לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   בגרות באנגלית
רוצה לעבור בהצלחה את מבחן הבגרות באנגלית? לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 01/01/01 00:00

הכנה לבחינת בגרות באנגלית

 

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודים למבחן בגרות באנגלית

מכינות קדם אקדמיות

 

על מבחן בגרות באנגלית

מבחן הבגרות באנגלית הוא אחד החשובים והקשים (לרוב התלמידים) מבין מקצועות החובה. לא פשוט לשפר שפה בזמן קצר ולכן שיפור הציון דורש לימוד, התמדה והכנה טובה בבית ספר מנוסה. בגרות באנגלית מחולקת לשלוש רמות : 3,4,5 יחידות לימוד. חובה לעבור את מבחן הבגרות באנגלית כדי לקבל את הזכאות לתעודת בגרות.

 מבנה מבחן הבגרות באנגלית

הבחינה מחולקת ל- 3 שאלונים:

לאלה מכם שבחרו בבגרות באנגלית 3 י"ל באנגלית יחולקו השאלונים A,B,C , כשמשקל כל שלושת השאלונים זהה. לכן כדי לחשב את הציון יש לחבר את הציון בשלושתם ולחלק ב-3.

-          שאלון  A-  בשאלון זה תדרשו לענות על 4 שאלות בהבנת הנשמע , ושני קטעים בני 300 ו-350 מילה בהבנת הנקרא. הזמן לפתרון יהיה שעה ו-15 דק'.

-          שאלון B-  קטע הבנת הנקרא בן כ- 260 מילה וחיבור אותו תצטרכו לכתוב שאורכו 40 מילה. הזמן לפתרון הינו שעה ורבע.

-          שאלון C-  קטע הבנת הנקרא באורך כ-320 מילה. הזמן לפתרון יהיה שעה ורבע.

מי שבחר ללכת על בגרות באנגלית 4 י"ל, יעבוד קצת יותר קשה. הוא יקבל את שאלון C, עליו נבחנים גם תלמידי שלוש היחידות ובנוסף יקבל את שאלונים D ו- E.

-          שאלון D – הבנת הנקרא – קטע בן 320 מילה לערך וכתיבת חיבור בן 100 מילים. הזמן לפתרון יהיה שעה ורבע.

-          שאלון E-   קטע בן 4 דק' של הבנת הנשמע וקטע הבנת הנשמע בן 300-350 מילה. הזמן לפתרון יהיה שעה ורבע.

-          שאלון 005- אלגברה וסדרות, הסתברות וגיאומטריה.  השאלון מחולק לשניים ועליכם לענות על 3 מ-5 שאלות. הזמן לפתרון יהיה שעתיים.

נבחני בגרות באנגלית 5 י"ל יבחנו על שאלון E  וגם השאלונים F,G:

-          שאלון F- קטע אחד בהבנת הנקרא באורך של 400 עד 450 מילה  ומטלת כתיבה באורך של 120 עד 140 מילה. שעה ורבע לפתרון.  

-          שאלון G- קטע אחד בהבנת הנקרא באורך 400 עד 450 מילים וכתיבת חיבור באורך 120 עד 140 מילה.

  

מועדי בחינת בגרות באנגלית

מועד קיץ (חודשים מאי-יולי)- הקורסים מתחילים בחודש פברואר.

מועד חורף (ינואר- פברואר) – הקורסים מתחילים בחודש ספטמבר.

 

 למה בגרות באנגלית ?

רוב המוסדות להשכלה גבוהה, מכללות ואוניברסיטאות, דורשים כתנאי לקבלה ללימודים, ציון באנגלית לפחות ב- 4 יחידות לימוד. הציון הנדרש ומספר היחידות משתנה בהתאם לחוג אליו תרצו להתקבל ונכלל יחד עם ציון הבגרות ביתר המקצועות, אבל אנגלית הוא מקצוע חובה.

בנוסף, כנה לבגרות באנגלית תאמן ותכשיר אתכם להתמודד עם קטעי הריאה והנשמע ואתם תתרגלו הרבה קריאה וכתיבה, בהתבסס על מבחני הגרות קודמים.

בגרות באנגלית חשובה כי היא משפרת את אחוזי ההצלחה שלכם במבחן הפסיכומטרי בחלק האנגלית, ואתאם תשפרו את יכולת קריאת הטקסטים שלכם משמעותית, מה שיקל עליכם במסגרות האקדמאיות, שם הרבה מאוד חומר ניתן בשפה האנגלית. כמו כן, מספר קורסי האנגלית שתאלצו לעבור באוניברסיטה ונכללים בלימודי החובה (אם אין לכם פטור) יצטמצם.

