מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
  מנהיגות
עסקים למען הקהילה
עסקים למען הקהילה
אם ברצונכם להתחיל לפעול כעסק למען הקהילה, כחלק מאקט המיתוג, מתוך רצון לסייע ואם בכוונתם לתרום למשימה גם את מעגל לקוחותיכם, חשוב שתתכננו מראש כיצד תבצעו את המהלכים האלה בדרך הטובה ביותר.
לשרוד את השינויים הארגוניים
לשרוד את השינויים הארגוניים
שינויים בבית העסק של הלקוח יכולים להשפיע מאד על ההתנהלות המקצועית ביניכם לבין הלקוח. התחלפות אנשי המפתח בחברה עלולה למשל להוביל להחלטה על החלפת ספקים, קיצוצי תקציב, שינוי סגנון העבודה. גם לשינויים אסטרטגיים יש השלכות על המעמד שלכם מול החברה, ועלול לקרות מצב בו כבר לא יהיה צורך בשירותיכם.
כיצד להכין מצגת מנצחת?
כיצד להכין מצגת מנצחת?
המצגות היו ועודן הכלי השיווקי החזק ביותר עבור אנשי שיווק, המעבירים הרצאות פרונטאליות ללקוחות פוטנציאליים. השילוב שבין ההרצאה הוורבאלית עם ההמחשה החזותית מעביר באופן החד והברור ביותר את המסרים השיווקיים.
ניהול לקוחות - קליטת לקוח חדש
ניהול לקוחות - קליטת לקוח חדש
זכרו שתחילת העבודה עם לקוח חדש משפיעה רבות על המשך התקשורת ביניכם. הרושם הראשוני הוא שיקבע אם הלקוח יישאר או יעזוב וכיצד תתנהל העבודה מולו. אז כיצד קולטים לקוח חדש בצורה הטובה ביותר? עצות לקליטה מהירה ותקופת הסתגלות מוצלחת.
איך לשרוד בג'ונגל העסקים הפוסט-מודרני
איך לשרוד בג'ונגל העסקים הפוסט-מודרני
חד הדימויים הרווחיים של עולם העסקים הוא הג'ונגל. בעידן הפרה-היסטורי פיתח המין האנושי מנגנון תגובה אוטומטי, המצוי בגזע המוח, במטרה לשרוד. מנגנון זה מגביר את קצב הנשימה והלב, מעלה את לחץ הדם...
על המרחב שבין כרית ( המדיטציה ) לכסא ( המנהל )
על המרחב שבין כרית ( המדיטציה ) לכסא ( המנהל )
ניהול ומנהיגות איכותיים הם גורמים מכריעים ביצירת יתרון תחרותי ועל כן משקיעים ארגונים ,עסקים ובתי ספר למנהל משאבים גדולים בפיתוח מנהלים...
לנהל באופן רוחני
לנהל באופן רוחני
האם שאלתם את עצמכם בתקופה האחרונה "האם אני מנהל\ת באופן הראוי ביותר?" כיצד ניתן לבדוק את עצמנו כמנהלים או כאחראים על אנשים בעבודה? האם יש לכם מחויבות לתת לעובדים משהו מעבר לתמריצים חומריים ותנאי עבודה רגילים? האם יש לכם שאר רוח בעבודה?
מדידת ביצועים ארגוניים
מדידת ביצועים ארגוניים
השאלה הבסיסית שאיתה מתחיל כל תהליך העבודה בתחום המדידה היא "מדוע למדוד בכלל". התשובות שניתנות לשאלה זו הן מגוונות ולרוב תלויות במשתנים כמו אופי וגודל הארגון, השוק שבו פועל הארגון ועוד. יחד עם זאת ישנם כמה סיבות "אוניברסאליות" המביאות ארגונים בדרך כלל לפנות לכיוון זה...
פחד מוות ....
פחד מוות ....
משחר האבולוציה הפחד השתרש בנו ותפס תפקיד מכריע בקיומנו בעולם הזה שלנו. הפחד מפני המוות הוא למעשה יצר ההישרדות, אשר מניע את גלגלי האבולוציה שלנו, עוד מאז שצפנו כרכיכות בעולם המרק הביולוגי הקדמון, ממנו צמח המין האנושי ומינים נוספים של יצורים חיים ...
התמודדות עם דחיינות
התמודדות עם דחיינות
בעבודה עצמית נכונה אנו יכולים לפתח דרכי התמודדות חדשות, שיבטיחו שנצמצם, ואולי אפילו נכחיד לחלוטין, הרגלים ודפוסים שמונעים מאיתנו לעשות את הפעולות הנכונות בזמן. לשם כך עלינו להכיר מה הם מנגנוני הדחיינות שלנו וכיצד נוכל לשנותם.
סודו של המנהיג הסובלני כלפי כישלונות
סודו של המנהיג הסובלני כלפי כישלונות
בשנים האחרונות הלכו והתרבו המנהלים שאימצו לעצמם את ההשקפה הזאת, כי הבינו את מה שרבים כבר ידעו: כישלון הוא תנאי מוקדם להמצאה. עסק לא יוכל לפתח מוצר או תהליך שיהיו פריצת-דרך אם לא יהיה מוכן לעודד נטילת סיכונים ולימוד משגיאות.
אתם ווינרים או לוזרים?
אתם ווינרים או לוזרים?
אחד הפסיכולוגים המובילים בעולם, פרופ' רוברט סטרנברג מאוניברסיטת ייל, מצטט את ניטשה: "מה שלא יהרוג אותנו, יחשל אותנו" ומספר על חשיבות הכישלונות בהצלחת הקריירה שלו. בזכותם הוא רכש מיומנות של התמדה גם במצבי מצוקה.
הדרך אל החופש
הדרך אל החופש
מנהל מוצלח הוא זה שמגיע לתוצאות ולא זה שעובד שעות רבות. יצירת פנאי וניצולו הנכון משביחים את יכולות המנהל ובכך תורמים להשגת תוצאות טובות יותר. בארה"ב הנשיא יוצא לחופשות דיג ולמשחקי גולף; בצרפת לא תמצא מנכ"ל אחד לרפואה ביולי-אוגוסט; ובספרד ובאיטליה לך תחפש את המנהל בשתיים בצהרים, אבל בישראל ...
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net