לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי חינוך גופני
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 01/01/01 00:00

 

 לימודי חינוך גופני

 

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי חינוך גופני 

על חינוך גופני ולימודי חינוך גופני

בעידן הנוכחי אנו רואים התעוררות רבה אצל רבים בכל טווחי הגילאים והשכבות הסוציו אקונומיות, גברים כנשים, בתחום המודעות לכושר גופני. מגרשי הכדורסל, הקט רגל, הספורטקים ומסלולי הריצה וההליכה מלאים בספורטאים חובבים וגם מתקדמים יותר. תחרויות הריצה והאופניים מלאות במשתתפים וצופים, ויותר אנשים נוטשים את כורסאותיהם, לובשים את האימונית ויוצאים להזיע.

יש הכרה לחינוך גופני וניתן לראות זאת גם בחוגים השונים ובמכוני הכושר. כולם עושים משהו. כל אחד לפי העדפתו ותחביבו.

איך נפגשים לימודי חינוך גופני עם כל זה ? המשיכו לקרוא.

למה לבחור בלימודי חינוך גופני?

כדי להדריך ולאמן את כל אותם אנשים צריך אנשים עם ידע בתחום. לימודי חינוך גופני יכשירו אתכם להתמודד עם האתגר. להביא אדם ממצב של ריצה בין ערוצי הטלוויזיה לריצה על מסלול, בהחלט צריך ללמוד איך לעשות זאת נכון.

לימודי חינוך  גופני מוציאים אתכם עם תואר ראשון ותעודת הוראה BEd המאפשרת לכם ללמד בבית ספר ומוסדות חינוך ציבוריים או פרטיים. במהל לימודי חינוך גופני תוכלו לבחור בין מספר מסלולים ייעודיים. תוכלו לבחור בקורסי מאמני כדור סל או כדורגל, כדור עף, כדור יד, אתלטיקה קלה, התעמלות, שחייה, מדריכי חדרי כושר ועוד. השילוב של תואר ראשון ותעודת הוראה שמקנים לכם לימודי חינוך גופני, הוא בהחלט משמעותי.

אם חשבתם, שמורה לחינוך גופני מסתכם באימונית, נעלי סאקוני ומשרוקית, אז תחשבו שוב. מי שרוצה להתעסק בהוראת ספורט הולך ל – לימודי חינוך גופני, ועובר קורסים כמו מחשבת החינוך, פסיכולוגיה, הפסיכולוגיה של הספורט, אנטומיה פיזיולוגיה, תורת הכושר הגופני ועוד.

ההמשך יהיה תלוי במה התמחית במהלך לימודי חינוך גופני ולאן אתם מכוונים. מקום העבודה שלכם יכול להיות בית ספר, מתנ"ס, חינוך גופני לגיל הרך, חדר כושר, הדרכת שחייה ועוד.

לימודי חינוך גופני פותחים לכם את כל הדלתות הללו. אין צורך להזכיר כי העיסוק בתחום זה הוא דינאמי והעבודה מול אנשים מאתגרת ומלאת עניין.

 

כמה זמן נמשכים לימודי חינוך גופני?

לימודי חינוך גופני אורכים בין 3-4 שנים. זה תלוי במכללה או בשילוב תעודת ההוראה. יש לבדוק כל מקרה לגופו.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי חינוך גופני

 

-          לימודי חינוך גופני במכון וינגייט

לימודי חינוך גופני הם גולת הכותרת של מכללה זו. המכללה היא ברמה אקדמית ומציעה מגוון רב של מסלולי לימוד בשטח הספורט והחינוך הגופני במסגרת לימודים לתואר ראשון, שני, לימודי תעודה, והכשרות מקצועיות. המכללה ל- לימודי חינוך גופני במקום נקראת על שם זינמן  והלימודים נמשכים ארבע שנים כולל תעודת הוראה. ניתן לבחור במגמות מעניינות כמו חינוך גופני לגיל הרך, ניהול ספורט, פעילות גופנית מותאמת, פעילות גופנית לקשישים, טיפוח היציבה ועוד. מכון וינגייט הוותיק נמצא סמוך לעיר נתניה.

-          לימודי חינוך גופני במכללת גבעת וושינגטון

התכנית נועדה להכשיר מורים לחינוך גופני במסגרת החינוך הפורמאלי לגיל הרך בביההיסודי והעל– יסודי ובמסגרת החינוך הבלתי פורמאלי.  ההכשרה מבוססת על התפיסה הרואה את המורה לחינוך גופני קודם כל כמחנך בעל ערכים ותפיסת עולם חינוכית דתית המשתלב בעשייה הבית ספרית והקהילה.  הלימודים נמשכים שלוש שנים בסיומם יוצאים עם תואר ראשון בחינוך גופני ותעודת הוראה BEd . מספר המסלולים רב וניתן לבחור במסלולי אימון והדרכה בתחומי הספורט השונים. המכללה נמצאת סמוך לצומת כנות.

 

רוצה לשמוע עוד על לימודי חינוך גופני

 

 

 

אם תחום לימודי חינוך גופני מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי חינוך והוראה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה בלימודים


קורס סקיפרים

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net