לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   פסיכומטרי
מתכננים לעבור את המבחן הפסיכומטרי? - לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 01/01/01 00:00

 

 

 

לימודי הכנה למבחן הפסיכומטרי

 

לחץ כאם לקבלת ידיעונים חינם ! ממוסדות הלימוד בהם מתקיים קורס פסיכומטרי

על מבחן פסיכומטרי וקורס הכנה למבחן פסיכומטרי

המבחן הפסיכומטרי הוא אחד משני מדדים שיחליטו אם ובאילו מסלולים תלמדו בהיותכם סטודנטים.המדד השני הוא בחינת הבגרות. פסיכומטרי הוא מבחן שחובר, כך לדעת הוגיו, כדי שיוכל למיין מועמדים ולקבוע אם יוכלו להתקבל ללימודים אקדמאיים ולאילו מסלולים. הבחינה בודקת את כישוריכם המנטאליים והקוגניטיביים, חשיבתכם המספרית, המילולית וכמה אנגלית אתם יודעים

הבחינה מורכבת ממספר נושאים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית (בעיקר מתמטיקה) והשפה האנגלית, כשהבחינה אחידה לכל המוסדות האקדמיים.

טווח הציונים נע בין 200 ל-800, אך בכל תחום במבחן יש ציון נפרד הנע בין 50 ל-150, ומשקלם של תחומי החשיבה הכמותית והחשיבה המילולית כפול ממשקל הציון באנגלית.  

את הציונים מעביר המרכז הארצי לבחינות והערכה לכל המוסדות, ותוך 45 יום ממועד הבחינה, תקבלו את הציון בדואר.

בוגרי תיכון רבים, יוצאי צבא, או אנשים קצת יותר מבוגרים שחושקים בלימודים גבוהים ואיכותיים במוסדות ההשכלה הגבוהה, חלוקים בדעותיהם על נחיצות הבחינה ורובם ממש לא מצדדים בנחיצותה. הטענה היא כי ציוני הבגרות אמורים לספק וצריך לתת הזדמנות הוגנת.

אבל, המציאות והאוניברסיטאות החליטו שהן מעוניינות בציון פסיכומטרי. המכללות עושות הנחות עם הציון ולא דורשות 650 ומעלה על התחומים הנחשבים. החיסרון הוא שכר הלימוד הגבוה שהן גובות.

 

הכנה למבחן פסיכומטרי

פעם, כל מה שעמד לרשותנו הייתה חוברת הכנה לבחינה הפסיכומטרית. היום, לאחר שעלו על השיטה והרוטינה של הבחינה הפסיכומטרית, פתחו מכינות וקורסים רבים את שעריהם לתלמידים רבים המעוניינים להשיג ציונים גבוהים במבחן. הם לא יעלו לכם את מנת המשכל אבל ילמדו אתכם בצורה טכנית ויעילה כיצד לקרוא את השאלות ולהתמודד עם התשובות בצורה הטובה ביותר, תוך כדי תרגול אינסופי של בחינות.

מכינה טובה או קורס פסיכומטרי טוב, הם כאלה שיוציאו את המיטב מהפוטנציאל שלך.

 

 למה קורס פסיכומטרי ?

 אם בעבר קורס פסיכומטרי היה מותרות, כיום,  איש לא מעז ללכת לבחינה הזו בלי קורס הכנה. העובדות מדברות על עלייה משמעותית מוכחת של ציוני התלמידים שנבחנו בעבר ללא קורס וההבדלים בין ציוני המבחנים הוא גדול.

לכן, אם חשוב לכם להתקבל למסלול הנחשק בו בחרתם, ואולי אפילו באוניברסיטה בשכר לימוד מסובסד, עליכם להשיג ציון פסיכומטרי גבוה. את זה יסייעו לכם לקבל המכינות לפסיכומטרי והקורסים השונים.

 

מתי נערך המבחן הפסיכומטרי ?

הבחינות הפסיכומטריות נערכות חמש פעמים בשנה: פברואר, אפריל (לפעמים מרץ), יולי, אוקטובר (לפעמים ספט') ודצמבר.  

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיים קורס פסיכומטרי

 

קורס פסיכומטרי ב- יואל גבע

בית הספר הוותיק בהנהלת יואל גבע, מעביר כבר שנים רבות ובהצלחה קורסי הכנה למבחן הפסיכומטרי. בית הספר מציע למתלבטים שיעור ניסיון שימחיש עד כמה קל ונוח ללמוד ולתרגל את
אוצר המילים לקראת הבחינה הפסיכומטרית באמצעות תוכנה אותם פיתחו.

 

קורס פסיכומטרי ב – EAZY WAY

 

מסלולי הפסיכומטרי בשיטת "The EZ Way" נלמדים בישראל מאז 1998. בית הספר מציע מספר מסלולים: מסלול מרתון לפסיכומטרי לשיפור ציון שני, מסלול פסיכומטרי המותאם לבעלי לקויות למידה, מסלול פרטי עם מדריך צמוד אחד על אחד, מסלול קבוצתי עם מאמן עד ליום הבחינה.

 

קורס פסיכומטרי ב – HIGH Q

בית הספר יוצא בהצעה נדיבה לתלמידים : "לא שיפרת לא שילמת". בהסתמך על יכולותיו המוכחות ושביעות הרצון של אלפי תלמידיו, מתחייב בית הספר על שיפור בציון הפסיכומטרי ומוכן להחזיר את שכר הלימוד למי שלא ישפר את ציוניו.

 

קורס פסיכומטרי ב- אנקורי בגרות ופסיכומטרי

רשת אנקורי מנוסה בהכנה לבחינות הבגרות והמבחנים הפסיכומטריים. קורס הכנה לפסיכומטרי בבית הספר נמשך 12 שבועות, בין 200- 270 שעות, אינטנסיבי ויעיל. ניתן לבחור בין מבלולי בוקר, צהריים וערב.

קורס פסיכומטרי במכינה הקדם אקדמית אריאל שבשומרון

 

מעוניינים במידע נוסף אודות קורס פסיכומטרי?

אם קורס הכנה לפסיכומטרי מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא קורס הכנה למבחן פסיכומטרי, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

צוות AllCareers

 

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
פסיכומטרי - רק עם מורה פרטי שמבין אותך  
BrainiaC,brainiac800@gmail.com,תל אביב (28/05/2011)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net