לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי משחק
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 09/07/09 00:21

 

 

 לימודי משחק

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי משחק

מוסדות לימוד נוספים בהם מתקיים קורס משחק

 

על משחק ולימודי משחק

אנו רואים אותם על הבמה, מזיעים, מתנשפים, מחליפים ברצופים בקצב מסחרר, שרים, רוקדים, צוחקים, ובוכים, מחליפים תלבושות, מפלרטטים עם הקהל, מקבלים מחיאות כפיים סוערות, עושים הדרן לקהל שבע רצון שקיבל עוד ערב של חוויה. השחקנים, שחקני התיאטרון, הטלוויזיה והקולנוע, מאיזה חומר קורצו, אנו שואלים את עצמנו. האם גם אנחנו יכולים להיכנס לשורותיהם ? האם גם אנו מסוגלים להצחיק, להקסים ולרגש קהל היושב בבית או באולם ?

ובכן, ברור לכולם כי כדי להיות שחקן מן השורה הראשונה צריך הרבה מאוד כישרון, וסביר להניח שאם את או אתה קוראים שורות אלה, אתם בהחלט יודעים וחשים שיש לכם את זה, ולא רק בגלל ששמעתם את זה מסביבתכם הקרובה.  ידוע גם, כי בתי ספר למשחק המחשיבים את עצמם, אינם מקבלים כל אחד, אלא רק בעלי פוטנציאל. לא מדובר רק בכמות הכישרון שיש לכם אלא ברצון שיש לכם ובידיעה שאתם הולכים לעבוד קשה.

כן, כדי להיות שחקן, חייבים בית ספר למשחק, חייבים קורסים במשחק. אנו רואים את שחקני האינסטנט, בעיקר דוגמנים או כוכבים נולדים, שהוצנחו הישר מן הקטלוג או סט הפרסומת לשדה המשחק, בטלנובלות וסדרות אחרות ופשוט מתביישים בשבילם. אנו זוכרים כי גם הם בסופו של דבר הבינו כי הם חייבים לעשות עם זה משהו, ואחרי לימודי משחק, רמת המקצועיות שלהם עלתה אין ערוך.

 

 למה לימודי משחק ומה לומדים שם?

 לימודי משחק מתקיימים ברמה אקדמית, בין 3 -4 שנות לימוד וברמת לימודי תעודה. במסגרת לימודי משחק האקדמית מהווים לימודי המשחק חלק מלימודי התיאטרון המקנים ידע, הבנה והתנסות בכל תחומי אמנות התיאטרון.

 בלימודי המשחק מקבלים כלים במישורים הגופניים, הנפשיים והווקאליים של התלמיד. תעבדו על מונולוגים, סצנות מהצגות, תזכרו טקסטים בעל פה, יסודות תנועות הגוף בתיאטרון, תרגולי חפצים, ניתוח מחזות, יישום טכניקות משחק, משחק מול מצלמה, עבודת שחקן במאי ועוד. תעברו לימודים עיוניים (תולדות התיאטרון, ביקורת מחזות וכו') ומעשיים, ותוכלו לבחור בין מגוון מסלולים.

 

כמה זמן נמשכים לימודי משחק?

לימודי משחק לתואר ראשון נמשכים 4 שנים במסלול חד חוגי בלבד, בסיומן תקבלו B.A במשחק . ישנם בתי ספר נוספים למשחק, בהם מדובר בלימודי תעודה בלבד.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי משחק

 

לימודי משחק בתיאטרון הגוף

בית ספר ראשון מסוגו בישראל המציע מסגרת לימודים מקיפה וכן במה ליצירה ועידוד תיאטרון מקורי עצמאי בטכניקות של תיאטרון פיזי.  

 הדגש בתיאטרון מסוג זה הוא על השילוב בין גוף - תנועה - חלל - טקסט. תיאטרון שבו אמן הבמה הינו שותף מלא ליצירה, תיאטרון היוצר ובונה אשליה תיאטרלית טוטלית דרך עבודת השחקן והווירטואוזיות שלו.

לימודי משחק באמיר אוריין – תיאטרון החדר

ב"חדר" לומדים בקבוצות קטנות של כעשרה משתתפים בכל קבוצה. כל משתתף מקבל יחס אישי, ותנאים לביטוי ומיצוי היצירתיות והכישרון המיוחדים לו, באווירה סובלנית. הבוגרים מופיעים בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע, על הבמות המרכזיות והאלטרנטיביות, וכן בהנחיית קבוצות ובימוי אירועים.

לימודי משחק בסטודיו לאומנויות הבמה – תיאטרון חולון

בסטודיו לאומנויות הבמה כיתות לא גדולות המאפשרות להקנות יחס אישי לכל תלמיד. הסטודיו שוכן בתיאטרון חולון, כשהסטודנטים לומדים בחלליו ומעלים הצגות באולמות התיאטרון. השחקנים לעתיד צופים בהצגות ומופעי אמנות רבים, מקיימים מפגשים עם השחקנים והיוצרים, ובכך הם חשופים לעשייה תיאטרלית במהלך כל תקופת הלימודים.

לימודי משחק בבית הספר לאומנות תיאטרון הבובות

המרכז לתיאטרון בובות חולון חושף את תלמידיו לטווח רחב של תחומים מקצועיים, ביניהם, משחק, תנועה, עיצוב בובות,  בימוי וכתיבה. תוכנית הלימודים מעודדת פיתוח שפה אישית ומכשירה את הסטודנטים הן כבובנאים-מפעילים והן כמעצבים ויוצרים עצמאיים.

לימודי משחק בסמינר הקיבוצים

במוסד המתפצח הזה הנמצא בתל אביב לומדים את אמנויות הבמה והמחול,מחול ותנועה, תיאטרון מחול, בימוי והוראת תיאטרון, משחק ועיצוב במה, ברמה גבוהה ביותר ועם מרצים מן השורה הראשונה.

 

 מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי משחק ?

אם תחום לימודי משחק מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי משחק, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net