לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודים באוסטרליה
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 09/07/09 00:32

 

 

לימודים באוסטרליה

 

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם! ממוסדות הלימוד באוסטרליה

 

על אוסטרליה ולימודים באוסטרליה

יבשת אוסטרליה היא אחת היבשות היפות ביותר בעולם, אם לא היפה שבהן.  מדובר  במדינה רב תרבותית, והיא משלבת את תושבי המקום הוותיקים, החדשים והמהגרים יחד בהרמוניה ושקט. כל אחד נתן משלו ויחד נוצרה תרבות המשלבת  גולשי גלים מחד, חקלאים, בוקרים, אנשי מדבר (אבוריג'ינים), אנשי ערים גדולות וקוסמופוליטיות, תושבי יערות, כפרים, עיירות חוף ופרברים.

 אוסטרליה נחשבת למדינה בעלת איכות חיים גבוהה והמחירים בהתאם, אבל גם העבודות הפשוטות ביותר יכולות לאפשר לכם חיים בכבוד, גם אם משלבים לימודים.

כשם שמהגרים רבים הגיעו לאוסטרליה על מנת לעבוד בה, כך גם מצאו עצמם צעירים רבים מגיעים ליבשת הקנגורו למטרת לימודים באוסטרליה, במגוון תחומים: פסיכולוגיה, מנהע"ס, עיצוב ואומנות, מקצועות המחשב, בישול וטבחות,ביולוגיה ימית, פיזיותרפיה, לימודי איכות סביבה, מוזיקה, טכנאי סאונד בבתי ספר מובילים ועוד.

ברוב התחומים הללו תנאי הקבלה אינם קשים, אבל לתחומים אליהם הכניסה לזרים מוגבלת כמותית, יש קושי רב להתקבל. מדובר בעיקר ללימודי רפואה לסוגיה.

לימודים באוסטרליה מתאפשרים בכל הערים הגדולות וגם מחוצה להן, בחוף המזרחי והמערבי. באוסטרליה כ-40 אוניברסיטאות ציבוריות ומוסדות לימוד אקדמאיים רבים נוספים, שכולם יחד מאפשרים למעלה מ-9,000 מסלולי לימוד שונים.

כמו בישראל, גם לימודים באוסטרליה מתחלקים ללימודי תואר ראשון, תואר שני, קורסים ולימודי תעודה. תואר ראשון אורך שלוש שנים, התואר השני נמשך שנתיים.

 זרים יכולים להתקבל לאוניברסיטאות היוקרתיות באוסטרליה, אבל לשם כך יש להציג ציוני אנגלית משובחים וממוצע בגרות גבוהה מאוד. מומלץ דווקא לגשת לאוניברסיטאות שאולי פחות מחשיבות את עצמן ולאוניברסיטאות ולמכללות השונות לא מערימות קשיים מיותרים. אגב, גם באלה רמת הלימודים גבוהה.

לימודים באוסטרליה - יתרונות

 יתרונות רבים טומנים בחובם לימודים באוסטרליה. ראשית, בחופשות הסמסטר יש המון מה לעשות. תוכל לקחת קרוואן או קומבי -וואן עם חברים ולתות את המדינה הנפלא. תוכל לבצע הקפה שלמה, או לעשות את החוף המזרחי או המערבי, לשלב גלישה, עבודה בקניונים ועוד אינסוף חוויות ביער, במדבר או על החופים הקסומים.

היתרון המרכזי, שאתה יכול חוקית לעבוד כל עוד אתה רשום ללימודים באוסטרליה. אתה רשאי לעבוד 20 שעות שבועיות, אבל מי סופר. כך תוכל להרוויח בחופשות או אפילו בזמן הפנוי בתרופת הלימודים וללמוד בשקט כלכלי.

באופן כללי, חשוב שתדעו כי האוסטרלים מאוד פתוחים לסטודנטים זרים והם מעמידים לרשותם מערכת תמיכה רחבה וכוללת של שרותי בריאות,יעוץ אישי ,סיוע במציאת מגורים ותעסוקה.
 רוב המרצים מנוסים מאוד בלימודי זרים.

 

לימודים באוסטרליה – עלויות

מדובר במחירים לא זולים לנו הישראלים, אבל אם עובדים באוסטרליה, מרוויחים דולר אוסטרלי ואז הכל נשמע הגיוני יותר. באוסטרליה, תואר ראשון למשל, יעלה לכם בממוצע 16,000- 18,000 דולר אוסטרלי (3.7 ₪) לשנת לימודים.  עלויות המחייה החודשית יגיעו ל- 900 דולר וזה כולל נסיעות, מזון, ומגורים.

 לימודים באוסטרליה – הערים הגדולות
 סידני ומלבורן הן ערים גדולות ומפותחות שכיף לגור בהן. לא נרחיב כאן אודות ערים אלה, אך לישראלים שבינינו כדאי לדעת כי יש הרבה מוסדות לימוד במקום וגם קהילות יהודיות מפותחות מאוד (80,000 בסידני ועוד כ- 40,000 יהודים במלבורן)

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד באוסטרליה

 

לימודים באוסטרליה ב- RMIT UNIVERSITY

מדובר באחת האוניברסיטאות הגדולות באוסטרליה. האוניברסיטה נמצאת בעיר מלבורן והסטודנטים לומדים במספר קמפוסים. האוניברסיטה מתמקדות בהשכלה מקצועית וטכנית, והבוגרים רוכשים במהלך הלימודים מיומנויות אישיות ומקצועיות המסייעות בפיתוח קריירה מצליחה. בנוסף, מפעילה האוניברסיטה יחידות הכוון תעסוקתי המסייעות לבוגרים להשתלב במקומות עבודה.  האוניברסיטה מפעילה מחוץ לעיר בתי ספר נוספים ללימודי תעודה.

