לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   בניית אתרים


פורסם: 07/09/09 22:42

לימודי בניית אתרים

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי בניית אתרים  

 

על בניית אתרים ולימודי בניית אתרים

תחום האינטרנט המתפתח במהירות עצומה, מעבר השוק כולו לפלטפורמות בנויות אינטרנט, מסחר מקוון המכפיל מדי שנה את מחזור המכירות שלו, מערכות שלמות המבוססות כיום על אינטרנט ועוד תחומי חיים רבים הנמצאים במרחב הקיברנטי, מגדירים מחדש את תחום הפרסום, השיווק, המסחר וקמעונאות האלקטרונית.

הצורך האדיר של כל עסק כמעט באתר משלו, המגדיר את תחומי הפעילות, המשדר את תדמיתו, ומשתתף בשוק הגדל והולך של תחרותיות גלובלית, מביא לכך שהרבה מאד עסקים, חברות וגופים פונים לבעלי מקצוע חיצוניים שייבנו עבורם את אתר הבית של חברתם, יקדמו אותו ברשת, ויגיעו אל כמה שיותר לקוחות וקהל יעד. תחום בניית אתרי אינטרנט מתחיל מהבנייה הבסיסית של האתר, עיצובו הגרפי, אחסונו ברשת, קידומו במנועי חיפוש וכלה בהרכבת מערכות מתוחכמות כגון מערכות סליקה כספיות, מערכות אבטחת מידע, קישוריות למערכות וארגונים ועוד נושאים רבים ומגוונים.

למה לימודי בניית אתרים?

לימודי בניית אתרים הינו תחום מבוקש מאד ומצד שני תחום שנמצאים בו רבים וטובים ( וגם טובים פחות ). בונה האתר מביא בעצם לכלל ביצוע את תפיסת הלקוח ורצונותיו, ומתאים אותם לצרכי האינטרנט וקהל היעד המבוקש. מעצבי ובוני אתרים ניתן למצוא הן בחברות גדולות המתמחות בכך והן כבודדים. לימודי בניית אתר כוללים גם רכישת ידע בתחום הקידום, הבנת עקרונות מנועי החיפוש ברשת וכלים שיווקיים עיצוביים שונים. את הלימודים ניתן ללמוד במסגרת תואר אקדמי במחשבים, או במסגרת קורסים במסגרת לימודי תעודה. מקצוע בניית אתרים הינו מקצוע המתוגמל היטב, וניתן לשלב אותו במסגרת מקצוע ראשי נוסף, או אפילו כעבודה במקצוע חופשי מהבית. בוני האתרים המומלצים והטובים יכולים להגיע לרמת הכנסה גבוהה, וליהנות מעבודה עם עשייה ואתגר.

כמה זמן נמשכים לימודי בניית אתרים?

לימודי בניית אתרים ניתן ללמוד באוניברסיטאות או במכללות במסגרת קורסים, וזאת לתואר במחשבים או הנדסה למשל, אולם לרב נלמד המקצוע במסגרת קורסים של חברות וגופים פרטיים, במשך של כ 300 שעות, פעמיים או שלוש בשבוע, המקנים תעודה אך בעיקר כלים לבנייה, עיצוב וקידום אתרים. המעניין והייחודי שבלימודי בניית אתרים ממשיכים ללמוד עם המקצוע וההתמקצעות. תחום הקידום למשל משתנה מדי יום, ותחזוקה שוטפת של אתר אינטרנט הינה חלק מעבודתו של בונה האתרים. שכר הלימוד משתנה ממוסד למוסד, ויכול להגיע כמה אלפי שקלים. מי שרוצה ללמוד לבד, יכול למצוא את כל החומר הדרוש ברשת האינטרנט, חינם אין כסף. כך למשל באתרים ללימוד עצמי כמו ASP ועוד.

 מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי בניית אתרים

 

לימודי בניית אתרים , אפשר ללמוד במכללות שונות ומוסדות המתמחים בלימודי מחשב , עיצוב אתרים וניהול מערכות אינטרנט, כמו גם חברות פרטיות המכשירות את כח האדם שלהן. להלן רשימה חלקית.

לימודי בניית אתרים במכללת רופין

 המרכז להשתלמויות: מכללת רופין מקיימת מסלול לבניית אתרים ASP, במספר מועדים לאורך השנה במפגשי צהריים וערב. הקורס הינו בן כ 50 שעות, ומכשיר את הלומדים לבנות אתר ולשווקו נכון באינטרנט. בין נושאי הלימוד : מבנה דף בסיסי, יצירת רשימות, עבודה עם טפסים, הכנסת האתר לרשת האינטרנט, סגנונות עיצוב, יצירת קישורים, יצירת אתרים בעזרת  Javascript,, פרסום האתר במנוע החיפוש ועוד.

קורס בניית אתרים ב- ג'ון ברייס

מבנה הקורס:  ניהול תוכן וידע, עיצוב ממשק למשתמש Flash MX, HTML,  אתרים דינאמיים באמצעות ASP.NET, DHTML, ועבודה עם מסדי נתונים: C#, ASP.NET, SQL, XML, DHTML,  אבטחת מידע באינטרנט, אופטימיזציה לצורך קידום אתרים במנועי חיפוש, ניהול פורטל ארגוני ועוד. הקורס נמשך 310 שעות והוא נפתח מספר פעמים בשנה.

קורס בניית אתרים במכללה האקדמית דוד ילין

בית הספר ללימודי המשך במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין מודיע על פתיחת קורס חדש לבניית אתרים באינטרנט בשיתוף עם חברת Mentor, המכללה לצילום ולגרפיקה ממוחשבת.
בניית אתר אינטרנט הכולל מלל בעברית, תמונות לוגו, טפסים, טבלאות, סרטוני אנימציה וכדומה. קורס בניית אתרים בדוד ילין נמשך 88 שעות

 מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי בניית אתרים ?

אם תחום לימודי בניית אתרים מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי בניית אתרים לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net