לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   קבל את הכסף שמגיע לך ממס הכנסה!
לחץ להגדלה
הדרך המהירה והנכונה להחזרי מס עוברת אצלנו! בשנים האחרונות יש פריחה מחודשת של יועצי מס , רו"ח וחברות המתמחות בהגשת בקשה לטיפול בהחזרי מס של שכירים. מומלץ לודא כי הגורם המטפל בבקשתכם עובד לפי המתכונת הבאה...

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: מספיק - חיסכון פיננסי

מהי הדרך המהירה והבטוחה לקבל החזר מס?

 

בשנים האחרונות יש פריחה מחודשת של יועצי מס , רו"ח וחברות המתמחות בהגשת בקשה לטיפול בהחזרי מס של שכירים. מומלץ לודא כי הגורם המטפל בבקשתכם עובד לפי המתכונת הבאה:


בחברת מס-פיק מאמינים כי טיפול מקצועי בהחזרי מס חייב לכלול את האלמנטים הבאים:


א. בדיקת כדאיות ראשונית אשר מטרתה לנתח האם משתלם ללקוחותינו להכנס לתהליך מורכב הכולל בדיקה מקצועית ופרטנית של כל היבטי המיסוי מול פוטנציאל קבלת החזר מס בפועל!


ב. בדיקת החזרי מס מקיפה ודקדקנית בשלב זה יועץ מס המתמחה בהחזרי מס לשכירים, מבצע בדיקה עמוקה הכוללת: איסוף טפסי 106 רלוונטים להגשה, אישורים על הפרשות לקופות גמל וביטוח חיים עצמאיות ומסמכים נוספים המקנים הקלה במס, הצלבת נתוניך האישים מול נתוני ביטוח לאומי על מנת לודא כי דיווחי המס שמסרת לבדיקתנו אכן מדויקים.
במידה וחסרים טפסים כלשהם, ניתן להשתמש בשירות איסוף המסמכים שלנו.


ג. עריכת דוח והגשתו לפקיד השומה במס הכנסה יועץ המס שלנו דואג לערוך את הדוח בליווי הערותיו המקצועיות ומגיש את התיק שלך באופן מסודר לפקיד השומה המתאים. במידה ויש צורך במתן הסברים והבהרות לפקיד השומה אודות הדוח, יועץ המס שלנו ייצג אותך מול מס הכנסה בכל התדיינות אפשרית.


ד. מעקב שוטף מול מס הכנסה עד קבלת החזר המס בפועל חברת מס-פיק פועלת ככול שביכולתה להבטיח כי תקבל את כספך בהקדם האפשרי. עם תום בדיקת הדוח שלך אצל פקיד השומה, אנו במס-פיק מקבלים תשובות ממס הכנסה לגבי הדוח שערכנו, במידה וקיימת אי התאמה בין החזר המס הצפוי להערכתנו ולבין תשובת מס הכנסה, נדאג לטפל מול מס הכנסה עד קבלת ההחזר בפועל.

 

 

 

הערה חשובה:

חברת מס-פיק משדרת בקשה להחזרי מס באמצעות מערכת ממוכנת ישירות למס הכנסה, כתוצאה מכך זמן המתנה משלב הגשה ועד שלב קבלת החזר בפועל לחשבון הבנק של לקוחותיה מצטמצם ב-50%, בפועל מדובר בתקופת המתנה ממוצעת של בין חודש וחצי עד 3 חודשים, שיפור ניכר ביחס להגשה פרטית או באמצעות יועץ מס שאיננו משתמש במערכת ממוכנת.

 

למה את/ה מחכה? בחן מיידית את זכאותך להחזר מס באמצעות

שאלון החזר מס

- או -

מחשבון החזרי מס נוח וידידותי לחישוב החזר מס מידי

 

 

 

 

 

 

מלא טופס זה לקבלת תשובה מיידית על גובה החזר המס שמגיע לך.

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net