לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי עיצוב אופנה
לחץ להגדלה
מעוניינים לעסוק בעיצוב אופנה? לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את עולם האופנה.

פורסם: 09/07/09 00:48

 

לימודי עיצוב אופנה

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי עיצוב אופנה

על אופנה ו לימודי עיצוב אופנה

ראלף לורן, גוצ'י, ארמאני, ושות', אינם רק מעצבי אופנה שהשפעתם מתחילה ונגמרת בבגדים, ואביזרי אופנה נוספים. מעצבי אופנה כיום, יוצרים במובן מסוים, סגנון חיים חדש. מדובר באומנות של ממש שנותנת השלכותיה בכל התחומים. ו..בניגוד לאומנות הפיסול, הציור והקדרות, שמקשטים את קירות הבתים והגינה, כאן מדובר בבגדים שאתם תלבשו, בחזות שאתם תציגו בבית, בעבודה, באירועים ובחוף הים.

כאן רבותי, צריך להיות מדויק יותר, עדין יותר ובעל טעם אסתטי יוצא דופן כדי להצליח.

לימודי עיצוב אופנה יתנו לכם את האספקטים הרחבים הקשורים לעיצוב ואת הטרנדים החדשים בשילוב טכניקות תפירה, גזירה, סרטוט וטכניקות חדשות בשוק על עיצוב טכסטיל, תוך נתינת דגש על מקוריות, וחדשנות.

לימודי עיצוב אופנה אמורים לתת לך את הכלים להצליח בתחום ולהשפיע. כדי לעשות זאת, בעולם המהיר והתחרותי של ימינו, נדרשים היום קצת יותר מאשר שרבוט סקיצה על נייר סרטוט. כיום נדרשת תפיסה תרבותית חברתית אומנותית. אתם תלמדו את תולדות האופנה, סרטוט, תדמיתנות, עיצוב גרפי, עיצוב אביזרי אופנה, טכנולוגיות שיווק ועוד.

בדרך כלל, כל בית ספר לעיצוב אופנה שמכבד את עצמו ייקח אתכם לסיורים מקצועיים ומפגשים עם מעצבי אופנה מנוסים. במהלך הלימודים ובסיומם יפיקו התלמידים תצוגות אופנה בו יציגו את פרי עבודתם.

למה לימודי עיצוב אופנה?

כדי ליצור יש לצבור כלים ומיומנויות, לא די בכישרון בלבד. קורס עיצוב אופנה ילמד אתכם עיצוב בסיס – מבנה, צורה וקומפוזיציה, טכניקות איור וסרטוט, סקיצות מקצועיות, טרנדים ואופנה עכשווית, לימוד על טקסטיל, בדים וחומרים שונים, גזירה, תפירה, אוברלוקים, תוכנות מחשב כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, פריהנד ועוד.

כמה זמן נמשכים לימודי עיצוב אופנה ?

לימודי עיצוב אופנה יכולים להימשך בין ששה חודשים לארבע שנים. זה תלוי לאן אתה רוצה להגיע ועד היכן להעמיק. כמובן שמי שמעוניין בקורס בסיסי בלבד, יסתפק בקורסים הקצרים ויתפתח בקצב שלו. אם אתה מעוניין להפוך את זה למקצוע לעתיד, אין ספק שלימודי עיצוב אופנה בני 4 שנים ייתנו את המענה ההולם.

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי עיצוב אופנה

לימודי עיצוב אופנה בבית הספר למקצועות העיצוב - B6

קורס עיצוב אופנה בסטודיו B6 מציע גישה פרקטית. כל מה שנלמד יוצא לפועל. בבית הספר מאמינים בחשיבה יצירתית תוך מתן דגש על מקוריות וביטוי אישי. הלימודים כוללים את כל מקצועות האופנה. מתחילים ב"כיצד לפתח רעיון" וממשיכים עד עיצוב קולקציות מורכבות, תדמיתנות, דיגום חופשי, איורי אופנה וציור טכני, תפירה לרבות טכניקות מיוחדות, טקסטיל והכרת בדים, פיתוחי בדים, סטיילינג ותחזיות אופנה ובעיקר - התאמה לשוק העבודה.
הלימודים נמשכים 14 חודשים, שנה וחצי אקדמאיות.

לימודי עיצוב אופנה במכללה לאופנה מרים

המכללה לאופנה מקדמת את נושא מעצבי אופנה הצעירים ואת האופנה הישראלית המקורית, על ידי התמקדות בהכשרה גבוהה לסטודנט, יחד עם חדשנות ופתיחות לסביבה, תורמת באופן קבוע לקהילה ושוקדת על שילובם של בוגריה בתחרויות בינלאומיות לאופנה וכמעצבי העתיד של ישראל.

במכללה שבעה מסלולים בתחום האופנה: עיצוב אביזרי אופנה, עיצוב אופנה כולל מחשב אופנה, מפתח מודלים, תדמיתנות, קורס אופנה לנערים ונערות ועוד.


 

לימודי עיצוב אופנה במכון אבני

קורס עיצוב אופנה במכון אבני הוותיק נמשך שנה, כשלוש פעמים בשבוע. במהלך הקורס תלמדו מבוא לעיצוב אופנה, תדמיתנות, סדנת תפירה, איור אופנה, רישום מודל, דגמים, סטודיו, סטודיו מחויטות ואופנת כלה. הסטודנט אמור לרכוש ולהפנים את שלבי העבודה של מעצב האופנה, לרבות שלבי תכנון וביצוע מערכת לבוש תוך שילובה במערך הקולקציה השלם.

לימודי עיצוב אופנה באורלי שי – המרכז לסטיילינג

בבית הספר מספר קורסים לעיצוב תדמית וסטיילינג. בין התכנים הנלמדים: התאמת מערכות לבוש למבנה גוף, משקל הבד וסוגיו, התאמת צבעים, התאמת איפור, הלבשה תחתונה והתאמתה, גזרות ועוד.

הקורס נמשך 126 שעות. 3 שעות פעם בשבוע.


 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי עיצוב אופנה ?

אם תחום לימודי עיצוב אופנה מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא:

לימודי עיצוב אופנה לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

www.allcareers.co.il


 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net