לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי שוק ההון
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 09/07/09 00:12

  

לימודי שוק ההון

 

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי שוק ההון

מוסדות לימוד נוספים בהם מתקיים קורס שוק ההון

על שוק ההון ולימודי שוק ההון

שוק ההון הינו תחום מרתק המאפשר למי שמתמצא בסודותיו להרוויח כסף באמצעות השקעה בבורסה בארץ ובבורסות בעולם. אבל כדי להרוויח כסף כדאי ללמוד במוסד מוכר המבטיח שלימודי שוק ההון אכן יניבו לכם רווחים. המסחר במניות וניירות ערך ואסטרטגיות מסחר בסיסיות ומתקדמות נלמדים ברמה מקצועית במספר מוסדות לימוד בארץ.

למה לבחור בלימודי שוק ההון?

לימודי שוק ההון יכולים להפוך אתכם לבוחרים עצמאיים המרוויחים מהשקעות בבורסה וממסר בניירות ערך, קרנות נאמנות, אופציות וסחורות. השקעה נבונה יכולה להוות מקור הכנסה לאנשים אשר אוהבים את הריגוש של השקעה ועיסוק עם כסף ומאפשרים עצמאות כלכלית תוך שילוב של הידע שנרכש בלימודי שוק ההון כתוספת למקצוע או כמקצוע בפני עצמו ועבודה כמשקיעים מקצועיים בשווקים הפיננסיים בארץ ובעולם.

כמה זמן נמשכים לימודי שוק ההון?

לימודי שוק ההון  לתואר ראשון נמשכים בין מספר שבועות למספר חודשים בהתאם לתוכניות הקורסים השונים ולמוסד הלימוד.

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי שוק ההון

 

לימודי שוק ההון במכללה העסקית של איגוד לשכות המסחר

המכללה העסקית של איגוד לשכות המסחר מעבירה קורסים בלימודי שוק ההון מזה 30 שנה. הקורסים המוכרים לגמול השתלמות ולפיקדון חיילים משוחררים. קורס הכרות עם הבורסה ושוק ההון של המכללה העסקית הינו בן 12 מפגשים וסה''כ 48 שעות לימוד ומתקיים אחת לשבוע. הקורס המקנה ידע מעשי בלימודי שוק ההון ומאפשר בניית תיק השקעות וניהול שלו בצורה עצמאית בבורסות בארץ ובחו''ל, והשקעה במניות, אג"ח, תעודות סל ונדל"ן. לא נדרש ידע מוקדם.

לימודי שוק ההון בתפנית

תפנית בית הספר למנהלים ולפיננסים של האוניברסיטה הפתוחה, הינו בעל מוניטין של למעלה מ - 15 שנה בלימודי שוק ההון. בתפנית מספר מסלולי לימוד: שוק קורס ההון- הלכה למעשה הכולל 56 שעות אקדמיות של הרצאות, תרגולים, הרצאות אורח דיונים וניתוח מצבים בשוק ההון והמסחר בו. קורס מט"ח למתחילים- בן 32 שעות המיועד להכרת עולם המט''ח והמסחר במט''ח, המסחר בריביות ובאופציות, ניתוחים טכניים, אנליזות גרפים ומכשירים פיננסים מתקדמים. קורס מתקדם להכשרת יועצי השקעות וניהול תיקים- מורכב מחמש יחידות לימוד, 4 י''ל בהיקף של 280 שעות לימוד של מקצועות היסוד בכלכלה וחשבונאות ויחידת לימוד מקצועית בהיקף של 132 שעות לימוד של ניתוח ומיסוי ניירות ערך, מכשירים פיננסיים וניהול תיקים. למסיימים תוענק תעודה מטעם דיפלומה, בית הספר ללימודי תעודה והסמכה של האוניברסיטה הפתוחה  ו-12 נקודות זכות ללימודי תואר ראשון במדעי החברה.

לימודי שוק ההון במכללת פסגות

מכללת פסגות הנמצא ברחובות מעבירי מספר רמות של קורסים בלימודי שוק ההון. בפסגות תוכלו ללמוד קורס מבוא לשוק ההון האורך 12 שעות אקדמיות של 3 מפגשים אחת לשבוע שמקנה ידע בסיסי במונחים כמו בורסה, קרנות נאמנות, תעודות סל, אג''ח, קופות גמל וכו'. בקורס זה אין צורך בידע מוקדם. קורס מתקדם יותר הינו ניהול תיק השקעות עצמאי האורך 4 חודשים ובו לומדים הסטודנטים כיצד משקיעים בבורסה, מתי קונים ומוכרים מניות, כיצד ממזערים הפסדים וכד'. הקורס מאפשר תרגול מסחר בזמן אמת בחדר מסחר וירטואלי והלימודים נערכים בכיתות לימוד של כ-15 תלמידים כדי להבטיח יחס אישי. קורס מסחר ממונף של לימודי שוק ההון בפסגות מיועד למעוניינים להשקיע בשוק המט''ח ומיועד לבוגרי הקורס לניהול תיק השקעות ובעלי ידע מוקדם בתחום. קורס השקעה באופציות מלמד מודלים של השקעה בכלי זה וכן את הסיכונים והסיכויים במסחר באופציות. בנוסף מעבירה מכללת פסגות קורסי העשרה לארגונים, מוסדות וחברות במגזר העסקי.

לימודי שוק ההון במרכז הישגים

להישגים המרכז ללימודי פיננסים והשקעות ניסיון של 15 שנים בלימודי שוק ההון ומסחר בשוק ההון הישראלי, האמריקאי ומט"ח. הקורסים משלבים שיעורים פרונטאליים, תרגול מעשי בכיתות מחשב, ולימוד אינטראקטיבי בחדרי לימוד ומסחר מקוונים. הקורסים בהישגים מתמקדים בלימוד אפיקי השקעה ומסחר במניות, סחורות, אג"ח, קרנות נאמנות, תעודות סל ומט"ח, ניתוח טכני ומסחר מקצועי בניירות ערך, וניהול עצמאי של תיק השקעות.

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי שוק ההון?

אם תחום לימודי שוק ההון מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי שוק ההון לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net