מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
  מבחן גרפולוגי
מי יהיה נשיא ארה"ב הבא?
מי יהיה נשיא ארה"ב הבא?
חתימתו של ברק אובמה היא חתימה נפוחה וגדולה, שאי-אפשר להתעלם ממנה... לפי החתימה של הילארי קלינטון נראה שהיא לא כל-כך קרה וקשוחה כפי שהיא מצטיירת בציבור ובתקשורת. ניתן לזהות אצלה חמימות ואנושיות לצד אסרטיביות וגישה פרקטית...
יושר ומהימנות - במבחן הגרפולוגי
יושר ומהימנות - במבחן הגרפולוגי
יושר, כמו תכונות רבות אחרות, איננו במרבית המקרים תכונת אופי חד משמעית, המצויה אצל מקצת האנשים וחסרה אצל אחרים. בכל אדם קיימת מידה של חמדנות וסכנת חשיפה לפיתויים, ומולן - ביקורת ומשמעת עצמית, נורמות מוסריות, וכמובן - חשש מפני סנקציות במובן הפיזי והנפשי.
"נא למלא בכתב יד"
"נא למלא בכתב יד"
בשאלונים אישיים לקבלת מועמדים של חברות רבות, מצוין: "נא למלא בכתב יד ברור ומסודר". הנחיה זו, לו ניתנה לציות, עלולה להכשיל ניתוח גרפולוגי. "למזלו" של הגרפולוג, הנחיה זו כמעט אינה ניתנת להגשמה.
מבחנים פסיכולוגיים או מבחנים גרפולוגיים?
מבחנים פסיכולוגיים או מבחנים גרפולוגיים?
הפניה לייעוץ חיצוני בתחומי אבחון מועמדים מותנית באמון אישי. התייחסות המנהל אל המכון מושפעת במידה רבה מאופיו, גישתו וניסיונותיו. יש מנהלים הנותנים אמון מוחלט בהמלצה ופועלים באופן חד משמעי על פיה. אחרים, מתייחסים אל חוות הדעת במידה זו או אחרת של חשדנות ונוטים לאמץ אותה רק אם חזקה את התרשמותם האישי.
השימוש בגרפולוגיה לבחירת עובדים
השימוש בגרפולוגיה לבחירת עובדים
אבחון כתב יד לצרכי בדיקה התאמה תעסוקתית, מקובל במרבית ארצות אירופה. אולם, נראה שרמת השימוש בגרפולוגיה בישראל - אינטנסיבית במיוחד ומכמה סיבות...
מהי גרפו תרפיה?
מהי גרפו תרפיה?
גרפו תרפיה הינה תרפיה על ידי שינוי מודע של כתב היד. בעזרת שינוי מכוון בדרך הכתיבה מגביר הכותב את מודעותו העצמית ומשנה במודע תכונות אופי ודפוסי מחשבה והתנהגות לא רצויים.
גרפולוגיה ושרבוטים
גרפולוגיה ושרבוטים
בכיתה א', למדת את אופן כתיבת האותיות יחד עם כולם, כתבת עם כל הכיתה באותו שיעור, עם אותה מורה, העתקת את אותה האות מהלוח ולמעשה כל הילדים מקבלים את אותן הנחיות. איך זה  שכל כתב הוא שונה?
שפה, כתב יד ואופי לאומי
שפה, כתב יד ואופי לאומי
המבחן הגרפולוגי הינו מבחן כתב היד של היחיד, האינדיבידואל, הנשפט לפי אופן החריגה של מאפייני הכתיבה שלו מנורמות הכתיבה של הלאום/שפת הכתיבה, תופעה שלא זכתה עדיין לתשומת לב מספקת הינה הקשר בין שפה, כתב יד ואופי לאומי. כלומר, אבחון מאפייני שפה וכתב יד של כותבים בעלי מוצא ושפה משותפים.
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net