לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי צילום
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 08/07/09 23:53

  

לימודי צילום

לחץ כאן לקבלת ידיעונים ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודים לצילום

 

על צילום ולימודי צילום

צילום הינו אחד מצורות המדיה הנפוצות ביותר בחברה המודרנית ומשמש למטרות בידור והנאה ולמטרות העברת מסרים חברתיים ופוליטיים. לימודי צילום  דורשים שילוב של ראיה אומנותית יחד עם ידע טכני רב ומתחילים בלימודי קורסי צילום בסיסי למתחילים ועד קורסי צילום מתקדמים הכולל לימודים מגוון רחב של נושאי צילום כמו עבודה עם מצלמה טכנית, צילום עם תאורות, צילום לקולנוע ולטלוויזיה, לימודי תוכנות עיבוד תמונה וכ''ד.

 

למה לבחור בלימודי צילום?

לימודי צילום כוללים קורסים שמטרתם להכשיר צלמים חובבים ומקצוענים שיהיו בעלי יכולת אומנותית ויכולת טכנולוגית מעודכנת בתחום הצילום על פילם והצילום הדיגיטלי הממוחשב. החלקים העיוניים של לימודי צילום כוללים קורסים בתולדות הצילום, האמנות, הקולנוע, העיצוב, פילוסופיה, תקשורת המונית ומדיה ועוד .לימודי צילום נרחבים יותר כוללים גם את תפקיד הצילום בחברה המודרנית, המשמעות החברתית, כלכלית והפוליטית של הצילום, ומידת השפעתו על התרבות והחברה במדינות שונות. בוגרי לימודי צילום יכולים להשתלב בתעשיית  הצילום כמו צילומי דוגמנות, צילום מזון, צילום עיתונאי, צילום לטלוויזיה או להמשיך ללימודי תואר שני M.A בצילום.

 

כמה זמן נמשכים לימודי צילום?

לימודי צילום נמשכים בין מספר חודשים ל- 4 שנים, והבוגרים מקבלים תואר ראשון בתקשורת ו/או צילום, או תעודת גמר. לימוד צילום מעשי ברמה של קורס נעשים לרוב בתוכנית מרוכזת וממוקדת ובזמן יחסית קצר ומתנהלים בקבוצות קטנות. לימודי תואר בצילום אורכים 3 או 4 שנים וכוללים גם קורסים מקיפים יותר על אומנות, קולנוע, תרבות וחברה. לימודי צילום לתואר ראשון במוסדות שונים מקנים תארים כמו  תואר ראשון .B.A בצילום וטלוויזיה, תואר ראשון .B.A בהפקה צילומית, תואר ראשון .B.F.A באומנות הצילום והטלוויזיה, והוראת תקשורת וצילום.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים?

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי צילום

 

               לימודי צילום  במכללת ספיר

מכללת ספיר מעניקה תואר B.FA באומנות הצילום והטלוויזיה בתוכנית לימודים הנמשכת 3 שנים לכל אורך שעות היום ונפתחת בסמסטר אוקטובר ונעשית בשיתוף פעולה אקדמי עם אוניברסיטת בן גוריון. לימודי צילום בספיר נערכים בארבעה מסלולים: צילום, טלוויזיה, אנימציה ופס הקול וכוללים לימודי בסיס של אומנויות המסך ולימודי תרבות, סוציולוגיה ופוליטיקה. לרשות הסטודנטים קיימות מערכות צילום דיגיטליות ופילם, אולפני הקלטה וסאונד, אנימציה וטלוויזיה המאפשרות להם רכישת התנסות מעשית בלימודי צילום.

לימודי צילום בתילתן

לימודי צילום במכללת תילתן לעיצוב ולתקשורת חזותית נערכים במסלול לימודים מיוחד ללימודי צילום לפרסום הנמשכים 3 עד 4 שנים בלימודי בוקר או ערב. לימודי צילום בתילתן כוללים תחומי התמחות רבים, ומיועדים גם לצלמים בעלי ניסיון בצילום וגם לסטודנטים חסרי ניסיון המעוניינים בלימודי צילום בכלל ובצילום לפרסום בפרט. ניתן ללמוד מסלול זה עם התמחות לעיצוב הכוללת  לימודי תוכנות גרפיות עד ולקבל תעודת מעצב גרפי בהתמחות צילום לפרסום. ניתן גם להשלים את הלימודים לתואר ראשון במקביל לשנה הרביעית או החמישית ללימודי צילום.

 לימודי צילום בסטודיו גברא

סטודיו גברא נוסד על ידי גברא מנדיל, מראשוני צלמי הפרסום, האופנה והתעשייה בארץ. כיום משמש סטודיו גברא כבית ספר לצלמים מקצועיים ומתחילים, ומלמדים בו מיטב המורים והצלמים בארץ, בדרך חווייתית ומעשית. מסלולי לימודי צילום כוללים: יסודות הצילום לצלמים מתחילים בקורס שנת של שמונה חודשים בן 32 פגישות שבועיות  או קורס מרוכז של  12 פגישות שבועיות ובסופו מקבלים הבוגרים תעודת סיום. קורס צילום שנתי לצלמים מקצועיים הנמשך עשרה חודשים ו- 40 פגישות שבועיות. בוגרי הקורס ליסודות הצילום של סטודיו גברא יכולים להשתתף בקורס זה כשנת לימודים שנייה. סדנת צילום אוכל  הנקראת "טעמם של צילומי מזון" בהנחיית הצלם הנודע נלי שפר. הסדנה משלבת שיטות וטכניקות בצילומי מזון בסטודיו ויישומן בצילומי סטודיו וצילומי חוץ באתרי צילום שונים.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי צילום?

אם תחום לימודי צילום מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי צילום, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net