לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   מנהל עסקים ומשפטים
מנהל עסקים ומשפטים משלבת לימודי מינהל עסקים עם לימודי משפטים ומאפשרת לסטודנטים לסיים בזמן סביר תואר מוסמך במינהל עסקים M.B.Aבהתמחויות: שיווק, מימון או ניהול רב תחומי ותואר במשפטים (LL.B).

פורסם: 03/06/10 01:25

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון עם התמחות במשפטים

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון והתמחות במשפטים

 

על לימודי מינהל עסקים עם התמחות במשפטים

לימודי מינהל עסקים מטרתם להכשיר את הסטודנט להיות איש מקצוע טוב בתחום ניהול העסק והתנהלות בכלל בתחום הפיננסי שיווקי במגזר הפרטי והציבורי. כשמדברים על לימודי מינהל עסקים המשלבים התמחות בתחום המשפט זה כבר הופך לסיפור אחר, משודרג עוד יותר. אם בלימודי מינהל עסקים לומדים מדעי המחשב, לימודים כלליים, לימודים אינטגרטיביים, סטטיסטיקה, קצת חשבונאות, משפטים על קצה המזלג וקורסים נוספים, ברע שההתמחות במשפטים באה ועושה את העניין ממוקד הרבה יותר.

התוכנית הזו משלבת לימודי מינהל עסקים עם לימודי משפטים ומאפשרת לסטודנטים לסיים בזמן סביר תואר מוסמך במינהל עסקים  M.B.Aבהתמחויות: שיווק, מימון או ניהול רב תחומי ותואר במשפטים (LL.B).

למה ללמוד מינהל עסקים עם התמחות במשפטים ?

לימודי משפטים ומינהל עסקים יחד מעניקים יתרונות מעשיים לסטודנטים בתוכנית. הם ייווכחו בכך גם במהלך הלימודים וגם במהלך הראיונות למשרדים מסחריים וכן לגופים חשובים בשוק ההון כגון בנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים של שוק ההון. בתוכנית לומדים הסטודנטים בצורה עמוקה  את תחום מינהל העסקים וזוכים ליתרון בלתי רגיל על פני בוגרים שלא שילבו מסלול נוסף בלימודי מינהל עסקים.

בוגרי לימודי משפטים ומינהל עסקים יכלים להמשיך לרכוש השכלה בתחום מינהל עסקים והמשפטים לתארים שניים.

 

כמה זמן לומדים מינהל עסקים עם התמחות במשפטים ?

הלימודים נמשכים בין שלוש שנים לשלוש וחצי שנים. בסיומם תקבלו תואר ראשון B.A במינהל עסקים ותואר ראשון LLB במשפטים.

  

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודי מינהל עסקים עם התמחות במשפטים

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות בקריה האקדמית אונו

 המטרות העיקריות של מסלול ההתמחות במשפטים הן להקנות הכרה והבנה של מושגי היסוד בשדה המשפט וכן פיתוח יכולות ניהוליות. המסלול נמשך 3 שנים בסיומו תקבלו BA במינהל עסקים עם התמחות במשפטים.

לימודי מינהל עסקים עם התמחות במשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה

המרכז הבינתחומי בהרצליה מציע תארים ראשונים בינתחומיים משולבים במשפטים, במנהל עסקים, במדעי המחשב, בתקשורת, ועוד. ההתמחות במשפטים משלבת לימודי תואר ראשון B.A. במנהל עסקים עם לימודי משפטים מתקדמים ותואר LLB. הלימודים נמשכים 3 שנים בסיומם תקבלו B.A  במינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות.

לימודי מינהל עסקים עם התמחות בחשבונאות במרכז האקדמי למשפט ועסקים

לימודי ה-.B.A. במנהל עסקים כוללים חטיבה במשפטים. לאורך כל שנות הלימוד, שזורים בקורסי מנהל עסקים קורסים במשפטים הרלוונטיים לתלמידי מנהל עסקים כמו דיני מסחר, דיני חוזים ועוד.

בשנה שלישית הסטודנט בוחר באחת מההתמחויות: מימון, שיווק, חשבונאות, ניהול התפעול, התנהגות ארגונית.

לימודי מינהל עסקים עם התמחות שמשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל

במכללה למינהל מגון מסלולים רחב ומרשים מאד המשלב מינהל עסקים כמעט עם כל תחום אפשרי: חשבונאות, מינהל עסקים, מדעי המחשב, כלכלה, ייעוץ ארגוני, התמחות בטכנולוגיות ומידע ועוד.

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי מינהל עסקים עם התמחות במשפטים ?

אם תחום מנהל עסקים והתמחות בחשבונאות מעניין אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי מנהל עסקים עם התמחות במשפטים, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

אתר AllCareers – הכל על לימודים וקריירה

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net