מרכזי נוסף בו עוסקת עו"ד נוף, הינו ייצוג בבתי משפט לנוער שמשמעותו טיפול משפטי בקטינים, צעירים ובני נוער. "לנגד עיני עומדות מניעת הנזק העתידי שעשוי להיגרם בעקבות ההליך הפלילי והאפשרות להמשך חיים תקינים ונורמטיביים לרבות גיוס לצה"ל", אומרת עו"ד נוף.

עבור עו"ד נוף, מאחורי כל מספר אישי מסתתר עולם ומלואו. יחד עם צוותה היא פועלת בשיתוף פעולה מלא ופורה עם הלקוח והוריו, המבוסס בראש ובראשונה על אמון ובטחון בצדקת הדרך. המטרה: השגת תוצאות משפטיות רצויות ואופטימליות עבור אותם צעירים שנמצאים בראשית דרכם הבוגרת, והעמדתם לדין אמורה להיות אפיזודה חולפת עבורם ולא דפוס התנהגות קבוע.

עו"ד נוף מלווה את הלקוח בכל שלבי התהליך כאשר הקו המנחה היינו תמיד טובת הלקוח ושמירה על זכויותיו, שאיפה לתהליך קצר ונכון תוך חיסכון בהוצאות הלקוח, תוך עמידה עיקשת ולוחמנית במידת הצורך.

 

דנה   נוף,        עו"ד    ומגשרת

חלונות הסיטי,             בניין אורן
שדרות הפלי"ם 2, חיפה, 33095

טלפון:  8682000 - 04
פקס:   6392208 - 04

דוא"ל:   dana@danalaw.co.il

אתר:      www.danalaw.co.il

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net