לימודים
Skip Navigation Links.
פרסום
   לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה
לחץ להגדלה
בין הקורסים שתלמדו בפסיכולוגיה לתואר ראשון: מבוא לפסיכולוגיה, מבוא לפסיכולוגיה פיזיולוגית, מבוא לפסיכולוגיה התפתחותית, תיאוריות באישיות, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה קוגניטיבית, מבוא לפסיכולוגיה אב- נורמאלית.

פורסם: 02/09/10 12:22

לימודי פסיכולוגיה

 

על פסיכולוגיה ולימודי פסיכולוגיה

הפסיכולוגיה היא ענף מתוך מדעי החברה העוסק בחקר ההתנהגות האנושית על כל היבטיה. לימודי פסיכולוגיה טומנים בחובם מגוון רחב של נושאים מרתקים העוסקים במוח האדם, בדרכי חשיבה והתנהגות.תלמדו על דרכי חשיבה, התנהגות חברתית, מבחנים פסיכולוגים, אישיות האדם, התפתחותו, פתולוגיה וטיפול בה, תיאוריות בפסיכולוגיה ועוד.

בין הקורסים שתלמדו בפסיכולוגיה לתואר ראשון:מבוא לפסיכולוגיה, מבוא לפסיכולוגיה פיזיולוגית, מבוא לפסיכולוגיה התפתחותית, תיאוריות באישיות,פסיכולוגיה חברתית,פסיכולוגיה קוגניטיבית,מבוא לפסיכולוגיה אב- נורמאלית.

למה לימודי פסיכולוגיה ?

המטרה המרכזית בלימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה היא להמשיך לתואר שני בתחום ולהיות פסיכולוג. רבים מיחסים חשיבות לענפי הטיפול הפיזיים, ולא בכדי, בריאות הגוף חשובה מאין כמותה לחיים טובים ומאוזנים, אך מזמן כבר למדנו שאיזון תלוי בגוף ונפש כאחד. הפסיכולוג תפקידו לסייע לאיזונו הנפשי של המטופל ולהוביל לדרך חדשה, כך שאם חיפשתם אתגר בחיים, תחום הפסיכולוגיה המורכב והמעניין מאין כמוהו ייתן לכם אותו.

תכנית הלימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה מיועדת להקנות לסטודנט היכרות עם שאלות היסוד של הפסיכולוגיה, עם המושגים והמודלים הבסיסיים של ענפי הפסיכולוגיה השונים ועם הגישות המדעיות השונות הנהוגות כיום במחקר הפסיכולוגי. מושם בה דגש הן על התנסות אישית במסגרות טיפוליות-חינוכיות, וגם על שילוב יישומי מחשב בשיטות מחקר בתחום.

 

כמה זמן נמשכים לימודי פסיכולוגיה ?

לימודים לתואר B.A בפסיכולוגיה נמשכים 3 שנים. בוגרי תואר ראשון שיחפצו בהמשך לימודים לתואר M.A יוכלו להתמודד עם דרישות הקבלה לתוכניות ה- מ.א. והדוקטוראט באוניברסיטאות בישראל ובחו"ל. כדי להיות פסיכולוג צריך תואר M.A בפסיכולוגיה שאורך שנתיים נוספות וסטאז'.

בוגרי התכנית שיעדיפו לצאת לשוק העבודה עם סיום לימודי התואר הראשון ואולי ללמוד במקביל לתואר שני (אם יש אפשרות), יוכלו לתפקד בהצלחה כעוזרי מחקר, מדריכים במוסדות חינוך ומוסדות בריאות הנפש, מנהלי כוח אדם בארגונים, מורים למדעי החברה ופסיכולוגיה בבתי ספר תיכוניים, או להמשיך את לימודיהם בתוכניות לימודי תעודה.

מעוניין שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם פרטים או ישלחו ידיעונים? לחץ על קישור

מוסדות הלימודבהם מתקיימים לימודי פסיכולוגיה

 

לימודי פסיכולוגיה במכללה האקדמית כינרת בעמק הירדן

לימודי המחלקה לפסיכולוגיה במכללת כינרת מקנים לסטודנט ידע ובסיס נרחב בשאלות היסוד של ההתנהגות האנושית: יסודות ביולוגיים ופסיכו-פיזיולוגיים של התנהגות, ניתוח התנהגות יישומית, תהליכים הכרתיים שונים כגון: חשיבה, תפיסה, זיכרון, קשב ושפה. התכנית עוסקת במבנה האישיות, השפעת הסביבה על התנהגות הפרט, תהליכי התפתחות ולמידה, ועוד.

תנאי הקבלה לתוכנית הם תעודתבגרותמלאהבציוןממוצע9.3 לפחות, ציון600 במבחןהפסיכומטרי, 4 יחידותאנגליתבציון80 או5 יחידותבציון70.

בסיום הלימודים תצאו עם תואר ראשון בפסיכולוגיה.

 

לימודי פסיכולוגיה במכללת תל חי

המכללה האקדמית תל חי הינה המכללה הראשונה בארץ שקיבלה היתר לקיים לימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה. לימודי הפסיכולוגיה בתל חי מתקיימים בכיתות קטנות, תוך מתן תשומת לב מרבית לצרכיו של הסטודנט, מה שמאפשר לו להגיע להישגים גבוהים בלימודים ובמבחן המתאם, ובכך משפר את סיכוייו להתקבל לתואר שני.

הלימודיםבחוגיתנהלובמסלולדו-חוגי, כשניתן לשלב מדעיהמחשב, חינוך, כלכלהוניהולולימודיםרבתחומיים.

 

לימודי פסיכולוגיה במרכז האוניברסיטאי אריאל שבשומרון

בלימודי פסיכולוגיה לתואר B.Aבאריאל ניתן לשלב את המחלקות הדו חוגיות עם חטיבות המחלקה הרב תחומית במדעי החברה והרוח.
התוכנית המוצעת תואמת את תוכניות האוניברסיטאות השונות בפסיכולוגיה ופותחת בפני התלמיד שני נתיבי עיסוק אפשרייםהמשך לימודים לקראת תואר מתקדם מחד ויציאה לעבודה בתחומי תעסוקה מאידך.בוגרי התוכנית יוכלו להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה במכללת אריאל או במוסדות לימוד אחרים.

תנאי הקבלה ממוצע בגרות 93,  מועמד בעל 3 י"ל במתמטיקה יופנה לוועדת חריגים, חובה 4  י"ל באנגלית בציון 85  לפחות.קבלה על סמך בגרות ופסיכומטרי: ממוצע בגרות 87 , פסיכומטרי560 , ציון קבלה משולב 570  - חובה 4 יחידות לימוד באנגלית בציון  85 לפחות.

  

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודיפסיכולוגיה לתואר ראשון?

אם לימודי פסיכולוגיהמעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי פסיכולוגיה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

www.allcareers.co.il

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודים לימודי תעודה קידום אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net