 

כמה זמן נמשכים הלימודים למבחן בגרות באנגלית?

מדובר בד"כ בלימודי ערב, ובהיקף של 15 שעות שבועיות לתלמידי 5 יחידות באנגלית, 10-12 שעות לימוד לתלמידי 4 י"ל ו-  8-9 שעות לימוד לתלמידי 3 יחידות. הלימודי נמשכים ארבעה חודשים.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודים למבחן בגרות באנגלית

בגרות באנגלית עם יואל גבע – בגרות ופסיכומטרי

בית הספר לבגרות ופסיכומטרי של יואל גבע הוקם לפני כשני עשורים על ידי יואל גבע, מורה למתמטיקה שגם חיבר ספרים רבים בתחום. כשבית הספר הצליח המתמטיקה, הוחלט להתרחב לתחומים נוספים והיום בית הספר לבגרות ופסיכומטרי של יואל גבע מכסה את כל תחומי ההכנה לבגרות, כולל מבחן הבגרות באנגלית לכל הרמות. יואל גבע פרוס בערים הבאות: ראשון לציון, תל אביב, חיפה, כפר סבא, פתח תקווה, באר שבע, קיריון, הרצליה.
 

בגרות באנגלית עם זיו כספי – פסיכומטרי ובגרות

בית הספר ללימודי בגרות ופסיכומטרי בהנהלת זיו כספי פועל תחת אישורו ופיקוחו של משרד החינוך כבר כשני עשורים. ב "זיו כספי" הוכשרו עד כה כ-40,000 בוגרים. סניפי בית הספר פרוסים באזור השרון.

בגרות באנגלית עם לחמן – בגרות ופסיכומטרי

חברת לחמן לבגרות ולפסיכומטרי נוסדה בשנת 1979 ע"י המורה למתמטיקה  אברהם לחמן. מדובר ברשת וותיקה להכנה לבגרות ופסיכומטרי. לבית הספר לחמן בית הוצאה לאור העוסק בכתיבה, עריכה ופרסום של ספרי לימוד ומיקוד לבגרות בית הספר לחמן מפעיל סניפים בכל רחבי הארץ , מבאר שבע בדרום ועד הקריות בצפון.

בגרות באנגלית עם high q – בגרות ופסיכומטרי

חברה וותיקה שהוקמה ב-1983.  HIGH Q מפעילה מספר מסלולים וביניהם, הכנה לבגרות, הכנה לפסיכומטרי, והכנה למבחן ה-  GMAT. מדובר בחברה בין לאומית לה 250,000 בוגרים ברחבי העולם. בית הספר פרוס ארצית מדרום לצפון:  באר שבע, עומר, אשדוד, אשקלון, רחובות, ירושלים, מבשרת תל אביב, הרצליה, פתח תקווה, כפר סבא, חדרה, נתניה, עפולה, חיפה, טבריה, כרמיאל נהריה. 

בגרות באנגלית עם המכינה הקדם אקדמית ספיר

במכינה הקדם אקדמית ספיר, הנמצאת סמוך לעיר שדרות, מבחר מסלולים המציעים למעוניינים עד גיל 30 , להשלים תעודת בגרות מלאה, שיאפשרו לכם להשתלב במוסדות לימוד להשכלה גבוהה.הלימודים נמשכים בין סמסטר אחד (15 שבועות) לחמישה סמסטרים (75 שבועות) . ניתן ללמוד מקצוע אחד או יותר, לבחירתכם. הלימודים נפתחים בפברואר ובספטמבר.

 בגרות באנגלית עם המכינה הקדם אקדמית אריאל שבשומרון

במכינה הקדם אקדמית אריאל שבשומרון הנמצאת סמוך לעיר כפר סבא, מבחר מסלולים המציעים למעוניינים  מיועדת לחסרי תעודת בגרות או לבעלי בגרות חלקית המעוניינים להשלים תעודת בגרות, או למעוניינים לשפר ציונים במקצועות החובה ובמקצועות מוגברים (ברמת 5 יח"ל): פיסיקה, כימיה, מדעי החברה וגיאוגרפיה.

 

 

עוד על עזרה בבחינת הבגרות באנגלית כנסו:

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודים למבחן בגרות באנגלית

      הכנה לבגרויות במכינות קדם אקדמאיות כנסו:

מכינות קדם אקדמיות

בהצלחה בבחינות הבגרות

צוות AllCareers

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net