לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי עיצוב פנים
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 09/07/09 01:17

  

לימודי עיצוב פנים

 

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי עיצוב פנים

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם על קורסים בעיצוב פנים

 

על עיצוב פנים ולימודי עיצוב פנים

עיצוב פנים  הינו תחום שמתפתח בארץ בקצב מהיר. החשיפה של הישראלי הממוצע לפריטי אופנה, ריהוט, תכשיטים ואדריכלות דרך הטלוויזיה או בטיולים בחו''ל העלו את המודעות שלנו לחשיבות עיצוב פנים נכון. עיצוב פנים שמתאים למשתמש, הן אם מדובר בדירה או בית מגורים או במשרד חשוב לתפקוד קל ונעים ותורם לפרודוקטיביות ולהנאה מהשהייה בחלל המעוצב.

 

 למה לבחור בלימודי עיצוב פנים?

בשנים האחרונות הפכו לימודי עיצוב פנים לתחום מבוקש בקרב צעירים הרוצים לרכוש מקצוע יצירתי ולהישאר מעודכנים באופנות מקומיות ועולמיות. סביבת החיים שלנו מלאה במוצרים שעברו עיצוב. החל ברהיטים כמו הכסא, השולחן  או המחשב שלנו, הביגוד וההנעלה שלנו, הדירה שלנו, ואפילו המכונית. לימודי עיצוב פנים מקנים לנים כלים למתן פתרונות בתכנון מבנים וחדרים, וידע על תכונות החומרים והשימוש בהם. בוגרי עיצוב פנים יכולים להשתלב בעבודה בתחום האדריכלות ולעבוד כשכירים או לפתוח משרד עצמאי לעיצוב פנים כמו גם לעסוק בהוראת לימודי עיצוב פנים במוסדות להשכלה גבוהה המלמדים את התחום.

 

כמה זמן נמשכים לימודי עיצוב פנים?

לימודי עיצוב פנים נמשכים בין שנתיים ל-4 שנים, כאשר הבוגרים מקבלים תואר בוגר בעיצוב .B. Des, או תעודת גמר. לימודי עיצוב פנים כוללים קורסי ליבה כמו עיצוב בסיסי, תולדות האומנות, צבע, פיסול, צילום, רישום, מתמטיקה, פיסיקה ושימוש בתוכנות מחשב לעיצוב פנים, וכן קורסים מתקדמים יותר כמו עיצוב המוצר, מבנה רהיטים, שרטוט אדריכלי, בנית דגמים וכ''ו בהתאם למסלול ההתמחות אותו בוחר הסטודנט. בשנה הרביעית מוגש פרויקט גמר המהווה חלק בלתי נפרד מלימודי עיצוב פנים.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי עיצוב פנים

 

     לימודי עיצוב פנים במכון אבני

מכון אבני הידוע כמוסד איכותי המוציא מתוכו מעצבי פנים המשתלבים במהירות בשוק העבודה מציע מסלול לימודי עיצוב פנים הכולל  לימודים עיוניים של תכנים הקשורים בעיצוב חומרים ותכונותיהם וסדנאות מעשיות המכשירות את הבוגרים להיות מעצבי פנים יוצרים ויצירתיים.

 

     לימודי עיצוב פנים  ב- Ultima school of design - בי"ס לעיצוב פנים

Ultima school of design הינו בי"ס לעיצוב פנים המופעל ע''י מכללת בילדינג ולימודי עיצוב פנים נמשכים בו 3 שנים. מסלול ייחודי לבי''ס Ultima הינו לימודי עיצוב פנים במרכז הבנייה הישראלי, המאפשר לסטודנטים להיחשף לאנשי מקצוע מתחום עיצוב פנים והאדריכלות וכן להיפגש עם חברות המציגות במרכז, להכיר טרנדים החדשים בתחום ולפגוש לקוחות רבים.

 

      לימודי עיצוב פנים בדיפלומה - ביה"ס של האוניברסיטה הפתוחה

דיפלומה הוא בית ספר ללימודי תעודה והסמכה הפועל במסגרת לימודי ההמשך של האוניברסיטה הפתוחה. לימודי עיצוב פנים בדיפלומה נמשכים שנתיים ובמהלכן לומדים הסטודנטים קורסים עיוניים ומעשיים כמו שרטוט ממוחשב, תולדות העיצוב, יסודות העיצוב, מבוא לעיצוב פנים ועוד. דיפלומה מציעה מלגות מיוחדות לעולים חדשים ותושבים חוזרים.

 

      לימודי עיצוב פנים ב סטודיו 6B

סטודיו 6B מציע לימודי מכינה ללימודי עיצוב פנים הנמשכת 6 חודשים, או מסלול מרוכז של 3 חודשים בה נלמדים יסודות עיצוב פנים כמו רישום, עיצוב דו ממדי ותלת מימדי, חשיבה יצירתית ועוד. כמו כן מציע סטודיו 6B סיוע בהכנת תיק עבודות שהינו חלק מדרישות הקבלה של אחדים מן המוסדות של לימודי עיצוב.

 

     לימודי עיצוב פנים ב תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית

מכללת תילתן הממוקמת בקמפוס הנמל בחיפה מציעה לימודי עיצוב פנים במסלול הנמשך 3-4 שנים בלימודי בוקר או לימודי ערב. דרישות הקבלה כוללות ראיון אישי ומבחן התאמה. הסטודנטים בתילתן לומדים קורסים פרונטליים כמו עיצוב חלל, עיצוב פנים וכן קורסי סדנה מעשיים.

 

      לימודי עיצוב פנים במכללה הטכנולוגית רופין

במכללה הטכנולוגית רופין מסלול ללימוד עיצוב פנים המקנה למסיימים תעודת גמר מטעם מכללת רופין. בין הנושאים הנלמדים נכללים קורסי מבוא בתחום עיצוב ואומנות וכן קורסים מעשיים בעיצוב דירת מגורים, עיצוב חלל משרדי ועיצוב חלל מסחרי. קבלת התעודה מותנה בהגשת פרויקט גמר

 

      לימודי עיצוב פנים במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל  מציע לימודי עיצוב במסלול הנמשך שנתיים וחצי שבסופן מקבלים הבוגרים תואר הנדסאי מטעם מה"ט והמרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל. במהלך לימודי עיצוב פנים  לומדים הסטודנטים שיטות תכנון וביצוע חדישות, רוכשים ידע לפתרון בעיות באתר בנייה ומתנסים בעיצוב פנים של דירות ומבנים.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי עיצוב פנים?

אם תחום לימודי הנדסת כימיה מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי עיצוב פנים, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net