לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי עיצוב גרפי
רוצים להיות גרפיקאים? - לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש

פורסם: 25/12/09 00:18

  

   לימודי עיצוב גרפי

 

    המשיכו כאן לקבל ידיעונים חינם על קורסים בעיצוב גרפי

     על עיצוב גרפי ולימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי הינם תחום לימודים  העוסק בשילובם של ותמונות וטקסטים לשם העברת מסר מסוים, ולכן הוא מהווה מקצוע השייך לתחום התקשורת החזותית בענף העיצוב החזותי. שילוב העיצוב הגרפי במדיה התקשורתית ובאינטרנט והמחשבים, הוסיף לתחום לימודי עיצוב גרפי גם את תחום האודיו ושילובו במדיום החזותי. עיצוב גרפי משמש לעיצוב טקסטים מודפסים (מגזינים, חוברות וספרים),  עיצוב אריזות מוצרי הצריכה, תחום הפרסום, ושלטי חוצות, עימוד והוצאה לאור, עיצוב אתרי אינטרנט, וידאו, אנימציה ועוד.

 

 למה לבחור בלימודי עיצוב גרפי?

לימודי עיצוב גרפי מכשירים מעצבים גרפים לעבודה בתחום הגרפיקה לכל גווניה. בקורסים ללימודי עיצוב גרפי מלמדים קורסים מעשיים של שימוש בתוכנות המובילות בתחום העיצוב הגרפי כמו פוטושופ, אין דיזיין ואילוסטרייטור של אדובי, כמו גם קורסים המקנים עקרונות בסיסיים בעיצוב, גרפיקה ואיור עיצוב לוגו עיצוב פונטים עבודה בתלת מימד עבודה עם מלל, עימוד והוצאה לאור הבאה לדפוס,  והכנת קבצים לעבודה באינטרנט. בוגרי לימודי עיצוב גרפי יכולים להשתלב בעבודה במשרדי עיצוב גרפי ומשרדי פרסום, בהוצאות לאור של מגזינים וירחונים, לעבוד במוסדות ומכונים לעיצוב ואומנות, או לעבוד כמעצבים עצמאיים.

 

כמה זמן נמשכים לימודי עיצוב גרפי?

לימודי עיצוב גרפי נלמדים בלימודי תעודה במהלך מספר חודשים אשר בסיומם המעניקים תעודת גמר במוסדות כמו מכללות, סדנאות עיצוב גרפי, בתי ספר לעיצוב ועוד. לימודי עיצוב גרפי מלמדים את היסודות המקצועיים השונים המהווים בסיס לכל תחום העיצוב. כמו איור, רישום, עבודה בדו- מימד ותלת -מימד ונרכשות מיומנויות וכישורים בהיבט המקצועי- טכני. כולל לימוד תוכנות מחשב יעודיות לתחום עיצוב גרפי. כמו כן נלמד שימוש בקול לשם הגברת אפקט התמונה ועוד.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי עיצוב גרפי

         לימודי עיצוב גרפי במכינה למקצועות העיצוב- וייל

וייל - המכינה למקצועות העיצוב מעבירה קורס מכינה למקצועות העיצוב  במסלול ארוך של  30 מפגשים, שיעור אחד בשבוע (כחצי שנה). או במסלול קצר של 30 מפגשים, שני שיעורים שבועיים (כשלושה חודשים). המכינה למקצועות העיצוב של וייל מלמדת במתכונות של לימודי עיצוב גרפי באקדמיה כלומר- שיעור ותרגול, מתן עבודת בית ביקורת עבודות, דיון אקדמי בסוגיות עיצוב שונות, תרגול אינטנסיבי והנחיה אישית. בנוסף מסייעים לסטודנט להכין תיק עבדות  איכותי שישמש אותו לשם קבלה למוסד להשכלה בוהה ללימוד עיצוב גרפי.

      לימודי עיצוב גרפי בסטודיו 6B

לימודי מכינה לעיצוב גרפי בסטודיו B6 נלמדים במסלול בוקר וצהריים או במסלול אחהצ וערב ונמשכים 6 חודשים וכוללים שני סמסטרים של  3 חודשים כל אחד במפגשים חד- שבועיים, או במסלול מרוכז של 3 חודשים במפגשים דו- שבועיים. בסמסטר הראשון מתנסים הסטודנטים במגוון טכניקות כגון רישום אומנותי ואקדמי, עיצוב דו ממדי, פיתוח חשיבה יצירתית, מודלים קונספטואליים, חקר צורני, עיצוב אותיות גרפי ועוד. כל שיעור יתחיל בניתוח עבודות בית וכולל בעבודה מעשית ובסמסטר השני מכנים  תיק עבודות אישי המותאם לקבלה למוסדות להשכלה גבוהה במסלול לימודי עיצוב גרפי ועוברים סימולציות של ראיונות קבלה מול צוות המרצים בסטודיו B6.

 

לימודי עיצוב גרפי במכון אבני

מכון אבני לעיצוב ואדריכלות מציע לימודי עיצוב גרפי במסלול תקשורת חזותית בלימודים הנמשכים 4 שנים והמקנה תעודת מעצב בוגר אבני. בנוסף ישנה אפשרות למסלול ללימודים לתואר B.A. של האוניברסיטה הפתוחה. לימודי עיצוב גרפי במכון אבני כוללים  מדעי יסוד כמו תורת הצבע, צורה וקומפוזיציה, צילום,  תלת מימד, איור, יסודות בשפה החזותית, תוכנות מחשב, דימוי חזותי ועוד. כמו כן מתקיימים ביקורים בבתי דפוס, בסדנאות לעיצוב ובתערוכות העשרה.

 

 מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי עיצוב גרפי?

אם תחום לימודי עיצוב תעשייתי מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי עיצוב גרפי, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

צוות AllCareers

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net