לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   שוויון הזדמנויות בעבודה
לחץ להגדלה
עו"ד ציונה קניג-יאיר, נציבת שוויון הזדמנויות בעבודה:  "הטמעת שוויון בשוק העבודה תגביר את תחושת הביטחון התעסוקתי המהווה מפתח לחיים של עוצמה ועצמאות אישית וחברתית"...

מאת: עו"ד ציונה קניג-יאיר
פורסם: 29/09/08 16:59

מדריך הנחיות למעסיקים בנושא שוויון הזדמנויות בעבודה

 

נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה במשרד התמ"ת הפיצה היום ללמעלה מ-20,000 מעסיקים ומעסיקות, מדריך הנחיות למעסיקים בנושא שוויון הזדמנויות בעבודה.

זו הפעם הראשונה שחוברת כזו יוצאת לאור בנושאי אפליה ושוויון בעבודה.

במדריך ניתן למצוא מידע מגוון על אפליה בכל שלבי העבודה החל ממיון וקבלה לעבודה דרך תנאי עבודה, קידום בעבודה וכלה בפיטורים מעבודה.

כמו כן, בחוברת ההנחיות, מידע אודות נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה, דרכי עבודתה וסמכויותיה.

עו"ד ציונה קניג-יאיר, הנציבה הארצית ציינה כי היא רואה חשיבות רבה לשיתוף פעולה בין  נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה והמעסיקים בשוק העבודה הישראלי.

עו"ד קניג-יאיר פנתה באגרת אל המעסיקים במגזר הציבורי והפרטי וקראה להם  ליזום פעילות ולהטמיע את הערכים של שוויון בעבודה לטובת העובדים בפרט והחברה בכלל.

עוד ציינה עו"ד קניג-יאיר כי הטמעת שוויון בשוק העבודה תגביר את תחושת הביטחון התעסוקתי המהווה מפתח לחיים של עוצמה ועצמאות אישית וחברתית.

יצויין כי המדריך למעסיקים הופץ גם לחברי לה"ב לשכת ארגוני העצמאים והמעסיקים במסגרת אירוע לציון 25 שנים ללהב, כמו כן, החוברת הופצה לחברי התאחדות תעשייני היהלומים, למנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א ועוד. בנוסף תופץ החוברת באמצעות המייל לכ- 50,000 נמענים.

רצ"ב לנוחיותכם החוברת,  ניתן להזמין את המדריך למעסיקים דרך אתר האינטרנט של נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה www.moital.gov.il/shivion.

 

רקע

נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה הוקמה במשרד התמ"ת בתחילת שנת 2008 ומטרתה להטמיע שוויון ולהוביל תהליך של מיגור אפליה בשוק העבודה. הנציבות שואפת להוביל תהליך של העלאת המודעות הציבורית לנושא שוויון בעבודה ולהוות כתובת מקצועית ואמינה לכל פונה.

סגן רוה"מ ושר התמ"ת, אליהו ישי מינה את עו"ד קניג-יאיר לנציבה הארצית, בקרוב ימונו שלושה נציבים אזוריים בחיפה והצפון, ת"א והמרכז וירושלים והדרום.

זכויות העובד 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net