 

לימודי שפות באוסטרליה – EF בית הספר לשפות

 בית הספר הוא למעשה חלק קטן מרשת בתי הספר ללימודי שפות בחו"ל . הרשת ומלמדת אנגלית  גרמנית, ספרדית, צרפתית, איטלקית, רוסית וסינית ביותר מ- 40 ערים ב- 18 מדינות ברחבי העולם. בתי הספר ללימוד אנגלית ממוקמים באוסטרליה (בערים בריסביין, פרת' וסידני) ובניו זילנד (בעיר אוקלנד).

 

לימודי סאונד באוסטרליה ב- SAE – בית הספר המעשי הבינ"ל לסאונד

הקולג' נוסד בתחילת שנות ה-80' כבית הספר המעשי הבינלאומי הראשון המתמחה בהנדסת סאונד. הלימודים בבית הספר מקנים לסטודנט מיומנויות מעשיות בתחומי הסאונד והתקשורת החזותית. המתקנים, הציוד וחדרי הסאונד, ההקלטה והעריכה הם מן השורה הראשונה.

המסלולים המרכזיים: סאונד, קולנוע, אנימציה ומולטימדיה. הלימודים הם אינטנסיביים ומתפרסים על שנתיים, כאשר בכל שנה מתקיימים שלושה סמסטרים. לימודי סאונד באוסטרליה ברשת
SAE ניתן ללמוד ב: Byron Bay, Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth.

לימודים באוסטרליה ב- William Angliss- תיירות, בישול, מלונאות

בית הספר William Angliss נוסד בתחילת שנות ה- 40' והוא המוסד המוביל באוסטרליה ללימודים בתחום הבישול, התיירות והמלונאות. יותר מ- 100,000 סטודנטים הוכשרו בבית הספר מאז היווסדו.
בית הספר ממוקם במספר מבנים עתיקים ומודרניים במרכז העסקי של מלבורן
 

 

לימודים באוסטרליה ב- CURTIN

אוניברסיטת קרטין הינה אוניברסיטה מובילה בעלת מוניטין בינלאומי וצוות הוראה ומחקר המחויב לסטנדרטים אקדמאים גבוהים ולשיטות לימוד מודרניות. האוניברסיטה ממוקמת קרוב לחופיה הציוריים של העיר פרת'.

לימודים באוסטרליה ב- QUT - Technology  Queensland University of  

האוניברסיטה נמצאת בעיר בריסביין שבחוף המזרחי. מדובר באחת האוניברסיטאות הגדולות באוסטרליה. ניתן לקבל היצע רחב ביותר של לימודים לתואר ראשון, וכן תוכניות לימוד המשלבים תחומים שונים כמו גם לימודים בשיתוף עם אוניברסיטאות מחוץ לגבולות אוסטרליה.

לימודים באוסטרליה ב- Deakin University – מלבורן

באוניברסיטה  כ- 32,000 סטודנטים בשלושה אתרים מרכזיים. היא נוסדה בשנות ה- 70 של המאה הקודמת כאחת האוניברסיטאות החדישות באוסטרליה. תכניות הלימוד מעודכנות והאוניברסיטה מקיימת קשרים עם עולם התעשייה. האוניברסיטה מסייעת לתלמידים הזרים להיקלט, בכל התחומים.

לימודים באוסטרליה ב- University of Melbourne

האוניברסיטה חברה בקבוצת השמונה – Group of Eight המובילות באוסטרליה בתחום המחקר וההשכלה האקדמית ונמצאת בין 50 האוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם.

לימודים באוסטרליה ב- University of Sydney

מוסד מכובד זה, הנמצא בעיר סידני ונחשב כאחת האוניברסיטאות הטובות בעולם בעיקר בזכות מצוינות מחקרית ותוכניות לימודים חדשניות. גם הוא חבר ב"קבוצת השמונה" – האוניברסיטאות המובילות באוסטרליה.

לימודים באוסטרליה ב - Monash University – מלבורן

האוניברסיטה ממוקמת במקומות גבוהים בקטגוריות דירוג שכר בוגרים, הישגי מחקר ויוקרה. לאוניברסיטה שמונה קמפוסים: שישה מהם נמצאים באוסטרליה, אחד במלזיה ואחד בדרום אפריקה. מסלולי הלימוד מרוכזים בעשר פקולטות : אומנות, עיצוב, ניהול וכלכלה, חינוך, הנדסה, טכנולוגיות מידע, משפטים, מקצועות הבריאות, רוקחות ומדעים.

 

לימודים באוסטרליה ב- University of Technology Sydney – סידני אוסטרליה

מדובר באחת האוניברסיטאות המבוקשות באוסטרליה, בעיקר לתחום הטכנולוגיה המתקדמת. הסיבה המרכזית היא המבחר הרחב של מסלולי לימוד שהיא מציעה – כמאה מסלולים לתואר ראשון ומאתיים לתארים מתקדמים יותר.

 

 מעוניינים במידע נוסף אודות לימודים באוסטרליה?

אם לימודים באוסטרליה מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודים באוסטרליה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net