לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   ניהול רשתות תקשורת
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 17/05/09 22:12

  

ניהול רשתות תקשורת

הכנס כאן לקבלת ידיעונים חינם ! ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי ניהול רשתות תקשורת

 

על רשתות תקשורת ולימודי ניהול רשתות תקשורת

רשת תקשורת, במובנה הפשוט ביותר היא מערכת המאפשרת תקשורת נתונים בין שתי מחשבים או יותר או מכשירים אלקטרוניים אחרים, ללא העברה פיזית של אמצעי אחסון, אלא באמצעים אחרים כמו סיבים אופטיים, כבלים, גלי רדיו ברשת אלחוטית ואמצעים נוספים.

 רשתות תקשורת נפוצות והכרחיות בכל העולם, בחברות תקשורת, אינטרנט, משרדים גדולים, בתי עסק ועוד. רשת התקשורת המוכרת ביותר היא האינטרנט.   

קורס ניהול רשתות תקשורת אמור להכשיר אתכם להתמודד עם כל עניין התחזוקה, שירות ותיקון תקלות ברשתות תקשורת מקומיות ומרחביות. אתם תבינו את מבנה הרשתות השונות, תלמדו על כרטיסי רשת, כבלי תקשורת, פרוטוקולים, סוגי חומרה שונים, סוגי כבלים, עבודה עם מודמים וכרטיסי ISDN ונושאים נוספים. בנוסף יכשירו אתכם להתמודד עם לקוחות, בטיחות בזמן העבודה, הכרת האינטרנט, התקנה, הגדרה וניהול של XP ועוד.

  

 למה לימודי ניהול רשתות תקשורת?

כיום מדובר בתחום מבוקש מאוד בחברות התקשורת הקווית והסלולארית, חברות האינטרנט וחברות רבות אחרות. בוגרי קורס ניהול רשתות תקשורת מכשיר אתכם למקצוע נדרש בשוק העבודה ומאפשר לכם להשתלב כשכירים או כעצמאיים.

 

כמה זמן נמשכים לימודי ניהול רשתות תקשורת?

משך הלימודים בקורס ניהול רשתות תקשורת נמשך בממוצע כחצי שנה.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי ניהול רשתות תקשורת

 

לימודי ניהול רשתות תקשורת ב- תפניטק

בית הספר תפניטק שייך לאוניברסיטה הפתוחה וגם תעודת הגמר היא מטעמה. הלימודים בין כתלי בית הספר למחשבים והיי-טק  של האוניברסיטה הפתוחה, מאופיינים בגישה יישומית. תנאי הקבלה הם ידע בסיסי בשפה האנגלית,  ידע בהכרה ובהפעלת מחשבי PC , וראיון.
משך הקורס הוא 250 שעות אקדמיות.

לימודי ניהול רשתות תקשורת במכללת one1college

המכללה מתמחה בטכנולוגיות עסקיות ומהווה חלק מחברת One1, מחברות ה - IT המובילות בשוק הישראלי המעניקה לכ - 1000 לקוחותיה מגוון שירותים בתחום. המכללה מסייעת לבוגריה למצוא תעסוקה בתחום הלימודים.

לימודי ניהול רשתות תקשורת ב- אורט ישראל - מינהל המכללות

הקורס נמשך ב- 10 חודשים , 440 ש"ה, פעמיים בשבוע בשעות הערב. בסיום הלימודים תקבלו תואר מהנדס רשתות מוסמך MCSE של חב' MICROSOFT .המסלול מתקיים בשעות אחה"צ והערב .

לימודי ניהול רשתות תקשורת ב- HACKERU

קורס ניהול רשתות WINDOWS 2008 מעניק יכולת לנהל רשתות אלה ברמה גבוהה, ונותן אפשרות לבוגריו לגשת למבחנים לקבלת תעודת הסמכה בינלאומית של חברת מיקרוסופט (MCSA), ומהווה את השלב הראשון מבין שניים בדרך לתואר MCSE ל- WINDOWS 2003 של החברה. הקורס הוא בהיקף של 360 שעות לימוד.

לימודי ניהול רשתות תקשורת ב- אומגה – המכללה למחשבים

המכללה היא מרכז מתקדם לרכישת מקצועות ההיי-טק: MCSA, MCSE, MCPD ואחרים. באומגה - המכללה למחשבים מלמדים המרצים המנוסים ביותר בעלי הסמכות MCT של מיקרוסופט. הלימודים יימשכו 280 שעות, 9 - 3 חודשים , ניתן לבחור בין קורס בוקר או קורס ערב.

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי ניהול רשתות תקשורת?

אם תחום לימודי ניהול רשתות תקשורת מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי ניהול רשתות תקשורת, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net