לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   המכללה הטכנולוגית רופין
לחץ להגדלה
המכללה הטכנולוגית רופין נמנית בין שלושת המכללות הטכנולוגיות הגדולות בישראל ומפעילה במסגרתה את מספר המגמות הגבוה ביותר - (כ-19 מגמות) ללימודי הנדסאי מדופלם, באישור ובפיקוח מה"ט ! במסגרת המכללה הטכנולוגית רופין פועלים שני גופים עיקריים: בית הספר להנדסאים שבמסגרתו מוצעות 19 מגמות לימוד והמרכז להשתלמויות המציע לימודי חוץ.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: רופין

המכללה הטכנולוגית רופין

על מסלולי הלימוד במכללה הטכנולוגית רופין

הרחק ממרכזי הערים, בקמפוס פסטורלי, בעמק חפר שבשרון, סמוך לצומת בית ליד, מתקיימת פעילות לימודית נמרצת ומתקדמת. לצד חיי חברה תוססים המעניקים ללומדים חוויה סטודנטיאלית מן המעלה הראשונה, מחבקת ומטפחת המכללה הטכנולוגית רופין,דורות חדשים של הנדסאים בכל התחומים. בוגרי המכללה והסטודנטים מציבים דרך קבע את המכללה במקום הראשון במבחני שביעות הרצון שנערכים בקרב כלל ציבור הסטודנטים בישראל.

בית הספר להנדסאים של המכללה הטכנולוגית רופין קיים כבר קרוב ל-40 שנה. בימים ההם עדיין לא הכירו את המושג "הנדסאי". דור המייסדים של המכללה להנדסאים ברופין היה מורכב למעשה, מראשוני הבוגרים. עם הזמן הפך מקצוע ההנדסאי לחלק בלתי נפרד מעולמנו הטכנולוגי. מאז יצאו משערי המכללה הטכנולוגית רופין אלפי הנדסאים לשוק העבודה בישראל.

הסטודנטים בבית הספר להנדסאים רופין, מקבלים הכשרה וכלים חיוניים להתמודדות עם חידושי הטכנולוגיה, באמצעות שילוב שני תחומי ידע מרכזיים. האחד הוא הקניית הבסיס התיאורטי  במקצועות והשני הוא הכשרה טכנולוגית במקצועות היישומיים. כדי לקיים את התחום היישומי, מעמידה המכללה לרשות הסטודנטים שלה ציוד מודרני ולימוד שמתאים במיוחד לתעשייה העכשווית. כל זאת מתוך מחשבה ורצון להכשיר את הבוגרים לעמוד איתן מול האתגרים החדשים והמשתנים בתעשייה, עם סיום הלימודים.

המכללה הטכנולוגית רופין היא המכללה הטכנולוגית הגדולה ביותר בישראל והיא מפעילה כיום 19 מגמות לימוד לתואר הנדסאי מדופלם, באישור ובפיקוח מה"ט.

במכללה הטכנולוגית רופין מקיימים קשרים מהותיים ומשמעותיים עם התעשיות המובילות בישראל. אנו מאמינים כי שיתופי פעולה אלה יצעידו את המכללה ואת תלמידיה בה לחזית העשייה הטכנולוגית המתקדמת ושוק ההייטק בארץ.

במכללת רופין צוות מרצים, מדריכים ומורים ותיק ומנוסה, שמביא את הסטודנטים להצלחה בלימודים ולפיתוח קריירה בתחום. 90% מהסטודנטים ברופין עוברים בהצלחה את הבחינות של משרד התמ"ת, ושיעור הנשירה במהלך תקופת הלימודים הוא 4% בלבד.

כמה זמן אורכים הלימודים?

הלימודים לקבלת תעודת הנדסאי במכללה הטכנולוגית רופין, נמשכים בין 4-5 סמסטרים, תלוי בתחום ההכשרה.

מסלולי הלימוד במכללה הטכנולוגית רופין

-          לימודי הנדסאי אדריכלות נוף

-          לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

-          הנדסאי אלקטרוניקה

-          הנדסאי הנדסה אזרחית

-          הנדסאי מכונות

-          הנדסאי מחשבים

-          הנדסאי מכשור ובקרה

-          לימודי הנדסאי קרקע ומים

-          הנדסאי תעשייה וניהול במסלול צבירה לתואר במנהל עסקים

-          הנדסאי תעשייה וניהול

-          לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית

-          הנדסאי חקלאות – בעלי חיים

במכללה הטכנולוגית יש מכינה קדם הנדסאים והיא המכינה הגדולה ביותר בישראל בתחום זה. במכינה לומדים שלושה מקצועות לקראת בחינה חיצונית של מה"ט:
מתמטיקה  3 יח"ל, אנגלית 3 יח"ל והבעה עברית 2 יח"ל.
נוסף על כך תלמדו את המקצוע מיומנויות למידה.

המכינה מאפשרת לסטודנטים המעוניינים ללמוד במסלול ההנדסאים להשלים את המקצועות הנדרשים כתנאי קבלה ללימודים במסלול שבחרו.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודים במכללת רופין

אם לימודים במכללת רופין מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודים במכללת רופין, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net