לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי דוברות
לימודי יחסי ציבור ודוברות - לשירותכם בסוף דף המידע קיים מנוע חיפוש לאיתור מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד דוברות.

פורסם: 03/06/10 00:58

 לימודי דוברות ויחסי ציבור

לחץ כאן לקבלת ידיעונים חינם ממוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי דוברות ויחסי ציבור

 

על אומנות ולימודי דוברות

אם אתם אוהבים תקשורת, יש לכם הופעה ייצוגית, שפה ברורה ועשירה, יודעים להבהיר עמדה ולהתמודד עם בני אדם, ומסוגלים להתמודד עם לחצים ואירועים בלתי מתוכננים, הרי שלימודי דוברות וחסי ציבור נועדו בשבילכם.

את רוב ההודעות לתקשורת היום מטעמם של גופים גדולים, משרדי ממשלה, פוליטיקאים, אנשי עסקים בעלי שם, חברות וארגונים גדולים, מוסרים כיום הדוברים. אלה מודעים לאופי החברה, התנהלותה, אופייה, צרכיה ומדיניותה, ועל פי זה, ולעיתים לאחר התייעצות עם מעסיקם, יוצאים לתקשורת, שולחים תגובה, מוציאים מסמך ועושים את כל הפעולות הנדרשות כדי לייצג את מעסיקם בצורה הטובה ביותר מול כל הגורמים החיצוניים, החל בתקשורת וכלה בלקוחות.

עיקר פעילותו של הדובר מרוכזת במדיה לסוגיה. הצלחה בשדה התקשורת גוררת הצלחות והישגים לכל ארגון. בדרך כלל משולבים לימודי דוברות יחד עם לימודי יחסי ציבור, שני תחומים שהולכים יד ביד באחד עם חברו. גם מי שכבר עוסק בתחום, או כל מנהל או בעל תפקיד מפתח בחברה שלוקח על עצמו את ייצוג החברה בתחומים מסוימים, יכול להפיק ידע רב מלימודי דוברות ויחסי ציבור.

למה לימודי דוברות

כל מי שאי פעם היה דובר, ואנחנו לא מדברים על דובר פיצוציית האחים ששון באלנבי, יספר לכם על עבודה דינאמית, מרתקת ומספקת. לעמוד מול גופים כמו עיתונות כתובה, ערוצי תקשורת ברדיו ובטלוויזיה בארץ ובעולם, בעברית ובאנגלית, זה לא דבר פשוט מחד, אך רב עניין ואתגר מאידך. לחזור הביתה אחרי יום עבודה בו ייצגת נאמנה את הארגון או המשרד שלך ובמיוחד אחרי שגררת מחמאות על תפקודך, זו הרגשה שונה לגמרי מעוד יום עבודה שגרתית במשרד ברוב התחומים האחרים.

במסגרת לימודי דוברות ויחסי ציבור לומדים נושאים כמו תקשורת המונים, מבוא לתקשורת, תפקיד הדובר ומעמדו, העברת מסרים, כתיבת הודעות לעיתונות, תקשורת פנים ארגונית, כתיבת הודעות לעיתונות, יסודות בתחום השיווק, מבוא ליחסי ציבור, מחקרי שוק, מיתוג, תקשורת שיווקית, תקשורת יצירתית, הקוד האתי של איש יחסי ציבור, טיפול במשברים,כתיבה עיתונאית, עבודה מול לקוחות בינ"ל וכו'

כמה זמן לומדים ?

ישנם קורסים ללימודי דוברות ויחסי ציבור. אלה נמשכים בין 8 חודשים לשנה. בדרך כלל מדובר בלימודי ערב, פעם בשבוע. באוניברסיטה הפתוחה יש אפשרו ללמוד תקשורת עם דגש על לימודי דוברות וקבלת תואר ראשון במדעי החברה של האוניברסיטה הפתוחה ולימודי תעודה ביחסי ציבור ודוברות.

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי דוברות

 

לימודי דוברות ויחסי ציבור ב- איי סי סי

 בית הספר לקופירייטינג ומקצועות הקריאייטיב בבעלותה של תירצה גרנות.

אצל גרנות תלמדו כל מה שקשור בפרסום קופירייטינג, דוברות, ויחסי ציבור.

לימודי דוברות ויחסי ציבור ב- הבצפר

 מדובר בבית הספר הגבוה של חברות הפרסום, בו מתקיים מסלול מיוחד ללימודי דוברות ויחסי ציבור. הבצפר הוקם על ידי איגוד חברות הפרסום בשיתוף עם חברות הפרסום. משך הלימודים הוא שמונה חודשים, פעמיים בשבוע בשעות הערב. הבצפר נמצא בעיר תל אביב.

לימודי דוברות ויחסי ציבור במכללת רמת גן

המכללה נותנת אפשרות לשני מסלולים: המסלול הראשון הוא לימודי תעודה ביחסי ציבור ודוברות ללא תואר. המסלול השני הוא אקדמי המשלב לימודים לקראת תואר ראשון במדעי החברה של האוניברסיטה הפתוחה ולימודי תעודה ביחסי ציבור ודוברות. השיעורים מוצעים, בבקרים, בערבים, או בימי שישי.

לימודי דוברות וחסי ציבור במכללת רעננה

הקורס במכללת רעננה מקנה ידע תיאורטי ומעשי בתחום יחסי הציבור והדוברות. הכרה והבנה של תפקידי איש יחסי ציבור והדובר, הקניית כלים להעברת מסרים, אסטרטגיות של מסרים תקשורתיים, עצוב דעת קהל, טיפוח תדמית ועוד. כמו כן, הכרת אישים מהשטח העוסקים בתחום יחסי ציבור והדוברות. קורס דוברות ויחסי ציבור נמשך כ-100 שעות.

 

 

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי דוברות?

אם תחום לימודי הדוברות מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא, לימודי דוברות, סנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

אתר AllCareers – הכל על לימודים וקריירה

 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net