לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי ספרדית
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 05/05/09 16:30

 לימודי ספרדית   

 

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד בהם לומדים ספרדית

על השפה הספרדית ולימודי ספרדית

הספרדית היא השפה המדוברת השנייה בעולם, אחרי השפה המנדרינית (סינית). לימודי ספרדית יכניסו אתכם לרשימה עצומה של למעלה מ-400 מיליון דוברי ספרדית. מתוכם 100 מיליון הם מקסיקנים, 44 מיליון קולומביאנים, 41 מלין ספרדים, 39 מליון ארגנטינאים ולמעלה מ- 20 מיליון בארצות הברית.

אוצר המילים הספרדי מכיל בעיקר אוצר מילים לטיני אך גם אוצר מילים ערבי רב. השפה התפתחה מהלטינית שהחלה דרכה במושבות העבר של האימפריה הרומית בימי הביניים.  בהמשך,התפשטה השפה הספרדית בכל רחבי חצי האי האיברי ובכל אמריקה הלטינית בתקופת האימפריה הספרדית.

מאוחר יותר התפתחו הבדלי בהגייה בין הספרדית האירופאית לספרדית הדרום-אמריקאית.

לימודי ספרדית יכולים להתאים לכל אחד, כיון שמדובר בשפה קלה, לוגית, זורמת, רומנטית ומועילה למשתמש בה. לימודי ספרדית נמצאים בראש רשימת ההעדפות של לומדי שפות בעולם. מדובר בשפה פופולארית, שימושית, ומועילה מאוד במסעות סביב העולם, ולא רק במדינות דוברות ספרדית. 

 למה ללמוד ספרדית ?

מספר המדינות בהן תמצאו דוברי ספרדית ברמת שפת אם, גבוה יותר מכל שפה אחרת בעולם, חוץ מאנגלית ויפנית.

אם אתם עושים עסקים עם ספרד או דרום אמריקה, לימודי ספרדית הם חובה עבורכם, כיון שאנשי עסקים רבים מארצות אלה אינם דוברים כלל אנגלית או כל שפה אחרת (בטח לא עברית). גם אם תוכלו לתקשר באנגלית, זה יעשה רק חלק מהעבודה. ידוע כי אנשים ממוצא היספאני אוהבים להכיר לעומק את האנשים עמם הם עושים עסקים. ידיעת השפה תאפשר לכם להדק את הקשרים ולהבין את התרבות.

 טיולים

תוכל לטייל מעכשיו עד סוף חייך בערים ומחוזות של דוברי ספרדית ומעולם לא תיתקל באותו מקום פעמיים. קולוניות ספרדיות פזורות בכל רחבי העולם, ויש שם הרבה מה לראות ולעשות. המקומות "הספרדיים" המתויירים ביותר בעולם הם מקסיקו וספרד.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי ספרדית

לימודי ספרדית ב"דיאלוג"

דיאלוג היא רשת בתי ספר ללימוד שפות  שאחת ממטרותיה היא הקניית יכולות דיבור מדויק ושוטף בשפה הנלמדת. הקורסים בדיאלוג מתמקדים בפיתוח מיומנות הדיבור ובשיפורה, זאת בעזרת התנסות בצורה מובנית במיומנות לשון זו. מיומנויות הבנת הנשמע והבנת הנקרא מהוות אף הן חלק בלתי נפרד מתכניות הלימוד וגם כאן מושקע מאמץ רב.

 לימודי ספרדית בבית הספר מתחלקים לשלוש רמות: מתחילים, ביניים מתקדם. הקורס בו תשתתף ייקבע לפי מבחן המיון הראשוני.

 

לימודי ספרדית ב"קמפוס לימודים" – בית הספר לשפות ולתרבות

הייחוד של בית הספר מתבטא בשילוב אותו הוא מבצע בין שפה ותרבות, שילוב המושתת על האמונה כי כדי ללמוד שפה חייבים לדעת היטב את תרבות המדינה, הגינונים וכללי ההתנהגות שלה.

 

     לימודי ספרדית בחו"ל – EF

 EF  היא רשת בתי הספר ללימודי שפות הגדולה ביותר בעולם. מדובר ברשת וותיקה הפועלת למעלה מ-40 שנה ומלמד לעמלה מ-8 שפות ב-18 מדינות ברחבי העולם.

בית הספר פיתח שיטה בה הסטודנט מתמקד בתחומים המעניינים אותו תוך שימוש בתוכנת תרגול שיועדה למשימה.

הקורס יכול להימשך בין שבועיים ל- 52 שבועות, תלוי ברמה אליה תרצו להגיע. בבית הספר  לומדים פעמיים בשבוע .

לימודי ספרדית ב- EF מתקיימים בספרד (ברצלונה ומלגה), אקוודור וקוסטה ריקה.

לימודי ספרדית בחו"ל

לאחר שהבנתם את בצורך בלימודי ספרדית, אתם ודאי מבינים מדוע כדאי לעשות זאת במדינה בה זו השפה המדוברת. מה טבעי יותר מלסיים יום לימודי ספרדית בכיתה, עם אנשים מכל העולם, ולתרגל את השפה בצורה מעשית במרכז הקניות, בתחנת האוטובוס, או בפאב

השכונתי ?  

לימודי ספרדית במקום בו זוהי השפה המקומית, יטמיעו את בכם היטב את השפה, ויעניקו לכם חוויה יפה שלא תשכחו במהרה. חיי התרבות, החברה, יחסי השכנות, ואפילו ירידה למכולת, כל אלה יהוו לדידכם חלק ממסע הלימודים שיחשוף בפניכם שפה עשירה ותרבות מרתקת.

 

איפה גרים ?
מעונות סטודנטים, דירות משותפות, משפחות מקומיות, ומלונות קטנים.
 
תרבות ופנאי

לימודי אנגלית בחו"ל טומנים בחובם הפתעות נוספות. רשת EF נוהגת להוציא את הסטודנטים שלה לפעילויות רבות ומגוונות אחרי שעות הלימודים ובסופי השבוע. לומדי הספרדית יחוו בין היתר: טיולים לשווקים, איים, מפלים, מעיינות חמים, ערבי פאבים ואטרקציות נוספות.
 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי ספרדית?

אם לימודי ספרדית מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי ספרדית, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net