לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי סינית
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 05/05/09 16:19

 לימודי סינית  

 

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד בהם לומדים סינית

על השפה הסינית ולימודי סינית

ככל הנראה מדובר באחת השפות המרתקות ביותר בעולם, וגם אם תחלקו על כך, אנו בטוחים כי תסכימו כי שפה זו היא המורכבת ביותר. עם מיליארד דוברים, השפה הסינית (מנדרינית הוא הניב השולט בסין), היא השפה המדוברת ביותר בעולם. למרות שהשפה הסינית החלה דרכה לפני אלפי שנים והיא מייצגת גם תרבות עתיקה המשתרעת על פני דורות רבים בעבר, הלא שללא ספק מדובר בשפת העתיד, ככל שסין הופכת למעצמת התעשייה והמסחר הגדולה והעצמתית ביותר בעולם.

לימודי סינית מהווים כרטיס כניסה עבורכם לעולם עצום של הזדמנויות.

למה ללמוד סינית ?

גופים מסחריים ענקיים, בינוניים וקטנים בכל רחבי הגלובוס עושים עסקים עם סין, ומדובר במדינה בה מייצרים הכל, ואם אין הם ייצרו במיוחד בשבילך. העובד הסיני משתכר סכומים זעומים מה שמוזיל את עלויות היצור וכך תוכל לקיים את הכלל הבסיסי הנחוץ כדי להרוויח – לקנות בזול ולכור ביוקר.

יש אנשים שחושבים שאנגלית בסיסית תציל אותם בכל מקום בעולם. במקרה הזה, יש להם טעות. רוב הסינים לא דוברים אנגלית, וזה כולל מנהלים ובעלים של חברות ענק. לימודי סינית בסין משלבים גם ידע של שפה וגם הבנת התרבות הסינית הנטמעת בחיי היום יום שלכם בסביבת בית הספר, בזמן הלימודים ולאחריהם.

לימודי סינית מסוג זה, יקנו לכם את כרטיס הכניסה הרצוי לכם לעולם העסקים והמסחר בסין, טיוואן וסינגפור. במהלך הלימודים תלמדו קודים של התנהגות ברחוב, במכולת וכמובן בפגישת עסקים פורמאלית ולא פורמאלית.

  

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי סינית

 

   לימודי סינית בדיאלוג

דיאלוג היא רשת בתי ספר ללימוד שפות  שאחת ממטרותיה היא הקניית יכולות דיבור מדויק ושוטף בשפה הנלמדת. הקורסים בדיאלוג מתמקדים בפיתוח מיומנות הדיבור ובשיפורה, זאת בעזרת התנסות בצורה מובנית במיומנות לשון זו. מיומנויות הבנת הנשמע והבנת הנקרא מהוות אף הן חלק בלתי נפרד מתכניות הלימוד וגם כאן מושקע מאמץ רב.

הלימודים יימשכו בין 4 – 8 חודשים, תלוי ברמה הרצויה ותלוי בידע הקודם עימו הגעתם. לימודי סינית  יתמקדו ב: קבלות פנים, נימוסים, היכרות, שאלות ותשובות , ברכות, קבלת פנים, הזמנה - קבלת הזמנה או סירוב לה, נסיעות ופרידות, בקשת שירותים, קביעת פגישות, עריכת ביקור, פעילויות פנאי ונושאים נוספים.

לימודי סינית ב"קמפוס לימודים" – בית הספר לשפות ולתרבות

חברה וותיקה המציעה תשעה מסלולים של למידת שפה ותרבות. הייחוד של בית הספר מתבטא בשילוב אותו הוא מבצע בין שפה ותרבות, שילוב המושתת על האמונה כי כדי ללמוד שפה חייבים לדעת היטב את תרבות המדינה, הגינונים וכללי ההתנהגות שלה.

בקמפוס לימודים אפשר ללמוד מגוון רחב של שפות: אנגלית, איטלקית, רומנית, צרפתית, ספרדית, הונגרית, לימודי סינית, יפנית, רוסית, צ'כית, ערבית ועוד שפות רבות בהתאם לביקוש.

 

לימודי סינית בחו"ל - EF

 EF היא רשת בתי הספר ללימודי שפות הגדולה ביותר בעולם. מדובר ברשת וותיקה הפועלת למעלה מ-40 שנה ומלמד לעמלה מ-8 שפות ב-18 מדינות ברחבי העולם.

בית הספר פיתח שיטה בה הסטודנט מתמקד בתחומים המעניינים אותו תוך שימוש בתוכנת תרגול שיועדה למשימה.

הקורס יכול להימשך בין שבועיים ל- 52 שבועות, תלוי ברמה אליה תרצו להגיע.  לומדים פעמיים בשבוע בימים שני ושישי. לפני שתתחילו בלימודי סינית תעברו מבדק שיסווג אתכם לכיתה המתאימה לכם.

 בתי הספר ללימוד סינית ממוקמים בערים בייג'ין ושנחאי. 

 מגורים

תוכלו להתגורר במעונות הסטודנטים, בתי מלון, דירות סטודנטים, או לקחת חדר אצל משפחה מקומית. 
בתי הספר ללימודי סינית של EF דואגים לכך שגם תכירו את התרבות הסינית. הכרת התרבות המקומית תסייע לכם רבות בהבנת השפה, וידיעת השפה, מאידך, תכניס אתכם לנבכי התרבות הסינית העשירה ועתיקת היומין. בין הפעילויות שמציע בית הספר ללימודי אנגלית, תוכלו למצוא טיולים לאתרים עתיקים ונקודות ציון תרבותיות בסביבה, טיולים להונג קונג, האנגזו,  וגם.. שימוש בבריכת הקמפוס והמתקנים האחרים העומדים לרשות הסטודנט, אם בא לכם להישאר.

ו.. אם אתם כבר בסין, טיולים בחומה הסינית ובעיר האסורה בבייג'ין מומלצים לכם ביותר.  אנו בטוחים שתתרשמו עמוקות מן השילוב בין חדש לישן בסין, שילוב המאפשר לכם ללמוד לעתיד בעוד אתם חווים את קסם העבר של סין.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי סינית?

אם לימודי סינית מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי סינית, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
לימודי סינית 
משה,Mosheam@gmail.com,חיפה (18/08/2009)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net