לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי אומנות
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 09/07/09 00:57

  

 לימודי אמנות

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי אמנות

 

על אומנות ולימודי אומנות

לימודי אמנות מחולקים למספר תחומים ומטרותיהם שונות ומגוונות.

לימודי אמנות לתואר ראשון B.A

לימודי אומנות לתואר ראשון מתמקדים יותר בתיאוריה, ההיסטוריה ותולדות האמנות. הלימודים מגוונים וחולשים על כמה מישורים, סגנונות, חומרים, תקופות ומקומות בעולם ובתולדותיו. כיצד מבטאת האומנות את התרבות ומשקפת אופיים של עמים ומקומות ? כיצד היא משפיעה על בני אותו דור, כיצד זה מתבטא בארכיטקטורה בערים הגדולות בעולם, ומה הן ההשלכות לזמננו אנו וההשפעות אותן אנו סופגים ? כל אלה ועוד תלמדו במהלך 3 שנים לתואר B.A  באומנות.

התקופות הקלאסיות, יוון, רומא, אומנות האסלאם, אומנות יהודית, ימי הביניים, הרנסאנס, העת החדשה ועוד, כל אלה יעלו על שולחן הדיונים ויעשירו אתכם במהלך הלימודים.

בלימודים תוכלו לשלב מסלולים חד חוגיים או דו חוגיים בשילוב עם תחומים נוספים במדעי הרוח והחברה. ניתן לשלב עם אומנות ועיצוב, תולדות האומנות, אומנות ומדיה דיגיטלית, אומנות יהודית, אומנות האסלאם, הכשרת מורים לאומנות ועוד.

לימודי אמנות כלימודים לתעודה

 לימודי תעודה בתחום האומנות יכולים להיות בנושאים רבים ומגוונים, ובניגוד ללימודי אמנות לתואר ראשון, הם הרבה יותר מעשיים ופחות מתעסקים בתיאוריות.  בתי ספר לאומנויות יציעו לכם מגוון רחב של התמחויות: לימודי צורפות, כדרות, פיסול, עיצוב, ציור, שילוב אומניות כמו אומנות הסיב, אריגה, סדנת נייר, הדפס, ציור על עץ, פסיפס, עיצוב בזכוכית ועוד.

תחום האמנות כולל גם לימודי עיצוב פנים, עיצוב טקסטיל, עיצוב קרמי ועוד

כאן מדובר בתחומים פרקטיים יותר ובזמן לימודים קצר יותר, בין 6 חודשים ל-לשלוש שנים.
 
 

 
למה לימודי אמנות?

אם תעשו תואר ראשון באמנות אפשרויות התעסוקה שלכם יהיו בעיקר בתחום ההוראה, ההדרכה, והמחקר. כדי להתקדם יותר תצטרכו לעשות תארים נוספים בתחום. בלימודי תעודה בתחום האומנות, תצברו הרבה יותר פרקטיקה, מקצוע לחיים, ותוכלו לפתוח סטודיו עצמאי או לעבוד באחד כזה.
 

 

כמה זמן נמשכים לימודי אמנות ?

 לימודי אומנות לתואר B.A נמשכים 3 שנים. לימודי תעודה בתחומי האומנות השונים, זמנם נע בין 6 חודשים ל-3 שנים, תלוי בתחום.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי אמנות

 

לימודי אומנות לתואר ראשון במכללה האקדמית ספיר

במכללת ספיר שבנגב מספר אפשרויות לתואר ראשון באומנות, אבל לא התואר הקלאסי והמוכר מהאוניברסיטאות. בבית הספר לאמנות, עיצוב, יצירה ואדריכלות של המכללה קיימים בספר מסלולים לתואר ראשון, ביניהם: תואר ראשון – תרבות יצירה והפקה, אנימציה לתואר ראשון, B.F.A באומנות הקולנוע והטלוויזיה.

 

לימודי אומנות במכללה האקדמית תל חי

בחטיבה לאמנות, עיצוב, יצירה ואדריכלות במכללת תל חי הצפונית והפסטורלית ניתן ללמוד   מספר תחומים הקשורים באמנות. הרוב מתרחש שם במכון לאומניות ותוכלו להתמחות בפיסול, ציור, קרמיקה, וקדרות. המסלול יכשיר אתכם להיום מורים ומדריכים בתחום אותו בחרתם.

 

לימודי אומנות במכללה האקדמית בית ברל

תואר שני בחינוך לאומנות M.E.D . תנאי הקבלה הם תואר ראשון בחינוך לאמנות (B.Ed.), באמנות B.F.A. או B.A. בתולדות האמנות בציון ממוצע של 80 לפחות.

הקורסים בלימודים המתקדמים בחינוך לאמנות פורסים מיומנויות וכלים להוראת אמנות שפותחו בעשורים האחרונים בצד מגמות וגישות וותיקות ומוכרות.

 

לימודי אומנות בביטוי – מכינה לאומנות עיצוב וארכיטקטורה

בבית הספר מגוון רחב של מסלולים בתחום האומנותי: ארט תרפי, מדריכי אומנות, עיצוב פנים, התמחות בעיצוב מטבחים, מכינה ללימודי ארכיטקטורה, מכינה לעיצוב טקסטיל, קורסים לאומנות, ציור ורישום, קורס עיצוב גרפי ועוד.

 

 מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי אמנות ?

אם תחום לימודי האומנות לסוגיה מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי אומנות, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net