לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי עיצוב תעשייתי
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 09/07/09 01:31

  

לימודי עיצוב תעשייתי

 

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי עיצוב תעשייתי

 לחץ כאן לקבל ידיעונים חינם על קורסים בעיצוב תעשייתי

      על עיצוב תעשייתי ולימודי עיצוב תעשייתי

לימודי עיצוב תעשייתי הינם תחום לימודים יוקרתי המשלב טכנולוגיה ותעשייה יחד עם אמנות. עיצוב תעשייתי משלב אמנות שימושית כדי לשפר את המראה והאסתטיקה של המוצר יחד עם שמירה על השימושיות שלו. כיום עם התחרות הגדולה הקיימת בין היצרנים של מוצרים דומים, חשיבות עבודתו של המעצב תעשייתי גדולה אף יותר ביכולת השפעתו על בחירת הצרכנים בקניית המוצרים.

 

      למה לבחור בלימודי עיצוב תעשייתי?

לימודי עיצוב תעשייתי מכשירים מעצבים צעירים לעבודה במגוון רחב של תחומי עיצוב כמו עיצוב מוצרי צריכה, עיצוב רהיטים, עיצוב אריזות ומוצרי פרסום ועוד. מעצב תעשייתי הוא בעל תפקיד חשוב בכל שלבי ייצור מוצרים ולכן עליו לפתח יצירתיות יחד עם ידע רחב בתחומים שונים כמו  טכנולוגיה של חומרים, ארגונומיה והנדסת אנוש, אסתטיקה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, ולהכיר את השוק ואת דרישות הצרכנים והאופנה המשתנה. בוגרי עיצוב תעשייתי יכולים להשתלב בעבודה במפעלי תעשייה, לעבוד במוסדות ומכונים לעיצוב ואומנות עבודה משרדי פרסום, משרדי תכנון, או עבודה כמעצב עצמאי.

 

כמה זמן נמשכים לימודי עיצוב תעשייתי?

לימודי עיצוב תעשייתי נלמדים בכמה רמות ובמספר מסלולים- ניתן ללמוד לימודי תעודה במהלך מספר חודשים אשר בסיומם המעניקים תעודת גמר במוסדות כמו מכללות, סדנאות, חוגים, בתי ספר לעיצוב ועוד, לימודים לתואר הנדסאי עיצוב תעשייתי הנמשכים שנתיים וחצי, או תואר ראשון בלימודי עיצוב תעשייתי במסלול חד חוגי מורחב או דו חוגי, הנמשכים 4 שנים והנלמדים בבתי ספר  להשכלה גבוהה ומכללות שונות.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי עיצוב תעשייתי

 

     לימודי עיצוב תעשייתי במכללת דיזיין Design

מכללת דיזיין מעבירה קורס הנמשך 9 חודשים שבסופו מקבלים הבוגרים תעודה מקצועית של מעצב מוסמך. בין הנושאים הנלמדים ניתן למצוא  קורסים עיוניים בתולדות האדריכלות והעיצוב, חומרים, ומבנים ותכנון וקורסים מעשיים כמו שרטוט לעיצוב, לימוד תוכנת השרטוט אוטוקד וקורס ייחודי בפאנג שוואי.

 

לימודי עיצוב תעשייתי בסטודיו 6B

לימודי מכינה לעיצוב תעשייתי בסטודיו B6 נמשכים 6 חודשים וכוללים שני סמסטרים של  3 חודשים כל אחד במפגשים חד- שבועיים, או במסלול מרוכז של 3 חודשים במפגשים דו- שבועיים. בסמסטר הראשון מתנסים הסטודנטים במגוון תחומי עיצוב ולומדים טכניקות שנות כמו עיצוב, רישום, פיסול, עבודה בדו ותלת  מימד ועוד ובסמסטר השני מכנים  תיק עבודות אישי המותאם למסלול עיצוב תעשייתי.

 

     לימודי עיצוב תעשייתי במכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מציעה לימודי עיצוב תעשייתי במסלול של קורס חד שבועי  הנמשך כחצי שנה או קורס דו שבועי הנמשך כשלושה חודשים. המסלול כולל 3 חלקים. בחלק הראשון נלמדים שיעורים עיוניים, שיעורי המחשה ויזואלית הכוללים עבודה מעשית ושיעורי פיתוח חשיבה יצירתית, חלק שני כולל סדנאות מקצועיות מעשיות, הכנת תיק עבודות ועוד וחלק שלישי בו נעשות סימולציות למבחני הכניסה למוסדות להשכלה גבוהה ללימודי עיצוב תעשייתי.

 

      לימודי עיצוב תעשייתי בביטוי - מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

ביטוי - מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב הוקמה ע''י ד"ר בלה נוביצקי ומציעה לימודי עיצוב תעשייתי בשיטת הלימוד הייחודית שהיא פיתחה. משך הקורס הינו 120 שעות אקדמיות ומערכת השעות גמישה בהתאם ליכולות הסטודנט. בנוסף ללימודים העיוניים מציעה מכללת ביטוי גם ביקור בפרויקטים ארכיטקטוניים ועיצוביים ובתערוכות וגלריות.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי עיצוב תעשייתי?

אם תחום לימודי עיצוב תעשייתי מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי עיצוב תעשייתי, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net