לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי צרפתית
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 07/05/09 14:24

 לימודי צרפתית

 

 הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד בהם לומדים צרפתית

  על השפה הצרפתית ולימודי צרפתית

הצרפתית היא אחת השפות המדוברות ביותר. לפני שתתחילו בלימודי צרפתית, כדאי לכם לדעת כי השפה התפתחה מן הלטינית שהייתה מדוברת בראשית ימי הביניים ובהמשך, כשהתגבשה, הפך הניב הפריזאי לניב השולט כיום בעולם והוא מהווה את הניב התקני.

כמו מדינות רבות, שהיו בעלות כוח צבאי רב, גם צרפת יצאה לדרך והפכה למדינה קולוניאליסטית כשהיא כובשת מדינות רבות בדרך. כך קרה, שברחבי העולם כיום דוברים את השפה הצרפתית ברמת שפת אם למעלה מ-73 מליון איש. כיום, משמשת השפה הצרפתית  לענייני אדמיניסטרציה במספר ארגונים בין לאומיים כמו האיחוד האירופי, האו"ם וארגונים נוספים. במדינות רבות הצרפתית נלמדת כשפה שנייה.

 בלימודי צרפתית תיווכחו לדעת כי השפה נכתבת בלטינית וכי היא אינה קשה ללמידה.

למה ללמוד צרפתית ?

ראשית, חשוב לדעת כי השפה הצרפתית היא שפה רשמית במדינות רבות מלבד צרפת, ביניהן, קנדה, בלגיה, שוויץ, מאלי, מאוריטניה, הרפובליקה הדומיניקאנית ועוד. השפה גם מובנת כמעט לכל המרוקאים, האלג'ירים והתוניסאים.  כך, שאם בא לכם על אחת מן המדינות הללו, לכו על לימודי צרפתית.

אם יש לכם עסקים עם צרפת או אם חשקה נפשכם בטיול במדינה, לימודי צרפתית הם כלי חיוני עבורכם, מן הסיבה הפשוטה: רוב הצרפתים הם לא דוברי אנגלית וגם אם כן, הם לא אוהבים לדבר בשפה זו.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי צרפתית

 

לימודי צרפתית בדיאלוג

דיאלוג היא רשת בתי ספר ללימוד שפות  שאחת ממטרותיה היא הקניית יכולות דיבור מדויק ושוטף בשפה הנלמדת. הקורסים בדיאלוג מתמקדים בפיתוח מיומנות הדיבור ובשיפורה, זאת בעזרת התנסות בצורה מובנית במיומנות לשון זו. מיומנויות הבנת הנשמע והבנת הנקרא מהוות אף הן חלק בלתי נפרד מתכניות הלימוד וגם כאן מושקע מאמץ רב.

 לימודי הצרפתית מתפרסים על 4 חודשים, 8 חודשים או שנה. הקורס יתמקד בפיתוח מיומנויות הדיבור ובשיפורן, כמו גם פיתוח מיומנויות הבנת הנקרא והבנת הנשמע.

לימודי צרפתית ב"קמפוס לימודים" – בית הספר לשפות ולתרבות

חברה וותיקה המציעה תשעה מסלולים של למידת שפה ותרבות. הייחוד של בית הספר מתבטא בשילוב אותו הוא מבצע בין שפה ותרבות, שילוב המושתת על האמונה כי כדי ללמוד שפה חייבים לדעת היטב את תרבות המדינה, הגינונים וכללי ההתנהגות שלה.

בקמפוס לימודים אפשר ללמוד מגוון רחב של שפות: אנגלית, צרפתית, איטלקית, רומנית, צרפתית, ספרדית, הונגרית, סינית, יפנית, רוסית, צ'כית, ערבית ועוד שפות רבות בהתאם לביקוש.

     לימודי צרפתית בחו"ל - EF

 EF היא רשת בתי הספר ללימודי שפות הגדולה ביותר בעולם. מדובר ברשת וותיקה הפועלת למעלה מ-40 שנה ומלמד לעמלה מ-8 שפות ב-18 מדינות ברחבי העולם. לימודי צרפתית מתקיימים בשני בתי ספר של EF בפריז ובעיר ניס.

בית הספר פיתח שיטה בה הסטודנט מתמקד בתחומים המעניינים אותו תוך שימוש בתוכנת תרגול שיועדה למשימה.

הקורס יכול להימשך בין שבועיים ל- 52 שבועות, תלוי ברמה אליה תרצו להגיע.  לומדים פעמיים בשבוע בימים שני ושישי.

מגורים: תוכלו להתגורר במעונות הסטודנטים, בתי מלון, דירות סטודנטים, או לקחת חדר אצל משפחה מקומית.

בנוסף, לימודי צרפתית במקום בו זוהי השפה המקומית, יטמיעו את בכם היטב את השפה, ויעניקו לכם חוויה יפה שלא תשכחו במהרה. חיי התרבות, החברה, יחסי השכנות, ואפילו ירידה למכולת, כל אלה יהוו לדידכם חלק ממסע הלימודים שיחשוף בפניכם שפה עשירה ותרבות מרתקת.

 

פעילויות מעבר לשעות הלימודים

בניס נמצא בית הספר ללימודי צרפתית סמוך לחוף ובשיות הפנאי תוכלו ליהנות מטיולים לפירנצה, פרובנס ומונטה קרלו. בית הספר מציע פעילויות שונות כמו כדורסל, כדור עף, סיורים בפסטיבל קאן ועוד.

בפאריז תוכלו לחו את כל האטרקציות שמציעה העיר: חוף נורמנדי, אמון ורסאי, שאנז אליזה, מוזיאונים ועוד.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי צרפתית?

אם לימודי צרפתית מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי צרפתית, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net