לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי הוראה לגיל הרך
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 16/03/09 22:45

 לימודי הוראה לגיל הרך

 

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי הוראה לגיל הרך

על הוראה לגיל הרך ולימודי הוראה לגיל הרך

את המשפט "הכל מתחיל בחינוך", כולנו מכירים היטב. אם נעצור ונתבונן בו נוכל להפנים את חשיבותו. הוראה ו- חינוך לגיל הרך משלבת הרבה יותר מחינוך והוראה. יש בה גם אלמנט של עיצוב רב חשיבות. אם נהוג להשוות אותנו לעץ השדה, הרי שראשיתנו הייתה שתיל קטן, צעיר, רענן וגמיש. שם, בעידן הגמישות והטוהר הרבה יותר קל היה לישר אותנו כדי שנפרח ונהיה עץ ישר. מוסריות, ערכיות, חינוך לאהבת האדם והמולדת מוטמעים בצורה הרבה יותר טובה כשאנו בגיל הרך.

לימודי הוראה לגיל הרך, מתמקדים בגיל חשוב ורגיש זה. לכן, באופן טבעי, ההכשרה שתעברו כדי להיות מתווי דרך ומחנכים לדור הצעיר היא ממוקדת ושונה במהותה מחינוך רגיל. אם יש בכם את תחושת השליחות, אתם מבינים את החשיבות וחושבים שיש בידכם לתרום להתפתחות ילדים בגיל הרך, תוך שאתם מפתחים את עצמכם, לימודי הוראה לגיל הרך נועדו בשבילכם.

למה לבחור לימודי הוראה לגיל הרך ?

אחרי שדיברנו על האתר הטמון ב- חינוך לגיל הרך, הבה נבדוק מה לומדים בתחום זה, ומה עושים בסיום הלימודים.

לימודי חינוך לגיל הרך מחולקים לגילאים, כשהגיל המקסימאלי בו מתמקדים הוא גיל 8.

הידע שתרכשו ייתן לכם כלים הכרחיים באמצעותם תוכלו להתמודד עם ילדי הגיל הרך. לכם יש חלק חשוב בהתפתחותו של הילד מבחינה רגשית, קוגניטיבית, חברתית, מוטורית, אינטלקטואלית ותחומים נוספים. לכן בלימודי הוראה לגיל הרך יתמקדו בנושאים חשובים אלה.

בין הקורסים תלמדו:  חינוך והוראה, משחקי למידה, הוראת קריאה וכתיבה, קורסים בפסיכולוגיה של החינוך, ארגון, ניהול מוסדות חינוך לגיל הרך, איתור ילדים עם צרכים מיוחדים, מחשב, הוראת חשבון, חישה ותנועה, הערכת הישגים, הורות, אמנות ומדעי טבע, לשון ושפה, ספרות ילדים, גננות, סיפורי התורה ועוד.

 עם סיום הלימודים, תקבלו תואר ראשון בחינוך. לימודי הוראה לגיל הרך לתואר ראשון מתקיימים בד"כ בשני מסלולים מרכזיים. האחד הוא לימודי BA בחינוך, והשני הוא לימודי תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך   B.Ed.  רוב המוסדות המעבירים לימודי הוראה לגיל הרך, מאפשרות במקביל ללימודי התואר או בסיומו לרכוש תעודת הוראה.

בסיום הלימודים תוכלו להשתלב המערך החינוכי, בבתי ספר פרטים, במשרד החינוך, או בגני הילדים.

כמה זמן נמשכים לימודי הוראה לגיל הרך

לימודי הוראה לגיל הרך נמשכים 3 שנים בסיומם תקבלו תואר BA בחינוך, ואם תשלבו תעודת הוראה התואר יהיה B.Ad .

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי הוראה לגיל הרך

לימודי הוראה לגיל הרך, אפשר ללמוד באוניברסיטאות ובמכללות השונות. להלן רשימה חלקית.

 

-          לימודי הוראה לגיל הרך במכללת אורנים

במכללה זו נותנים דגש בעיקר על חינוך. תחומי הלימוד במכללה הם: לימודי הוראה לגיל הרך, חינוך מיוחד, חינוך והתפתחות לגילאים הצעירים - גננות מורות, הוראה וחינוך לבית הספר היסודי, גננות, הוראת מדע וטבע ועוד. במקום ניתן לרכוש תואר ראשון ולימודי תעודה.

-          המכללה האקדמית בית ברל - חינוך - הכשרת מורים לגיל הרך

במכללה בית ספר לחינוך המכשיר להוראה בגיל הרך. בין תחומי הלימוד: גננות, לשון ושפה, ספרות ילדים, מדעי הטבע ועוד. תנאי הקבלה הם תעודת בגרות ומבחן פסיכומטרי. גם אם אין ציון בפסיכומטרי, תתקבלו אם תראו תעודת בגרות בעלת ממוצע ציונים גבוה. כדי לקבל תואר ראשון ב- לימודי הוראה לגיל הרך, ותעודת הוראה, יש ללמוד 4 שנים. בתוכנית הלימודים במכללה כלולה עבודה מעשית.

 

-          לימודי הוראה לגיל הרך במכללת אוהלו

המכללה מציעה תואר B.Ed עם תעודת הוראה  בשלושה חמי לימוד בשנה, במשך 3 שנים. כמובן שקיים מסלול התמחות בגיל הרך. המכללה נמצאת בקצרין שברמת הגולן מתאפיינת בסביבת לימודים ירוקה ונופים קסומים. הלימודים מתאפיינים ברמה תורנית, חינוכית ואקדמית בלתי מתפשרת והיא יוחדה להכשרת מורות למדזר הממלכתי דתי.

 

רוצים לשמוע עוד אודות לימודי הוראה לגיל הרך ?

 אם תחום לימודי הוראה לגיל הרך מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי חינוך והוראה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה בלימודים.

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net