לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
לחץ להגדלה
בקמפוס מתקיימים לימודים בתפיסה יישומית ובתנאים של מצויינות, בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה תוך התמקדות באלקטרוניקה, חשמל, תעשייה וניהול, תוכנה, תקשורת, מערכות מידע, מכונות והנדסה רפואית. הישגיהם של הסטודנטים מביאים לידי ביטוי את איכות סגל ההוראה, היחס האישי לכל סטודנט ותנאי הלימוד המעולים בקמפוס.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: הקריה ללימודי הנדסה

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה בתל אביב 

על מסלולי הלימוד בקריה ללימודי הנדסה

אמרתם הנדסת תוכנה, חשבתם על הנדסת אלקטרוניקה ? הנדסת תעשייה וניהול או הנדסה רפואית חולפים בראשיכם לעיתים ? זה הזמן ליצור קשר עם מקום שנמצא ממש קרוב לבית – הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שנמצאת בצפון תל אביב ממש על כביש גני התערוכה ו- 5 דקות מתחנת הרכבת של האוניברסיטה ומחלף רוקח.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה בתל אביב פתחה שעריה לציבור הסטודנטים באוקטובר 1998 ומאז היא רק גדלה, מתפתח, צוברת מוניטין ומוציאה בוגרים מצוינים שמשתלבים בתעשיית ההייטק ובשוק התעשיות עתירות הידע.

הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת חשמל, הנדסת מכונות ותחומים מן הסוג הזה דורשים חיבור לעולם העשייה והתעשייה וסנכרון רב עם דרישות השוק העדכניות והטכנולוגיות העכשוויות, כדי שיהיו פרקטיים ויועילו לבוגרים.

תפיסת הלימודים בקריה ללימודי הנדסה דוגלת בגישה היישומית מעשית וסגל ההוראה רב הניסיון מתווה את תוכנית הלימודים לפי הפרמטרים הללו.

לא פחות חשוב, איכות סגל ההוראה, היחס האישי לכל סטודנט ותנאי הלימוד המעולים בקמפוס תורמים להישגיהם של הסטודנטים.


 

למה ללמוד בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה בתל אביב ?

 

מלבד יחס אישי לסטודנט, חשוב לציין עובדות נוספות שנתנו לקריה את שמה הטוב  במהלך השנים. מעבדות האלקטרוניקה החדישות והעדכניות, מעבדות הפיזיקה, תקשורת המחשבים, ציוד הרובוטיקה, הספרייה הטכנולוגית מדעית, הגישה החופשית למאגרי המידע ולרשת האינטרנט, ואמצעים נוספים, כל אלה יחד מבטיחים לסטודנט חווית לימוד מקצועית, רצינית ועם זאת נעימה ומסבירת פנים.

בנוסף, עומדים לרשות הסטודנטים קפיטריה במחירים נוחים, חניה בחינם ושרותי ייעוץ וסיוע כמו מלגות, שיעורי תגבור בכיתה, יחידה להכוונה תעסוקתית, קורסי רענון במתמטיקה, אנגלית ופיזיקה בעלויות סמליות ועוד.
חיילים משוחררים זכאים להנחה של 90% בשנה א' ו-ב' - לא על חשבון הפיקדון.


הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה בתל אביב מציעה לימודים במסלולי ערב ומסלול בוקר- למשך 3 שנים, פעמיים בשבוע אחה"צ ובשישי בבוקר.

 

 

מסלולי הלימוד בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה בתל אביב

 

-          הנדסאי תוכנה

-          הנדסאי חשמל

-          הנדסאי מכונות

-          הנדסאי תעשייה וניהול

-          הנדסה רפואית

-          הנדסאי אלקטרוניקה

-          השלמה מטכנאי להנדסאי

בנוסף, בקריה ישנה מכינה קדם טכנולוגית.

  

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודים בקריה האקדמית להנדסה

אם לימודים בקריה האקדמית להנדסה מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודים בקריה האקדמית להנדסה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net