מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   השמת עוזרת בית - השירות שנוח לשני הצדדים
האם אתם מחפשים עוזרת בית אשר תנקה ותסדר את הבית שלכם באופן קבוע? האם את עוזרת אשר מחפשת משרות מכניסות בתחום אך מתקשה להתרוצץ בין כל המודעות? אם כך, חשוב מאד שכל הצדדים ידעו שהם יכולים להיעזר בשירות המיוחד של השמת עוזרת בית.

מאת:
פורסם: 01/01/01 00:00

השמת עוזרת בית - השירות שנוח לשני הצדדים

האם אתם מחפשים עוזרת בית אשר תנקה ותסדר את הבית שלכם באופן קבוע? האם את עוזרת אשר מחפשת משרות מכניסות בתחום אך מתקשה להתרוצץ בין כל המודעות? אם כך, חשוב מאד שכל הצדדים ידעו שהם יכולים להיעזר בשירות המיוחד של השמת עוזרת בית. שירותי ההשמה הם שירותים שבעצם מסדירים בצורה נוחה את התחום לשני הצדדים. מצד אחד - העוזרת מקבלת הצעות מסודרות לפי העדפתה לניקיון בתים, ואליו מי שמחפש עוזרת, פונה לחברת ההשמה - והיא מצמידה לו את העוזרת הטובה ביותר לקראת העבודה, וכך נחסך זמן וכסף לשני הצדדים.

 

קצת על תהליך ההשמה, ההתאמה והתשלום

●      איך מבצעים את ההתאמה?  - התהליך של השמת עוזרות בית, מתחיל כמובן בנשים אשר פונות לחברת ההשמה ומציגות את עצמן למשרות. יש לצרף כמובן קורות חיים ולציין העדפות שונות וכמובן גם התמחות. יש לציין האם יש או אין רכב פרטי, באיזה אזור העוזרת יכולה לעבוד, האם מוכנה או לא מוכנה לנקות דברים ספציפיים, האם צריך שהבית יהיה ריק או שאין בעיה, האם מביאה ציוד מיוחד, וכיו"ב. ברגע שיש את כל המידע, חברת ההשמה משקללת אותו אל מול הבקשות שהיא מבקשת ממשפחות ומאנשים שמעוניינים בעוזרות בית. כך בעצם, החברה מבצעת התאמה  מושלמת בין הצדדים, כך שהם כולם יוצאים מרוצים.

●      למי משלמים? - תלוי על איזה שירות של השמת עוזרת בית מדובר. יש חברות השמה שעוסקות אך ורק בהתאמה בין הצדדים, כאשר ההעסקה הין בעצם ישירה. כלומר - מי שהדירה בבעלותו הוא שמשלם לעוזרת הבית ואחראי כמובן על תשלום של זכויות סוציאליות, ביטוח לאומי, וכיו"ב. לעומת זאת יש שיטה אחת השמה שבה החברה עצמה היא המעסיקה של העוזרת. במצב כזה, מי שמזמין את שירותי הניקיון, משלם ישירות לחברת ההשמה את הסכום (החברה תגיד באיזה סכום מדובר), והחברה כבר תחלק את הכסף כראוי ובעצם תספק את המשכורת לעוזרת הבית.

●      על איזה בסיס אפשר למצוא עוזרת? - שימו לב כי אפשר להיעזר בחברה שמספקת שירותי השמת עוזרת בית, לא משנה מהי תדירות הניקיון הנדרשת! יש מקרים שבהם תהיו מעוניינים בעוזרת פעם בשבוע או פעם בשבועיים - ויש מקרים שבהם תעדיפו שהעוזרת תגיע פעמיים או שלשו בשבוע או אפילו בתדירות קבועה. בכל המקרים הללו - חברת השמה מקצועית תוכל לעזור לכם ולספק לכם את העוזרת המושלמת לקראת המשימה – וגם את כעוזרת, תוכלי למצוא את המשרה שמתאימה לך.

 

זה הזמן להסדיר את היחסים

בעצם, תמו הימים שבהם שני הצדדים היו צריכים לרדוף אחד אחרי השני. כיום, בעזרת השירות המיוחד של חברות ההשמה, גם בעלי הדירות וגם עוזרות הבית, כולם נהנים מעבודה שהיא מסודרת יותר, נוחה יותר ומשתלמת יות

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net