לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי הנדסה אזרחית
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 07/05/09 23:08

  

לימודי הנדסה אזרחית

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד בהם לומדים הנדסה אזרחית

 

על הנדסה אזרחית ולימודי הנדסה אזרחית

הנדסה אזרחית הנקראת גם הנדסת בניין מכשירה את הבוגרים כמהנדסים אזרחיים שיעסקו בתכנון ובניה של הסביבה האנושית- עירונית. כחלק מתפקידם עוסקים בוגרי הנדסה אזרחית בבניה של מבני דיור ותעשייה, מבנים ובניינים רבי קומות, כבישים ומחלפים, תשתיות מים וביוב,  סכרים, נמלים, שדות תעופה ועוד. ההכשרה האקדמית הניתנת במהלך לימודי הנדסה אזרחית מתמקדת בתחומי התוכן, התכנון, הניהול והביצוע של מבנים הנדסיים. תחומי ההתמחות במחלקה מאפשרים לבוגרים להשתלב בענף הבניה במסגרת ציבורית, תעשייתית או פרטית לצורך עבודת המהנדס.

למה לבחור בלימודי הנדסה אזרחית?

בוגרי לימודי הנדסה אזרחית משתלבים במגוון רחב של תחומי ניהול וביצוע של מבנים ומערכות מבניות כמו גם פרויקטים של בנייה במסגרת פרטית, ציבורית או תעשייתית. תפקידי מהנדסים אזרחיים הם בעיקר בשלבי התכנון הניהול והביצוע של מבנים הנדסיים  עם התמחויות בתכנון קונסטרוקציות או ניהול בניה, הנדסת בנין, הנדסת תעבורה, הנדסת מים וקרקע, הנדסת חקלאית, הנדסת מיפוי וגיאו- אינפורמציה וכ''ו.

כמה זמן נמשכים לימודי הנדסה אזרחית?

לימודי הנדסה אזרחית נמשכים 4 שנים לבעלי תעודת בגרות, להנדסאים מוצע מסלול מקוצר. וכוללים לימודים בסיסיים בתחומי המדע כמו מתמטיקה ופיזיקה בשילוב עם קורסי יסוד וקורסים מתקדמים בתחום ההנדסה כדוגמת קורסים בתחום המבנים, הדרכים, והתשתיות. 

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי הנדסה אזרחית

לימודי הנדסה אזרחית במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון

המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון מציע מסלול  ללימודי הנדסה אזרחית הכוללים תואר ראשון B .Tech בהנדסה אזרחית (בניין) מטעם המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון. תנאי הקבלה הם תעודת בגרות מלאה במקצועות ריאליים (מתמטיקה פיזיקה/ כימיה) עם ממוצע בגרות 80 מבחן פסיכומטרי/ מצרף בציון  560 ומעלה וציון קבלה משולב של 546.  לימודי הנדסה אזרחית נמשכים 4 שנים לבעלי תעודת בגרות ו-6 סמסטרים להנדסאים (מסלול מקוצר). בנוסף מציע המרכז האוניברסיטאי אריאל לימודים מרוכזים לאנשים עובדים הכוללים יום בשבוע פלוס ימי שישי.

 

לימודי הנדסה אזרחית במכללה האקדמית סמי שמעון- SCE  

המכללה האקדמית סמי שמעון מציעה מסלול לימודים לתואר ראשון בתחום הנדסה אזרחית  המקנה לבוגרים תואר ראשון בוגר בטכנולוגיה בהנדסת בנין  וזכאות לרישום בפנקס המהנדסים. תנאי הקבלה הם תעודת בגרות ישראלית בציון ממוצע 70 לפחות או זכאות לתעודת מכינה ייעודית או בגרות חו“ל מאושרת,  מבחן פסיכומטרי/ פסיכוטכני בציון 560 לפחות, ציון סכם 109 וראיון קבלה אישי. הנדסאי מדופלם זכאי להצטרף ללימודים במסלול מקוצר ולקבל פטורים בגין לימודי הנדסאים, על פי רשימת הקורסים שנקבעה מראש ע''י מכללת סמי שמעון. תוכנית לימודים כוללת קורסים תיאורטיים ובשנה האחרונה ללימודי הנדסה אזרחית משתתפים הסטודנטים בתכנית מעשית הקרויה "חשיפה לתעשייה", שבה הם עובדים בחברה הנדסית בהיקף של כ-200 שעות.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי הנדסה אזרחית?

אם תחום לימודי הנדסה אזרחית מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי הנדסה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net