לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   מנהל עסקים ושיווק
לימודי מנהל עסקים עם ההתמחות בשיווק מטרתה היא הקניית ידע וכלי ניתוח לסטודנט, הדרושים לתפקידי שטח וניהול בתחומי השיווק השונים. השיטה אותה לומד הסטודנט מבוססת על שילוב בין ההיבטים התיאורטיים להיבטים המעשיים בשטח.

פורסם: 03/06/10 01:17

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון עם התמחות בשיווק

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון והתמחות בשיווק

 

על לימודי מינהל עסקים עם התמחות בשיווק

לימודי מינהל עסקים יכשירו אותך להיות איש מקצוע טוב בתחום ניהול העסק והתנהלות בו, בין אם תהיה שכיר ובין אם תהיה עצמאי. כידוע, מאחורי כל עסק מצליח עומדים אנשי שיווק טובים. במקום בלימודי מינהל עסקים סטנדרטיים לומדים קצת על שיווק אבל לא יותר מזה. לאחר שמכללות ומוסדות לימוד רבים זיהו את הצורך והקשר הטבעי בין מינהל עסקים לשיווק, הוכנס מקצוע השיווק ושולב היטב עם מינהל עסקים.  

ההתמחות בשיווק מטרתה היא הקניית ידע וכלי ניתוח לסטודנט, הדרושים לתפקידי שטח וניהול בתחומי השיווק השונים. השיטה אותה לומד הסטודנט מבוססת על שילוב בין ההיבטים התיאורטיים להיבטים המעשיים בשטח. במהלך השנה תעברו על תיאוריות שיווק ומחקרים רלוונטיים, שיועברו ע"י מרצים מנוסים מהשוק העסקי בני המגזרים הפרט והציבורי.במסגרתו תלמדו לכתוב תוכניות שיווקית ועסקיות, תלמדו שיטות לניתוח שוק, אסטרטגיות שיווקיות, התנהגות צרכנית, ניהול שיווקי, היבטים משפטיים בשיווק ועוד.

לבחירתו של התלמיד קורסים עדכניים ביותר המותאמים לעולם העסקי התחרותי, וביניהם, ניהול ושיווק כוללני, שיווק אינטרנטי, ניהול התקשורת השיווקית, מודיעין שיווקי וקורסים נוספים.

למה ללמוד מינהל עסקים עם התמחות בשיווק ?

כיון שלימודים משולבים אלה, מלבד הפן התיאורטי, כוללים הרבה פרקטיקה והיבטים מעשיים. בין ההיבטים תלמדו מיומנויות ממשיות של מכירה, סימולציות מכירה, טכניקות שיווק, מיומנות שכנוע וקצת דרמה וגם התנסות בחברות אמיתיות בשוק הפרטי.
השילוב הזה בין מיומנויות שיווק מעשיות ללימודי מינהל עסקים, התיאוריה והמעשה, יעניקו לכם כלים מצוינים לחיים העסקיים ויפתחו לכם דלתות בארגונים וחברות בתפקידי ניהול, פרסום, שיווק, תקציבאות , ניהול מערכי שיווק ועוד.

כמה זמן לומדים מינהל עסקים עם התמחות בשיווק ?

הלימודים נמשכים בין שלוש שנים לשלוש וחצי שנים. בסיומם תקבלו תואר ראשון B.A במינהל עסקים עם התמחות בשיווק.

  

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי מינהל עסקים עם התמחות בשיווק

 

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בשיווק במסלול האקדמי המכללה למינהל

במכללה למינהל המסלול האקדמי, בשיתוף חברת ISL - Israeli Student Loan
מציעים לסטודנטים ולמועמדים חדשים הלוואות למימון שכר לימוד בתנאים טובים במיוחד .

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בשיווק במרכז הבינתחומי הרצליה

המרכז הבינתחומי בהרצליה מציע תארים ראשונים בינתחומיים משולבים במשפטים, במנהל עסקים, במדעי המחשב, בתקשורת, ועוד.  תכנית הלימודים נועדה להכשיר סטודנטים לתפקידי ניהול ותפקידי מטה מקצועיים במשק הישראלי. זמן הלימודים לתואר הוא שלוש שנים. התכנית מורכבת מקורסי חובה וקורסי בחירה ומציעה שלוש התמחויות: מימון, שיווק והתמחויות נוספות.

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בשיווק במרכז האקדמי למשפט ועסקים

במכללה האקדמית למשפטים רמת גן, ששינתה את השם ל -"מרכז האקדמי למשפט ולעסקים", מתמחה בהכשרת מנהלים, משפטנים, אנשי עסקים, כלכלנים, אנשי פיננסים ורואי חשבון. במכללה מגוון מסלולי לימוד למשפטים, מנהל עסקים וחשבונאות.

  

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי מינהל עסקים עם התמחות בשיווק ?

אם תחום מנהל עסקים הכולל התמחות בשיווק, מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

צוות אתר קריירה מאחל לכם

 הצלחה רבה בלימודי מנהל עסקים!

 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net