לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   מנהל עסקים וחשבונאות
רואה החשבון הוא גורם מרכזי וחיוני בכל עסק בינוני ומעלה ולעיתים אף בעסקים קטנים יותר. בבתי הספר למינהל עסקים החלו לשלב בשנים האחרונות בין לימודי מינהל עסקים ללימודי חשבונאות ויחד נוצר מסלול מעניין ופרקטי שמכשיר אותך לנהל את העסק גם פיננסית ולעבוד מול רשויות המס השונות.

פורסם: 03/06/10 01:12

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון עם התמחות בחשבונאות

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון והתמחות בחשבונאות

 

על לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות

חשבונאות הפיננסית והניהולית מהווה צומת חשובה לפעילותה של כל חברה ועסק באשר הוא, הן מבחינת מאגר הנתונים עצמו והן מבחינת השימוש במאגר זה כדי לקבל החלטות, אם להתפתחות העסק והרחבתו ואם בעיתות משבר.
רואה החשבון הוא גורם מרכזי וחיוני בכל עסק בינוני ומעלה ולעיתים אף בעסקים קטנים יותר. בבתי הספר למינהל עסקים החלו לשלב בשנים האחרונות בין לימודי מינהל עסקים ללימודי חשבונאות ויחד נוצר מסלול מעניין ופרקטי שמכשיר אותך לנהל את העסק גם פיננסית ולעבוד מול רשויות המס השונות.

למה ללמוד מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ?

ראיית חשבון ומינהל עסקים הם השילוב המושלם כדי להריץ עסק מנצח. תאר לך שלמדת הכל על שיווק המוצר וניהול העסק ובנוסף אתה  ניחן גם בכישורים של רואה חשבון.. גם אם לא תהיה עצמאי, תעודה משולבת כזו תיתן לך כרטיס כניסה להרבה מאוד מקומות עבודה מובילים בשוק הפיננסי העסקי. נכון, לימודי חשבונאות נחשבים ארוכים ומפרכים ויידרשו השלמה ועמידה במבחני לשכת רואי החשבון, אך שכרם בצידם.

התמחות בחשבונאות, ביקורת, חשבות ומיסים יחד עם ידע משפטי בתחומי החוזים, התאגידים, המשפט המסחרי, המשפט העסקי וידע משפטי כללי, יעניקו לכם בסיס מקצועי רחב ומתוחכם הנחוץ בעידן הגלובליזציה, במגוון ענפי המשק העסקי, היצרני, המסחרי והממשלתי. יחד עם מינהל עסקים אתה נותן כאן שילוב מנצח.

כמה זמן לומדים מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ?

הלימודים נמשכים בין שלוש שנים לשלוש וחצי שנים.

  

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות במרכז ללימודים אקדמיים

 המטרות העיקריות של מסלול ההתמחות בחשבונאות הן להקנות הכרה והבנה של מושגי היסוד בחשבונאות פיננסית וניהולית וכן יכולת להבין את משמעות המידע החשבונאי לצורך קבלת החלטות. המסלול נמשך 3 שנים בסיומו תקבלו BA במינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות במרכז הבינתחומי הרצליה

המרכז הבינתחומי בהרצליה מציע תארים ראשונים בינתחומיים משולבים במשפטים, במנהל עסקים, במדעי המחשב, בתקשורת, בפסיכולוגיה ובממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה.  ההתמחות בחשבונאות משלבת לימודי תואר ראשון B.A. במנהל עסקים עם לימודי חשבונאות מתקדמים, לרבות תחומים רלוונטיים, ובהם מימון, ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות. הלימודים נמשכים 3 שנים בסיומם תקבלו B.A  במינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות.

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות במרכז האקדמי כרמל

תנאי הקבלה:  תעודת בגרות בממוצע של לפחות 85, או בוגרי מכינה קדם אקדמית מוכרת בציון 85 לפחות, ובתנאי שציון המעבר בבגרות במתמטיקה הינו על פי הפירוט הבא: 3 י"ל - ציון 85 לפחות, 4 י"ל - ציון 75 לפחות, 5 י"ל - ציון 65 לפחות

המרכז האקדמי כרמל יכשיר אתכם בתחומי מינהל העסקים והחשבונאות. בסיום שלוש שנות לימוד תזכו בתואר ראשון בתחום.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ?

אם תחום מנהל עסקים והתמחות בחשבונאות מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

אתר AllCareers – הכל על לימודים וקריירה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net