לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי קרימינולוגיה
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 17/05/09 21:29

 

לימודי קרימינולוגיה

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי קרימינולוגיה

 

על קרמינולוגיה ולימודי קרימינולוגיה

עבריינות נוער, עבריינות מין, זנות, אלכוהוליזם וסמים, אלימות ותוקפנות, עבריינות ומוסר, ענישה, קרבנות הפשיעה, האם פושע הוא תוצר חברתי או גנטי, התאבדות כסטייה ונושאים רבים ומרתקים יונחו על שולחן הדיונים שלכם בשלוש שנות לימודי הקרימינולוגיה שתלמדו.

הלימודים יתמקדו בהתנהגויות חריגות וחקר תורת הפשע לדורותיה.

 

במהלך התקופה תלמדו תיאוריות בפסיכולוגיה, סוציולוגיה, קרימינולוגיה ותיאוריות מעולמות נוספים המתחברים לעולם הפשיעה. תנתחו מקרים מחיי היומיום ומהעיתונים הארציים, תשמעו הרצאות מאנשי משטרה בכירים וזוטרים ותחשפו לעולם מרתק של שוטרים וגנבים ו"חברים" נוספים מהתחום..

בין הקורסים שתלמדו: פנולוגיה, אנתרופולוגיה, עבריינות נוער, ניתוח פרופילים, עבריינות וסטייה, אישיות ועבריינות, סטטיסטיקה, פסיכופתולוגיה ועוד.

במהלך הלימודים תבקרו במוסדות החוק השונים להתרשמות משני צידי המתרס.

 

 למה לימודי קרימינולוגיה?

תואר ראשון בקרימינולוגיה  (B.A) הוא תואר מרתק ורב תחומי, המשלב ידע מתחומים אקדמיים רבים. סוציולוגיה, פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, משפטים, וסטטיסטיקה, הם רק חלק מן הרשימה..

 מלבד העניין הרב בתחום זה, תואר ראשון בקרימינולוגיה יקנה לכם סיכוי לעבודה טובה במשטרה, בזרועות הביטחון, בשב"ס, ושדה המחקר כששכרכם משודרג משמעותית מעובדים שלא עשו תואר.

 

כמה זמן נמשכים לימודי קרימינולוגיה ?

לימודי קרימינולוגיה נמשכים 3 שנים, בסיומם תקבלו תואר ראשון B.A.  

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי קרימינולוגיה

 

לימודי קרימינולוגיה במרכז האוניברסיטאי אריאל שבשומרון

המחלקה לקרימינולוגיה מציעה לקהל הסטודנטים תכנית לימודים לקראת קבלת B.A בקרימינולוגיה, ומאפשרת לימודים במסלול דו-חוגי בתוספת חוג נוסף, לפי בחירת הסטודנט. זה יכול ללכת עם פסיכולוגיה, סוציולוגיה, ועוד. תנאי קבלה על סמך בגרות בלבד: ממוצע בגרות 90

 קבלה על סמך בגרות ופסיכומטרי: ממוצע בגרות 86, פסיכו' 550, ציון קבלה משולב 560. הלימודים במרכז מסובסדים ושכר הלימוד אוניברסיטאי.

לימודי קרימינולוגיה במסלול האקדמי המכללה למנהל

המסלול האקדמי המכללה למינהל בראשון לציון היא בין המכללות הראשונות באקדמיה, והינה גוף אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה בישראל.

תנאי הקבלה הם תעודת בגרות וציון 550 ומעלה בבחינה הפסיכומטרית. ניתן גם ללא פסיכומטרי אם הציון המשוקלל בבגרות עולה על 85. התוכנית באישור המועצה להשכלה גבוהה.

לימודי קרימינולוגיה במכללה האקדמית כינרת בעמק הירדן

 תואר ראשון בקרימינולוגיה במכללה ניתן בחסות ומטעם אוניברסיטת בר אילן. מכללת עמק הירדן משקיפה על הכינרת וטומנת בחובה אווירת לימודים נינוחה הרחק מן המרכז הרועש..

תנאי הקבלה לסלול לתואר ראשון בקרימינולוגיה , הם בגרות בממוצע 85 ומעלה ופסיכומטרי 560.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי קרימינולוגיה ?

אם תחום לימודי קרימינולוגיה מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי קרימינולוגיה לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

צוות AllCareers

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net