לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   תואר שני בתקשורת
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 09/07/09 01:10

  

לימודי תקשורת לתואר שני

 

לחץ כאן לקבלת ידיעונים ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי תקשורת לתואר שני

 

על תקשורת ולימודי תקשורת לתואר שני

לימודי תקשורת לתואר שניM. A.  עוסקים מתאימים לבוגרי תואר ראשון בתקשורת אשר רוצים להמשיך את  לימודיהם. סטודנטים ללימודי תקשורת לתואר שני יכולים לבחור במסלול לימודים לא מחקרי אשר איננו כולל הגשת תזה, או במסלול מחקרי הכולל הגשת תזה לתואר מאסטר. ההבדל העיקרי בין שני המסלולים ללימודי תקשורת לתואר שני הוא שהמסלול המחקרי מאפשר המשך לימודים לתואר שלישי. בין שלל המסלולים המוצעים לסטודנטים ללימודי תקשורת לתואר שני ניתן למצוא תקשורת כללית, תקשורת ותרבות, תקשורת וחברה, תקשורת ועיתונות, טכנולוגיה של תקשורת וכ''ו.

 

למה לבחור בלימודי תקשורת לתואר שני?

לימודי תקשורת לתואר שני  M. A.מתאימים לכל  מי שמעוניין בלימודים מעמיקים של תקשורת לכל סוגיה. לימודי תקשורת לתואר .M. A מאפשרים בחירת מסלולי התמחות הכוללים נושאים כמו תקשורת המונים, פוליטיקה, דעת קהל, תקשורת והשפעתה על התרבות ועל החברה, תקשורת ותהליכי שכנוע, שיטות בתקשורת ועוד. לסטודנטים ניתנים כלים ומיומנויות כדי לעסוק בתחום התקשורת או לבצע מחקרים בתחום זה. בעלי תואר שני בתקשורת יכולים לעסוק במחקר ובהוראה במכוני מחקר או בתחום המדיה כמו טלוויזיה, רדיו, אינטרנט וכ''ד.

 

כמה זמן נמשכים לימודי תקשורת לתואר שני?

לימודי תקשורת לתואר שני נמשכים שנתיים והמסיימים מקבלים תואר שני מוסמךM.A.  בתקשורת.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי תקשורת לתואר שני

 

לימודי תקשורת לתואר שני במכללה האקדמית נתניה

המכללה האקדמית נתניה מעניקה תואר שני בתקשורת לבעלי תואר ראשון בתקשורת או במקצועות אחרים בממוצע 80 לפחות. הלימודים נמשכים שנתיים במסלול הכולל  יום אחד באמצע השבוע אחה"צ ויום שישי. בנוסף ללימודים העיוניים בתחום, לומדים הסטודנטים לתקשורת לתואר שני תחומים מעשיים כמו הכרות עם תחומי ההפקה, פרסום, עריכה, יצירה תקשורתית וניהול מדיה בטלוויזיה, ברדיו בעיתון ובאינטרנט. עם תום הלימודים מכינים הסטודנטים פורטפוליו המשמש לשם קבלה לעבודה בתחום.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי תקשורת לתואר שני?

אם תחום לימודי תקשורת לתואר שני מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי תקשורת לתואר שני לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net