לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   עבודה באנגליה
לחץ להגדלה
רוב העבודה במדינת הוד מלכותה מתרכזת בערים הגדולות, כשלונדון היא נושאת הדגל המרכזית בתחום בהיותה מטרופולין מפותח שרק הולך וגדל ובעיר של קניוני ענק המציעים מבחר דוכנים ומוצרים במכירתם מעורבים ישראלים רבים.

מאת: Allcareers
פורסם: 14/07/10 21:44

עבודה באנגליה

 

למי שעדיין לא הבין, לונדון מחכה לכם ועוד איך. בעשור האחרונות ניכרת עלייה משמעותית בקרב ישראלים, ולאו דווקא רק הצעירים שבהם, שאורזים תיק ונוסעים לחפש עבודה באנגליה. רוב העבודה במדינת הוד מלכותה מתרכזת בערים הגדולות, כשלונדון היא נושאת הדגל המרכזית בתחום בהיותה מטרופולין מפותח שרק הולך וגדל ובעיר של קניוני ענק המציעים מבחר דוכנים ומוצרים במכירתם מעורבים ישראלים רבים.

עבודה באנגליה : התחומים המרכזיים

כן, אז אם בעבר רק ממלכת הדוד סם ביבשת אמריקה משכה אליה משוחררי צבא, צעירים, צעירים ברוחם, או סתם כאלה שהתייאשו ממצב האבטלה בישראל, הרי שהיום רבים שמים פעמיהם לחפש עבודה באנגליה. ברוב המקרים העבודה מסודרת מראש וזה קורה באמצעות חברות כוח אדם ישראליות או חברות המשווקות מוצרים קוסמטיים, מוצרי בריאות מים המלח, צעצועים, איפור ומה לא. הסחורה נמכרת בקניונים המובילים באנגליה ובעיקר בעיר לונדון. אם מדברים על עבודה באנגליה, הרי שזו אחת הדרכים המוכרות יותר לעשות כסף. יש לשים לב כמובן שמדובר בחברות רציניות שמשלמות בזמן ולא מענישות אותך אם לא עשית מספיק כסף לטעמן. מדובר בעבודת שיווק ומכירה ואם אתם טובים בזה, יכולים לעמוד שעות רבות על הרגליים ואין לכם בעיה לחזר אחר לקוחות עד ייצא עשן, הרי שתוכלו להגיע לסכומי כסף נכבדים. מומלץ לעבוד בחברה שחברים המליצו לכם עליה כבר כחברה אמינה והוגנת.

עבודה באנגליה : תמונות שמן

עוד עבודת מכירות, הפעם של יצירות שמן יפות, (שיובאו מסין אומנם, אבל בהחלט הרמה גבוהה). אלה נמכרות מבית לבית כשהעבודה מתבצעת בצוותים המחולקים לאזורים ומגיעים לשם בהסעות. אם יש לכם כישורי מכירה, כושר גופני טוב (צריך לסחוב את התמונות) וכוח רצון, אפשר להרוויח כסף רב. לא מומלץ בחורף.

סוגים נוספים של עבודה באנגליה הם שמרטפות, אופר, שיפוצים, מכירות שונות וזהו פחות או יותר.

היתרונות הבולטים של עבודה באנגליה הם בעיקר המטבע האנגלי – הפאונד ששווה כמעט 9 שקלים. המשכורות משולמות בפאונד ואם מצאתם לעצמכם דיור זול עם שותפים ישראלים מהעבודה, אפשר לחסוך הרבה וגם לבלות בעריה הנפלאות של אנגליה.

סך הכל סביבת העבודה נוחה ונעימה, האנשים מנומסים, התרבות והשפה הן משהו שכדאי ומומלץ להתרגל אליו ואף לאמץ חלק גדול ממנו וחיי הלילה בהחלט מספקים. אם כי לא מומלץ לבלות באמצע השבוע, כדי שתוכלו לקום לעוד יום עמוס בעבודה.

אנו מאחלים לכם עבודה נעימה 

 

לחיפוש עבודה בארצות הברית המשיכו בקישור: עבודה בחול

לעוד אתרים בתחום המשיכו בקישור

טיסות לאנגליה

טיסות זולות

טיול מאורגן להודו

טיול מאורגן לסרי לנקה

 

באהבה AllCareers 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net