לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי איטלקית
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 04/05/09 16:42

 

 לימודי איטלקית

 

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד בהם לומדים איטלקית

  על השפה האיטלקית ולימודי איטלקית

אנשים רבים מחשיבים את האיטלקית לשפה היפה ביותר בעולם. אנו די מסכימים איתם: אכן מדובר בשפה היפה ביותר, אחרי העברית כמובן. כשתדברו בשפה האיטלקית על אופנה, בישול ואומנות, תרגישו שבהחלט אתם מבינים את העניין לעומקו וכי אתם משתמשים בשפה שהומצאה במיוחד לנושאים אלה.

האיטלקית היא שפת הבישול, האומנות והכדורגל. ביפן, ארה"ב ובריטניה, מי שלומד איטלקית נחשב לאיש מן המעמד הגבוה,ואחד שיש לו זמן להשקיע בלימודים של שפה רומנטית, יפה, מושכת ועם צליל מתנגן.

לימודי איטלקית אינם קשים ומי שמתרגל יכול לשלוט בשפה בתוך מספר חודשים. אם לימודי האיטלקית יתקיימו באיטליה, תגיעו להישגים בזמן קצר יותר.

 

למה ללמוד איטלקית?

קצת פחות מ-60 מיליון בני אדם דוברים את השפה האיטלקית. חוץ מאיטליה, מדינות בן דוברים את השפה הן קרואטיה וסלובניה. איטליה הפכה בשנים  האחרונות מדינה בעלת יכולת כלכלית לא מבוטלת ועסקי העץ, המוטוריקה, אנרגיה חלופית ותחומים נוספים פורחים במקום. קיימות הזדמנויות עסקיות באיטליה וכיוון שרוב האיטלקים אינם מבינים אנגלית, כדאי ללכת על לימודי איטלקית. השפה תועיל לכם גם בטיול במדינה הנפלאה הזו ויהיה לכם הרבה יותר קל לחוות את התרבות האיטלקית וממש להיכנס לבתים של האנשים הפשוטים, אם תדעו את השפה האיטלקית.

גם אם תטעה בכמה מילים, לא נורא, האיטלקי יסלח ויעריך את המאמץ שעשית בשבילו, הלב ייפתח ומשם השמיים הגבול.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי איטלקית

לימודי איטלקית בדיאלוג

דיאלוג היא רשת בתי ספר ללימוד שפות  שאחת ממטרותיה היא הקניית יכולות דיבור מדויק ושוטף בשפה הנלמדת. הקורסים בדיאלוג מתמקדים בפיתוח מיומנות הדיבור ובשיפורה, זאת בעזרת התנסות בצורה מובנית במיומנות לשון זו. מיומנויות הבנת הנשמע והבנת הנקרא מהוות אף הן חלק בלתי נפרד מתכניות הלימוד וגם כאן מושקע מאמץ רב.

בדיאלוג  ניתן ללמוד קורס בא

בתי הספר של דיאלוג נמצאים בתל אביב, רעננה, בת ים, פתח תקווה,          

 

לימודי איטלקית ב"קמפוס לימודים" – בית הספר לשפות ולתרבות

חברה וותיקה המציעה תשעה מסלולים של למידת שפה ותרבות. הייחוד של בית הספר מתבטא בשילוב אותו הוא מבצע בין שפה ותרבות, שילוב המושתת על האמונה כי כדי ללמוד שפה חייבים לדעת היטב את תרבות המדינה, הגינונים וכללי ההתנהגות שלה.

בקמפוס לימודים אפשר ללמוד מגוון רחב של שפות: אנגלית, איטלקית, רומנית, צרפתית, ספרדית, הונגרית, סינית, יפנית, רוסית, צ'כית, ערבית ועוד שפות רבות בהתאם לביקוש.

    

      לימודי איטלקית בחו"ל - EF

 EF היא רשת בתי הספר ללימודי שפות הגדולה ביותר בעולם. מדובר ברשת וותיקה הפועלת למעלה מ-40 שנה ומלמד לעמלה מ-8 שפות ב-18 מדינות ברחבי העולם. לימודי איטלקית באיטליה מתקיימים בעיר רומא.

בית הספר פיתח שיטה בה הסטודנט מתמקד בתחומים המעניינים אותו תוך שימוש בתוכנת תרגול שיועדה למשימה.

הקורס יכול להימשך בין שבועיים ל- 52 שבועות, תלוי ברמה אליה תרצו להגיע ולפי מבדק סיווג שתעברו לפני תחילת הלימודים.

בנוסף, ידוע כי לימודי איטלקית במקום בו זוהי השפה המדוברת, יטמיעו את בכם היטב את השפה, ויעניקו לכם חוויה יפה שלא תשכחו במהרה. חיי התרבות, החברה, יחסי השכנות, ואפילו ירידה למכולת, כל אלה יהוו לדידכם חלק ממסע הלימודים שיחשוף בפניכם שפה עשירה ותרבות מרתקת.  

מגורים

 תוכלו להתגורר במעונות הסטודנטים, בתי מלון, דירות סטודנטים, או לקחת חדר אצל משפחה מקומית.

תרבות ופנאי

לימודי איטלקית מתקיימים בעיר הנפלאה רומא. בית הספר של EF ממוקם במרכז העיר ליד האתרים המרכזיים. בשעות הפנאי תוכלו לבור שיעורי בישול, ביקור בפסטיבלים ססגוניים, טיול בירידי האומנויות והמלאכה, גני טיבולי, פומפי, נאפולי ועוד אטרקציות.  

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי איטלקית?

אם לימודי איטלקית מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי איטלקית, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net