לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי גרמנית
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 05/05/09 13:43

 לימודי גרמנית  

 

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד בהם לומדים גרמנית

על השפה הגרמנית ולימודי גרמנית

השפה הגרמנית היא שפת אימם של למעלה מ- 100 מליון איש. אם ניקח את אוכלוסיית אירופה הרי שרבע מהם דוברי גרמנית כשפת אם ועוד מיליונים רבים דוברים את השפה בצורה כזו או אחרת. השפה מדוברת בעיקר בגרמניה, אוסטריה, שוויץ, ליכטנשטיין, חלקים מפולין ומקומות נוספים. לימודי גרמנית נלמדים בארצות רבות באירופה ובשאר העולם כשפה זרה שלישית, והכי חשוב, הגרמנית נמצאת במקום השני בשליטה באינטרנט אחרי השפה אנגלית העומדת בראש.

אומנם השפה הגרמנית מחולקת לדיאלקטים רבים, אך לא תצטרך ללמוד את כולם. בכל המחוזות כותבים אותו דבר ובשינויים בדיבור ניתן להבחין רק בצפון גרמניה ובדרומה.

 

למה ללמוד גרמנית ?

אם יש לכם עניין עם גרמניה אוסטריה, אם זה בתור תיירים או כאנשי עסקים או נציגי חברות שעובדות עם מדינות אלה, שליטה בשפה הגרמנית היא המפתח שלכם להצלחה. העניין הוא שצריך שתדע אותה היטב כי הגרמנים אוהבים דיוק.

הגרמנית יעילה בעיקר עם אנשים שזוהי שפת אימם. את היעילות המרבי בידיעת השפה תוכלו להפיק במקרה שתנהלו עסקים עם הגרמנים הידועים כמעצמה כלכלית. לימודי גרמנית יאפשרו לך לתקשר עם גרמנים בחברו השונות וליצור אמון ברמה אחרת מאשר היית משיג בשפות אחרות.

אגב, אם תטיילו בגרמניה לא תראו שם כמעט תיירים זרים, אלא בעיקר גרמנים. כדי לתקשר איתם צריך שפה, כיוון שהם ממש לא חזקים באנגלית.  

 

 מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי גרמנית

 

לימודי גרמנית "בדיאלוג"

דיאלוג היא רשת בתי ספר ללימוד שפות  שאחת ממטרותיה היא הקניית יכולות דיבור מדויק ושוטף בשפה הנלמדת. הקורסים בדיאלוג מתמקדים בפיתוח מיומנות הדיבור ובשיפורה, זאת בעזרת התנסות בצורה מובנית במיומנות לשון זו. מיומנויות הבנת הנשמע והבנת הנקרא מהוות אף הן חלק בלתי נפרד מתכניות הלימוד וגם כאן מושקע מאמץ רב.

הקורס בגרמנית יתמקד בפיתוח מיומנויות הדיבור ובשיפורן, כמו גם פיתוח מיומנויות הבנת הנקרא והבנת הנשמע.

 בתי הספר של דיאלוג נמצאים בתל אביב, רעננה, בת ים, פתח תקווה, וערים נוספות. 

 

לימודי גרמנית בחו"ל - EF

EF היא רשת בתי הספר ללימודי שפות הגדולה ביותר בעולם. מדובר ברשת וותיקה הפועלת למעלה מ-40 שנה ומלמד לעמלה מ-8 שפות ב-18 מדינות ברחבי העולם. בית הספר ללימודי גרמנית ממוקם במינכן.

בית הספר פיתח שיטה בה הסטודנט מתמקד בתחומים המעניינים אותו תוך שימוש בתוכנת תרגול שיועדה למשימה.

הקורס יכול להימשך בין שבועיים ל- 52 שבועות, תלוי ברמה אליה תרצו להגיע ותלוי ברמה אליה תסווגו לאחר מבחן ידע ראשוני. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע.

חשוב לציין כי לימודי גרמנית בגרמניה, יטמיעו את בכם היטב את השפה, ויעניקו לכם חוויה יפה שלא תשכחו   במהרה. הצפייה בטלוויזיה, הנסיעה ברכבת, יחסי השכנות, ואפילו ירידה למכולת, כל אלה יהוו לדידכם חלק ממסע הלימודים שיחשוף בפניכם שפה עשירה ותרבות מקומית מעניינת.

מגורים

תוכלו להתגורר במעונות הסטודנטים, בתי מלון, דירות סטודנטים, או לקחת חדר אצל משפחה מקומית. אגב, המילה "צימר" נלקחה מן השפה הגרמנית ומשמעותה "חדר".

פעילות בשעות הפנאי

בית הספר EF ללימודי גרמנית נמצא במתחם האוניברסיטאות בעיר. בשיות הפנאי תוכלו ליהנות מטיולים באתר הסטים של בוואריה, סקי באלפים, ביקור בברלין ובמועדונים השונים שבסצנה הברלינאית (רק אם זה לא יפגע בלימודים כמובן)

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי גרמנית?

אם לימודי גרמנית מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי גרמנית, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net