לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
לחץ להגדלה
המכללה האקדמית להנדסה ירושלים קמה על מנת להכשיר כח אדם מיומן בעל רמה אקדמית וטכנולוגית גבוהה וליצור מענה לביקוש הגדול בכח אדם. מהותה, מכללה אקדמית המחזקת ומפתחת תשתית אנושית חשובה המאפשרת צמיחתן ושגשוגן של התעשיות עתירות הידע והטכנולוגיה.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: מכללה האקדמית להנדסה

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים

לקבלת פרטים נוספים 

על מסלולי הלימוד במכללה

רוצה לעבוד בתור מהנדס בתעשייה עתירת הידע והטכנולוגיה ? רוצה להמשיך ללימודי תואר שני ושלישי באוניברסיטאות ? רוצה לעבוד במקצוע מאתגר ונדרש ששכר בצידו ?

כדי לעשות זאת, אתה צריך מוסד לימודי שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ההנדסה לשלוחותיה. המכללה האקדמית להנדסה ירושלים עומדת בשורה הראשונה של המוסדות להשכלה גבוהה בארץ. במכללה הירושלמית שצברה לה מוניטין רב בתקופה קצרה יחסית בה היא קיימת, יש מועצה אקדמית המורכבת מפרופ' מהפקולטה למדעי הטבע של האוניברסיטה העברית ומראשי החוגים, ראשי התחומים ואנשי אקדמיה נוספים של המכללה וכן מאנשי תעשייה. בדרך זו, נשמרת במכללה הרמה האקדמית הגבוהה.

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים היא מוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה והיא מן הגדולות והמובילות בקרב המכללות להנדסה בישראל.

הלימודים במכללה נחשבים ללימודים ברמה אקדמית גבוהה מאוד. התואר שמעניקה המכללה בכל התחומים נחשב ליוקרתי והוא מהווה נקודת פתיחה מצוינת לבוגרים הטריים של המכללה להיכנס בשעריה של התעשייה עתירת הידע כמהנדסים בשדה היי-טק או להמשיך ללימודי תואר שני בכל האוניברסיטאות בישראל אם יחפצו בכך. חלק מהבוגרים השתלבו במסלולים ישירים לדוקטורט באוניברסיטאות ובמכון ויצמן בעיר רחובות.

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים, השוכנת בבירה מציעה שש מחלקות לתואר בוגר במדעים בתחומי הנדסה לתוארי מהנדס בתחומים נחשבים ונדרשים בארץ ובעולם בכל זמן נתון. הנדסת תוכנה
-.B.Sc, הנדסת תעשייה וניהול - .B.Sc, הנדסת אלקטרוניקה - .B.Sc  הנדסת חומרים מתקדמים -.B.Sc, הנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון ותחומים נוספים, הם רק חלק מן המסלולים. בהמשך תוכלו לקרוא פירוט מלא יותר. במכללה יש גם מכינה קדם אקדמית למקצועות ההנדסה.

במכללה קיימת גם יחידה ללימודי המשך בשיתוף הטכניון - תוכנה ומחשבים, ניהול, שמאות מקרקעין, נדל"ן ובניה, ועיצוב. בעתיד הלא רחוק, ייתכן שזה יקרה כבר בשנת הלימודים הקרובה פותחת המכללה מסלול להנדסת מכונות והנדסת הסביבה וגם לימודי המשך לתואר שני.

בכל מסלולי הלימוד במכללה, תוכלו לבחור גם במסלולי ערב חוץ מהמכינה הקדם אקדמית והלימודים להנדסת חומרים מתקדמים.

 

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים – למה אצלנו ?

 

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים קיימת משנת 99' וכבר הוציאה לשוק המהנדסים בישראל כבר ששה מחזורי בוגרים שלמעלה מ-180% מהם משובצים כמהנדסים בחברות הייטק בישראל (חלקם בירושלים). שיתוף הפעולה שמקיימת המכללה האקדמית עם חברות גדולות כמו אינטל, טבע, IBM, וחברות נוספות בתחום התעשייה עתירת הידע ושוק ההייטק תורם רבות לפרויקטים שמבצעים הבוגרים במהלך הלימודים ומסייע לשיבוצם של הבוגרים לפי סוג התואר, הדרישה ורמת הכישורים של הבוגר.

ב"וועד המנהל" של המכללה חברים אנשים המכהנים בתפקידים בכירים בתעשייה. ביניהם, מנכ"ל אינטל ירושלים, מנהל מרכז הפיתוח של אינטל ירושלים, מנכ"ל AVX, מנהל תכנון עסקי ויזמות של חברת טבע ויו"ר חבר הנאמנים של המכללה הוא המשנה למנכ"ל טבע. קרבה זו בין אקדמיה לעולם העשייה נותנת יתרון רב לסטודנטים של המכללה גם בזמן הלימודים וגם בסיומם המוצלח.

תנאי הלימוד במכללה נוחים וכיתות הלימוד ואולמי ההרצאות מרווחים. הקמפוס נעים, המעבדות חדישות,הספרייה מרווחת ועדכנית, יחס חם, ליווי אישי, מערך שיעורי עזר ותמיכה כלכלית רחבת היקף (מלגות סיוע, מלגות הצטיינות, מלגת עידוד נשים ללימודי הנדסה, הלוואות ומענקים). המכללה מפעילה יחידה להכוון תעסוקתי העוזרת לסטודנטים ולבוגרים להשתלב בחברות ההייטק.

גם שכר הלימוד במכללה הוא סיבה טובה לבוא וללמוד במכללה האקדמית להנדסה ירושלים. שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי וניתן לשלם אותו באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים, לרשות הסטודנטים עומדים מעונות האוניברסיטה העברית.


המכללה האקדמית ירושלים - יחס אישי לכל סטודנטאחד היתרונות הבולטים במכללה הוא סביבת הלימודים מעודדת הישגיות והצטיינות. כל המרצים מקיימים שעות קבלה מוגדרות בהן תוכלו לשאול שאלות ולקבל הבהרות לגבי החומר הנלמד, והם עושים זאת באוזן קשבת ורצון לעזור.


מסלולי הלימוד במכללה האקדמית להנדסה ירושלים

 

-          הנדסת חומרים מתקדמים, תואר ראשון במדעים B.Sc

-          הנדסת תעשייה וניהול, תואר ראשון במדעים B.Sc

-          הנדסת תוכנה, תואר ראשון במדעים B.Sc

-          הנדסה פרמצבטית – הנדסת תרופות, תואר ראשון במדעים בשיתוף "טבע".

-          הנדסת אלקטרוניקה, תואר ראשון במדעים B.Sc

-          הנדסה אזרחית וסביבתית, תואר ראשון BSc  של הטכניון

-          מכינה קדם אקדמית

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי הנדסה

אם לימודי הנדסה ב מכללה האקדמית להנדסה ירושלים מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי הנדסה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net