לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   דיאלוג - בית הספר לשפות
לחץ להגדלה
בדיאלוג נעזרים בשיטת הלימוד (Dialog Interactive Learning) - D.I.L שיטה ייחודית אינטראקטיבית-חווייתית המיושמת באווירה תומכת כאשר התלמיד ניצב בלב העשייה. הלמידה נעשית בקבוצות קטנות תוך שימת דגש על תקשורת אישית וישירה בין התלמידים.

אזור: כל הארץ  
מוסד אקדמי: דיאלוג

לימודי שפות בדיאלוג – בית הספר לשפות

על מסלולי הלימוד בדיאלוג – בית ספר לשפות

 

לימודי שפות בארץ ובעולם נחשבים לאחד מהתחומים הפעילים ביותר בישראל. נראה כי הישראלים התחילו להבין כי הרבה יותר משתלם ל"חרוש" חומר בבית ספר טוב ללימוד שפות במשך מספר חודשים, ולצאת עם שפה ביד, מאשר לגמגם בהיסוס ולבקש טובות מזרים מוחלטים ברחובותיה של מדינה זרה או לרכוש את שירותיו של מתרגם זר, ולא רק באנגלית. ישראלים היום לומדים הכל: סינית, גרמנית, איטלקית, צרפתית, הולנדית, יוונית, ספרדית ועוד קרוב לעשר שפות שלא נשמע כאן בכל יום.

השפה היא האמצעי המרכזי ליצירת תקשורת, לארגון מידע, ולהעברת תחושות, רגשות, בקשות, ומחשבות. כשאין לך אותה ברמה סבירה ואתה נמצא בחו"ל, אתה לפעמים יכול להרגיש כמו ילד ביסודי שהגיע בטעות לשיעור בכיתה י"ב בגימנסיה הרצליה. בהחלט הרגשה לא נעימה לכל אחד.  

עכשיו, לאחר שנתחוור לנו שהשד לא כל כך נורא, נקל עליכם עוד יותר ונוסיף שאין צורך לדעת את כל אוצר המילים, או לדייק במבטא בצורה יוצאת דופן כדי לתקשר בצורה נורמאלית עם אנשי המקום במדינה בה תתארחו, ואגב, אין גם צורך בשירותי מתורגמן כשאתם עושים ביזנס עם אנשי עסקים ממדינות הים, עימם אתם בקשרי מסחר. אפשר אחרת ואולי גם עדיף.

אין ספק כי ידיעת שפה זרה מהווה כרטיס כניסה ומפתח לליבם של אנשים רבים ברחבי העולם. לימודי שפות וידיעתן יעניקו לך יתרון שלא יהיה לעמיתך. זרים עמם תבוא במגע עסקי, חברתי או במהלך טיול, יעריכו מאוד את העובדה שאתה דובר שפה זרה – את שפתם למעשה. עובדה זו מקנה לך אמינות, חיבור יוצא דופן ולבבות פתוחים בכל אשר תפנה. המבטא והסלנג יבוא עם הזמן וככל שתתאמן תדע יותר את השפה.

ובכלל, עכשיו בעיקר, כשהעולם הופך לכפר גלובלי, ידיעת שפות זרות היא יתרון משמעותי בעולם העסקים, בסביבת הלימודים, בתרבות ובפעילויות הפנאי.

בית הספר דיאלוג – מדברים בשפה שלך (ובעוד כמה שפות...)


בית הספר דיאלוג הוא חלק בלתי-נפרד מלימודי ההמשך של האוניברסיטה הפתוחה, וכשם שהאוניברסיטה ידועה באיכות הקורסים הנלמדים בה לתואר אקדמי, כך דיאלוג ידוע בקורסים הייחודיים שלו להוראת שפות. לדיאלוג למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום לימוד השפות והרשת צברה ניסיון רב בתחום.

בית הספר דיאלוג פיתח שיטה ללימוד שפות- שיטת לימוד חווייתית בסגנון מיוחד ובאווירה תומכת שבה התלמיד נמצא במרכז. בדיאלוג תוכלו ללמוד 15 שפות שונות, בקורסים שמקיפים מגוון רחב של נושאים והיבטים. על רשימת קורסי לימודי שפות בדיאלוג, בהמשך.

קורסים ללימודי שפות בדיאלוג מתמקדים בפיתוח מיומנות הדיבור ובשיפור השפה באמצעות התנסות ודיבור שוטף במהלך כל השיעורים. מיומנויות הבנת הנשמע והבנת הנקרא מהוות אף הן חלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים.

בסיסה של שיטת הלימוד של דיאלוג – בית הספר לשפות מושתת על הפעלה אינטראקטיבית וחווייתית, עבודה בקבוצות קטנות של סטודנט, משימות ומשחקי תפקידים, פתרון שאלות ובעיות, דיון ושיחה, ותרגילי הדמיה. כל אלה מובילים לתוצאות הטובות ביותר בנוגע לשבירת "מחסום הדיבור" ולחיזוק הביטחון בשימוש בשפה.

 

סניפי בית הספר לשפות - דיאלוג


לנוחותכם, פרוסים סניפי בית הספר דיאלוג בכל רחבי הארץ:

במרכז: תל אביב, בכפר הירוק, רעננה, בת ים, פתח תקווה

בצפון: חיפה

באר שבע וירושלים.

קורסי שפות בדיאלוג

-          לימודי אנגלית בשילוב תכתובת עסקית

-          לימודי איטלקית

-          לימודי גרמנית

-          לימודי הולנדית

-          לימודי יפנית

-          לימודי סינית

-          לימודי ספרדית

-          לימודי ערבית מדוברת

-          לימודי פורטוגזית

-          לימודי רוסית

מדובר ברשימה חלקית וקיימים עוד לימודי שפות נוספים בדיאלוג.

הלימודים הם בהיקף 45, 90 או 180 שעות לימוד אקדמיות המתפרסות על פני 4 חודשים, 8 חודשים או שנה.

 

 מעוניינים במידע נוסף אודות בית הספר דיאלוג ללימודי שפות

אם לימודי שפות מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי שפות, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net