לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   מכללת אפקה - המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב
לחץ להגדלה
מטרת המכללה היא להעניק לכל אחד מבין הסטודנטים, שמתקבלים ללימודים, הכשרה הנדסית מעולה ועכשווית, שתלווה אותם ביציאתם, כבוגרי המכללה, אל העולם המקצועי והעסקי. אנו רואים בכל סטודנט לקוח ושותף חשוב, והצלחתו חשובה לנו ביותר.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: מכללת אפקה

מכללת אפקה – המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב

לרשימת מסלולי הלימוד במכללת אפקה

 

מכללת אפקה להנדסה נמצאת בקמפוס חדש בצפון העיר תל אביב. מדובר במוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה ומוסמך להעניק תואר .B.Sc בהנדסה.

כ- 80% מבוגרי המכללה השתלבו בתעשייה ועובדים בארץ ובעולם במקצוע אותו למדו באפקה. מדובר בלמעלה מ-1500 מהנדסים. חלקם אף המשיכו את לימודיהם לתארים מתקדמים באוניברסיטאות מובילות בארץ. עד היום סיימו את לימודיהם במכללה 2,000 סטודנטים ב-9 מחזורי לימוד.

במכללת אפקה גאים באופן הבחירה בסגל המרצים. אנשי הסגל נבחרים בקפידה רבה ואיש סגל אקדמי הוא ראשית מורה מעולה שאוהב את המקצוע ואוהב ללמד ולהסביר.

כדי לאפשר שילוב עבודה יחד עם הלימודים לתואר, כל סטודנט יכול לבחור ולהתאים את קורסי החובה והבחירה  ללא הגבלה של מספר שעות. מסלולי ערב ומסלולים גמישים המותאמים אישית נועדו לאנשים עובדים שיוכלו לגמור תואר בחמש שנים, אם יחפצו בכך.

הבחינות במכללת אפקה הן בחומר פתוח והמכללה מטפחת את נושא האנגלית.

החל  מהסמסטר השני של השנה השלישית ועד לסוף השנה הרביעית עוסק הסטודנט בפרויקט גמר בהיקף של מאות שעות שם בא לידי ביטוי הידע שצבר ומה שלמד. הפרויקט מהווה את הסטאז' של הסטודנט.

אחד הפרויקטים בו מתגאה המכללה היא מערכת קסדת לוחם בתוכה מצלמה ועינית, עם תוכנה שחייל יוכל לזהות חיילים לצדדיו ולמנוע פגיעה בחבריו.

תוכנית אתגר במכללת אפקה

לסטודנטים בעלי ציון פסיכומטרי מעל 700 או להנדסאים שסיימו את לימודי ההנדסאי בציון מעל 95 מאפשרת המכללה לסיים את התואר בצורה מהירה ביותר.

באפקה מדברים על היחס לסטודנט כאל לקוח ולכן יקבל את השירות הטוב ביותר על מנת שילמד הנדסה בצורה הטובה ביותר.

ההגעה לקמפוס נוחה בתחבורה הפרטית והציבורית. המכללה ממוקמת קרוב לתחנת הרכבת של אוניברסיטת תל אביב. שכר הלימוד במכללה זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות. כמו כן אנו מעניקים מלגות לימודים שונות, לתלמידים.

 מסלולי הלימוד במכללת אפקה

- .B.Sc -הנדסת חשמל ואלקטרוניקה לתואר ראשון
- .
B.Sc- הנדסת מכונות ומערכות לתואר ראשון
- .
B.Sc - הנדסת תוכנה לתואר ראשון
- .
B.Sc - הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון
- .
B.Sc - הנדסה רפואית לתואר ראשון

 - הסבה מהנדסאי לתואר ראשון .B.Sc בהנדסה

 

 מעוניינים במידע נוסף אודות מסלולי הלימוד במכללת אפקה  

אם לימודים במכללת אפקה מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודים במכללת אפקה , לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net