לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   גרפיקה ממוחשבת
רוצים להיות גרפיקאים? - לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד את המקצוע המבוקש.

פורסם: 25/12/09 00:36


לימודי גרפיקה ממוחשבת

 

המשיכו כאן לקבל ידיעונים חינם על קורסים בגרפיקה ממוחשבת

 

     על גרפיקה ולימודי גרפיקה ממוחשבת

לימודי גרפיקה ממוחשבת הם תחום לימודי שמתעסק בכל מה שקשור באומנות ועיצוב עכשווי,       תמונות וטקסטים שנועדו להעביר מסר כזה או אחר בעולם הפרסום, השיווק ועוד. כיוון שכך, שייך תחום הגרפיקה הממוחשבת לתחום התקשורת חזותית ולימודי המולטימדיה  - ונכנסת לנישה של עיצוב חזותי.

גרפיקה ממוחשבת עוסקת בתמונות, עיצובים וטקסטים במדיה האינטרנטית או המודפסת. בכל מקום תוכלו לראות את תוצאות עבודתו של הגרפיקאי: על גבי שלטי החוצות, בשלטי הפרסום, ספרים, עיתונים, מגזינים, אינטרנט, אנימציה ועוד.

למה לימודי גרפיקה ממוחשבת?

לימודי גרפיקה ממוחשבת יכשירו אותך להיות מעצב גרפי לכל התחומים. קורס ללימודי גרפיקה ממוחשבת יכשיר אותך מעשית לשימוש בתוכנות הטובות ביותר לעיצוב גרפי הקיימות היום. הפריהנד, הפוטושופ, האדובי ועוד יהיו בידך כחומר ביד היוצר כמו גם קורסים המקנים עקרונות בסיסיים בעיצוב, גרפיקה ואיור עיצוב לוגו עיצוב פונטים עבודה בתלת מימד עבודה עם מלל, עימוד והוצאה לאור הבאה לדפוס,  והכנת קבצים לעבודה באינטרנט. כמעצב גרפי תשתלב בעבודה במשרדים כמו  פרסום, עיצוב גרפי, הוצאות לאור של ירחונים ומגזינים ועיתונים למיניהם, תוכל להיות מועסק במוסדות ומכונים לעיצוב ואומנות, או לעבוד כמעצב גרפי עצמאי..

 

כמה זמן נמשכים לימודי גרפיקה ממוחשבת?

לימודי גרפיקה ממוחשבת הם לימודי תעודה וזמן הלימודים די משתנה ממקום למקום, כשהממוצע הוא בין 5 חודשים לשנה. בסיומם של הלימודים תקבלו תעודת גמר. הלימודים מתקיימים במוסדות כמו מכללות, בתי ספר לעיצוב, סדנאות ועוד. לימודי גרפיקה ממוחשבת מכשירים אתכם ונותנים בסיס לכל מקצועות העיצוב שתבחרו בהם בעתיד.זה יכול להיות רישום, איור, עבודה בדו- מימד ותלת -מימד ונרכשות מיומנויות וכישורים בהיבט המקצועי- טכני. כל תוכנות העיצוב הגרפי יהיו תחת שליטתכם.

 

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי גרפיקה ממוחשבת.

 

  לימודי גרפיקה ממוחשבת במכללת תפנית

מכללת תפנית הוקמה בשנת 1988. המכללה מציעה קורסים בעיצוב וביצוע גרפי תקשורת חזותית, בניית אתרי אינטרנט ומצגות מולטימדיה, הדמיה תלת ממדית, אנימציה ועריכת וידיאו. כיתות לימוד משוכללות ומצוידות עומדות לרשות הלומדים בקורסים השונים.

לימודי גרפיקה ממוחשבת במכללת תל חי

פוטושופ, אילוסטרייטר, עימוד והוצאה לאור, גרפיקה ואיור, עיצוב לוגו, קומפוזיציה ועוד. הקורס מיועד לכל המעוניין לעשות הסבה מקצועית ולהשתלב במשרדי עיצוב גרפי ומשרדי פרסום. בקורס יילמדו התוכנות המובילות בתחום העיצוב הגרפי, כמו כן ילמדו עקרונות בסיסיים בעיצוב.

לימודי גרפיקה ממוחשבת במכללת תלתן

בתלתן לומדים את כל תוכנות העיצוב הגרפי. דגש רב מושם על לימוד מקצועי ומקיף של התוכנות בסביבת עבודת הסטודיו הממוחשב, ועל שילוב התוכנות זו בזו.

  

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי גרפיקה ממוחשבת?

אם תחום לימודי גרפיקה ממוחשבת מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי עיצוב גרפי, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

צוות AllCareers

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net