לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי שיאצו
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד שיאצו, זן ועיסוי רפואי.

פורסם: 16/03/09 21:41

לימודי שיאצו

על שיאצו ו לימודי שיאצו

שיאצו הוא אומנות טיפול במגע שהגיעה אלינו מן המזרח הרחוק. השיטה החלה דרכה ביפן ושמה הראשוני היה anma . המומחים הראשונים לשיאצו היו עיוורים ומספרים שהעובדה כי יכולת חוש המישוש שלהם הפכה אותם למטפלים מעולים.

כדי להבין אודות משמעות הטיפול והרעיון העומד מאחוריו ננתח את המילה שיאצו.

שי – משמעותו אצבע.

אצו – משמעותו לחץ

יחד מדובר בלחץ באמצעות האצבע. שיאצו הוא טיפול רפואי שהנאה רבה בצידו ומטרתו איזון גוף ונפש באמצעות לחיצות אצבע, אגודלים, מרפקים, כפות רגליים וברכיים. בנוסף ללחיצות משתמשים ברוטציות.

לפי התפיסה הסינית, בגופנו עוברים ערוצי אנרגיה, שנים עשר במספר. ערוצים אלה נקראים מרדיאנים והם מזרימים אנרגיה בתוכם. כל מרידיאן מתקשר לאיבר אחר בגוף. כשזרימת האנרגיה במרידיאנים חופשית ותקינה האדם מאוזן. כשיש תקיעות לעומת זאת, האדם סובל ממחלות וחוסר איזון רגשי ונפשי.

מטרת טיפול שיאצו היא הזרמת האנרגיה במרידיאנים.

שיאצו מתרחש על מזרנים דקים המונחים על הרצפה כשהמטפל כורע על ברכיו לצד המטופל. בניגוד לטיפולי מגע אחרים, המטופל נשאר בבגדיו (בגדים נוחים).

למה לבחור בלימודי שיאצו?

טיפול שיאצו, מלבד היותו בעל יכולת ריפוי של מגוון מחלות ובעיות אורתופדיות הוא טיפול מהנה שמומלץ לכולם, גם אם אינם לוקים בבריאותם. מטופלים רבים שיוצאים מטיפול שיאצו, מרגישים רעננים יותר, חדים, רגועים וחשים כאילו משהו נפתח בהם. ישנם מטופלים שנרדמים במהלך הטיפול וקמים ממש כמו חדשים.

 היכולת שלך לאבחן בעיות רפואיות דרך מגע השיאצו ובהמשך להעניק טיפול לזולתך ולהשיב את האיזון לחייו, היא מתנה לא רק למטופל אלא גם לך. מטפל שיאצו טוב יודע כי עצם החיבור שלו למטופל והטיפול בו, החיבור הנשימתי בין השניים ואווירת הרוגע הנוצרת, מהווים טיפול גם למטפל עצמו.

מטפלי שיאצו מוצאים תעסוקה רבה היום בקופות החולים ופותחים קליניקות פרטיות.

 

כמה זמן נמשכים לימודי שיאצו?

שנת לימודים אחת תקנה לכם תעודת מטפל שיאצו מוסמך. אם תחליטו שהתחום הוא ייעודכם ואתם נמשכים אליו, לכו על שנת לימודים נוספת שתהפוך אתכם לבעל תעודת מעסה בכיר. מדובר בשנת לימודים אקדמית והמפגשים יהיו בדרך כלל אחת לשבוע למשך בין 3-4 שעות לימוד.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי שיאצו

 

-          לימודי שיאצו במכללת רידמן

ניתן ללמוד שיאצו במכללת רידמן ששלוחותיה נמצאות בתל אביב, חיפה, באר שבע, ירושלים, טבריה ואילת. במכללה מספר בתי ספר בתחום הרפואה המשלימה והיא משתפת פעולה עם אוניברסיטאות יוקרתיות בגרמניה, סין והודו. שיאצו תוכלו ללמוד במסגרת בית הספר למקצועות המגע במכללה

-          לימודי שיאצו במכללת גבעת וושינגטון

במכללה הסמוכה לצומת כנות, מגוון תחומי לימודים הקשורים בהוראה בכלל וחינוך גופני בפרט. ביחידה ללימודי תעודה לומדים מספר מקצועות מגע, ביניהם שיאצו במסלול מוסמך ובכיר. הלימודים נמשכים שנתיים.  המכללה טובלת בדשא ירוק וצמחייה, ועטופה בשקט ושלווה.

-          לימודי שיאצו בסמינר הקיבוצים

מכללת סמינר הקיבוצים הוותיקה, מתמקדת אומנם בהוראה, אך במקום יחידה מפותחת מאוד ללימודי תעודה כשמרכזה לימודי רפואה משלימה. החוגים המרכזיים הם החוג ללימודי נטורופתיה ורפואה סינית מסורתית. בסמינר הקיבוצים ניתן לקבל תעודת מטפל שיאצו מוסמך ומטפל בכיר. המכללה נמצאת בתל אביב.

-          לימודי שיאצו במירב- בית הספר לרפואה משלימה של האוניברסיטה הפתוחה

בית הספר עובד בשיתוף פעולה מלא יחד עם מכבי טבעי. מדובר במוסד ללימודי רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, ורפואה הוליסטית, המציע מגוון מסלולי לימודים, קורסים, הכשרות, הסמכות, לימודי תעודה ולימודי העשרה בתחומים אלה.

-          לימודי שיאצו במכללת סולם

מדובר במכללה לרפואה טבעית הקיימת כ-20 שנה ובעלת שלוחות בתל אביב, עמק חפר ובאר שבע. בין מגוון לימודי התעודה במכללה מתקיימים לימודי שיאצו.

-          לימודי שיאצו במכללת תילתן לרפואה משלימה

המכללה מתמחה בתחום הרפואה המשלימה ומציעה מגוון מסלולי לימוד בתחום. מיקום: תל אביב

מעוניינים במידע נוסף על לימודי שיאצו ?

אם תחום לימודי הומיאופתיה מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי רפואה משלימה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה,

צוות קריירה ולימודים - Allcareers

 

לעוד פרטים אודות שיאצו כנסו לסיליבוס: קורס זן שיאצו

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net