לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי רוסית
לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד רוסית ושפות אחרות כמובן.

פורסם: 03/06/10 00:15

 לימודי רוסית

 

 מוסדות הלימוד בהם לומדים רוסית

  על השפה הרוסית ולימודי רוסית

השפה הרוסית היא שפה סלאבית הנכתבת באלפא בית הקרילית. מדובר בשפה מרתקת שתמיד נקשר אותה עם קור, שלג, קומוניזם ונשים יפות. בשנים האחרונות, עם העלייה היהודית ארצה נוצרה הזדמנות מצוינת להכיר את השפה והתרבות. כמו כן, ניתן לגלות כי השפה אינה קשה כמו שחושבים.

תוכלו לצאת לרוסיה, ללמוד רוסית בצורה אינטנסיבית ולתרגל בארץ עם יוצאי מדינו חבר העמים הגרים בסביבתכם או נמצאים במקום העבודה שלכם. לא תאמינו עד כמה ידיעת השפה הרוסית תפתח בפניכם עולם חדש כאן בישראל.

למה ללמוד רוסית? ולמה ברוסיה ?

ציינו כי לימודי רוסית יכולים לגלות בפניכם עולם שלם שלא הכרתם עם אנשים שלא חשבתם להכיר כאן בישראל. תרבות, מוזיקה, אוכל, עיתונות, וטלוויזיה המהווים עולם ומלואו ממש מתחת לאפכם תיחשף במלוא הדרה והרווח כולו שלכם. גם במובן הכלכלי ייתכן ותיצרו יתרון. אם תדעו את השפה תוכלו לנהל עובדים הדוברים רוסית וליצור קשרים עסקיים עם אנשי עסקים דוברי רוסית, שאף אחד מהם אינו מדבר אנגלית, מתוך אידיאולוגיה.

 לאחר שהבנו את הצורך בלימודי רוסית, אנו ודאי מבינים מדוע כדאי לעשות זאת במדינה בה זו השפה המדוברת. מה טבעי יותר מלסיים יום לימודי אנגלית בכיתה ולתרגל את השפה בצורה מעשית במרכז הקניות, בתחנת האוטובוס, עם נערה מקומית, או במסעדה ? אנו משוכנעים כי יהיה זה הרבה יותר פרקטי משיעורי בית בארץ המולדת. בטח הרבה פחות משעמם.

לימודי רוסית במקום בו זוהי השפה המקומית, יטמיעו את בכם היטב את השפה, ויעניקו לכם חוויה יפה שלא תשכחו במהרה. חיי התרבות, החברה, יחסי השכנות, ואפילו ירידה למכולת, כל אלה יהוו לדידכם חלק ממסע הלימודים שיחשוף בפניכם שפה עשירה ותרבות מרתקת.

 

 מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי רוסית

 

   לימודי רוסית ברוסיה – בית הספר ללימודי שפות EF

 EF היא רשת בתי הספר ללימודי שפות הגדולה ביותר בעולם. מדובר ברשת וותיקה הפועלת למעלה מ-40 שנה ומלמד לעמלה מ-8 שפות ב-18 מדינות ברחבי העולם. סניף הרשת בסנט פטרבורג מציעים מגוון קורסים ללימוד השפה הרוסית.

בית הספר פיתח שיטה בה הסטודנט מתמקד בתחומים המעניינים אותו תוך שימוש בתוכנת תרגול שיועדה למשימה.

הקורס יכול להימשך בין שבועיים ל- 52 שבועות, תלוי ברמה אליה תרצו להגיע.  לומדים פעמיים בשבוע .

מגורים

 תוכלו להתגורר במעונות הסטודנטים, בתי מלון, דירות סטודנטים, או לקחת חדר אצל משפחה מקומית.

-          לימודי רוסית ב - Eurocentres Liden & Denz

רשת בינלאומית המלמדת 7 שפות שונות ב- 15 מדינות בעולם ובכ- 30 ערים בעולם. לימודי רוסית מתקיימים בסניפי בית הספר במוסקבה וסנט פטרבורג.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי רוסית?

אם לימודי רוסית מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי רוסית, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

אתר AllCareers – הכל על לימודים וקריירה

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net