לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   קורס בדיקות תוכנה QA
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 17/05/09 21:55

 

קורס בדיקות תוכנה QA

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם ! מוסדות הלימוד בהם מתקיים קורס בדיקות תוכנה

 

על בדיקות תוכנה וקורס בדיקות תוכנה QA

תחום בדיקות התוכנה הוא תחום נרחב וחשוב מאוד בעולם של טכנולוגיה המתפתחת כל העת בקצב מהיר מאוד. תוכנות המחשב מקיפות אותנו בכל תחום ומשרתות אותנו כל הזמן. כדי שתוכנות אלה יבצעו עבודתן נאמנה, חשוב לבדוק את איכותן. תהליך הבדיקה נועד לספק ביקורת והשוואה בין מוצר מוגמר לבין ייעודו ומטרותיו מלכתחילה, ולנסות להבין האם הוא מתאים לצרכי הלקוח. מטרת הבדיקה היא זיהוי פערים בין רצוי למצוי.

בודק תוכנה מנהל תהליך הכולל שלבים רבים מתכנון עד סיכום, ניתוח וקבלת החלטות לגבי עתידו של המוצר. בדיקות תוכנה נמשכות גם כשהמוצר נמצא אצל הלקוח.

היתרון הגדול בבדיקות תוכנה הוא תיקון תקלות בתוכנה והמשך פיתוח.

למה קורס בדיקות תוכנה ?

חברות היי טק רבות בארץ ובעולם  הכירו בצורך בבדיקות תוכנה באופן קבוע ועקבי. בדיקות תוכנה חשובות מאוד בימינו.  מוצרים מושתתי תוכנה נמצאים בכל מקום, ותחום בדיקות התוכנה הוא המתפתח ביותר בעולם ההיי טק לאחרונה. האמינות, הזמינות, הביצועים והאיכות של התוכנה הן חלון הראווה וכרטיס הביקור של כל חברה וכפועל יוצא, הם משפיעים על המכירות ורווחי החברות.

 את בדיקות התוכנה מבצע בדרך כלל מהנדס בדיקות תוכנה, אך כיון שאין בישראל מוסדות אקדמאיים המכשירים למקצוע זה, ישנם בתי ספר שיעבירו אתכם קורס מקיף ומקצועי לבדיקות תוכנה.

במסגרת הקורס תלמדו את הסטנדרטים הבינלאומיים לתכנון, ביצוע ואיכות המוצר. הקורס יאפשר לכם להיכנס לעבודה בתחום ההייטק כבודקי תוכנה מקצועיים בחברות השונות.

בין הנושאים הנלמדים: תכנון בדיקות, הכנת סביבת בדיקות, לימוד אפליקציות תקשורת, חקירת פרוטוקולי תקשורת, עבודה עם SNIPER ועוד.

בדרך כלל, תנאי הקבלה הם ידע בסיסי באנגלית והפעלת מחשב ברמה ממוצעת.בקורסים תרגול מעשי רב, מלבד השיעורים התיאו אתיים.
 

כמה זמן נמשך קורס בדיקות תוכנה ?

קורס בדיקות תוכנה נמשך בדרך כלל בין 60 -120 שעות אקדמאיות.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיים קורס בדיקות תוכנה

 

קורס בדיקות תוכנה ב- כלנית כרמון

חברת כלנית כרמון היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה. החברה מתמחה באספקת שירותים מנוהלים בסביבת IT לארגונים גדולים ובינוניים.

קורס בודקי תוכנה בכלנית כרמון אפשרי בשתי ורסיות: קורס בוקר - 16 מפגשים, פעמיים בשבוע
או קורס ערב - 16 מפגשים, פעם בשבוע. בסך הכל מדובר ב- היקף של 60 שעות אקדמאיות. בית הספר מבטיח לבוגריו השמה בחברות השונות.

 

קורס בדיקות תוכנה ב-  HACKERU

קורס בדיקות תוכנה בבית הספר HACKERU ימשך כ- 4 חודשים. סך הכל 300 שעות אקדמאיות. ת, מסלול ערב: חודשיים, 2 מפגשים שבועיים בשעות 18:00-21:30,
מסלול יום מהיר: 3 שבועות, 3 מפגשים שבועיים, בשעות 9:00 – 16:30

בית הספר מבטיח להכניס אתכם לעבודה בחברות עימן הוא נמצא בקשר.

 

 מעוניינים במידע נוסף אודות קורס בדיקות תוכנה ?

אם קורס בדיקות תוכנה מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא  לקורס בדיקות תוכנה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net